Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dodam że zależy to też od gościa który hostuje i gry (ilość graczy, wielkość mapy) więc w tąkim GoW, FNR4 czy Fifie 1vs.1 nie bedziesz miał wielkich lagów (chyba, że host będzie z Japonii ;) ) Ale już grę w Battlefielda: Bad Company bym sobie odpuścił - nie chodzi o lagi ale ogólnie o opóźnienia, giniesz zanim zdążysz nacelować na gościa.

 

Najlepiej jakbyś przed kupieniem gry multi poczytał sobie opinie na forach czy płynnie chodzi itp.

Edytowane przez marcin111555
Odnośnik do komentarza

Pytanko: przy podłączeniu konsoli z tv kablem HDMI jest możliwość podłączenia dźwięku inaczej niż przez wejście optyczne? Czy gdybym np. obraz podłączył przez hdmi, a dźwięk normalnie czinczami od VGA to wszystko by działało czy konsola "wybiera" sobie tylko jedno wyjście sygnału?

 

e: mały updacik. Trochę to przemyślałem i tak myślę, że przecież jeżeli chciałbym puścić dźwięk Toslinkiem to i tak muszę włożyć normalny kabel video do Xboxa obok HDMI. Czyli moje pytanie brzmi: czy combo obraz po hdmi + dźwięk po chinchach z vga będzie działało?

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Pytanko: przy podłączeniu konsoli z tv kablem HDMI jest możliwość podłączenia dźwięku inaczej niż przez wejście optyczne? Czy gdybym np. obraz podłączył przez hdmi, a dźwięk normalnie czinczami od VGA to wszystko by działało czy konsola "wybiera" sobie tylko jedno wyjście sygnału?

 

e: mały updacik. Trochę to przemyślałem i tak myślę, że przecież jeżeli chciałbym puścić dźwięk Toslinkiem to i tak muszę włożyć normalny kabel video do Xboxa obok HDMI. Czyli moje pytanie brzmi: czy combo obraz po hdmi + dźwięk po chinchach z vga będzie działało?

bedzie

Odnośnik do komentarza

Witam, to chyba mój pierwszy post w temacie x'a, więc za, jak przypuszczam laickie pytanie proszę nie bić... Ale do rzeczy- za pośrednictwem koleżanki z roboty trafiła mi się okazja zakupu używanego Xboxa 360 w bardzo przyjemnej cenie, pomyślałem że móglby to być fajny prezent pod choinkę dla siostry, na którym oczywiście wracający co jakiś czas do domu, z ciężkich studiów na drugim końcu Polski, brat też mógły pograć- problem pojawia się w tym że konsola jest 'zbanowana'. Jako że moja wiedza o X'ie ograniczała się w sumie do tego że nie ma w co na nim grać :-D zapytałem wujka google'a, który powiedział że równa się to brakowi możliwości używania sieci i zgrywania gier na dysk. Co do pierwszego to nawet lepiej, bo średnio chciałbym, żeby 12latka wysłuchiwała jakiś stęków do headset'u ;-D ale mam wątpliwości jak to jest z tym 'instalowaniem gier'- czy brak tej opcji np jakoś szczególnie uciążliwie wydłuża czasu ładowania gier, lub psuje laser (słyszałem że tak, choc wydaje mi się to nielogiczne, bo przecież sprzedaje się konsole w ogóle bez hdd...)?? Byłbym wdzięczny za odpowiedź

Edytowane przez Tołdi
Odnośnik do komentarza

Panowie, czy jest moze możliwośc ściągnięcia wersji demo gier na peceta, wypalenia ich na płytce, a następnie odpalenia na xklocku? Pytam, bo mam ograniczony dostęp do sieci (tzn mieszkam na za(pipi)u i łącze jest słabe i niestabilne). Proszę o odpowiedź ;)

Z tego co się orientuje to jest taka możliwość. W taki sposób (lub przez czytnik USB), wrzucałem aktualizację dashboarda na 360kę, wiem że to co innego ale demka po sieci krążą.

 

Witam, to chyba mój pierwszy post w temacie x'a, więc za, jak przypuszczam laickie pytanie proszę nie bić... Ale do rzeczy- za pośrednictwem koleżanki z roboty trafiła mi się okazja zakupu używanego Xboxa 360 w bardzo przyjemnej cenie, pomyślałem że móglby to być fajny prezent pod choinkę dla siostry, na którym oczywiście wracający co jakiś czas do domu, z ciężkich studiów na drugim końcu Polski, brat też mógły pograć- problem pojawia się w tym że konsola jest 'zbanowana'. Jako że moja wiedza o X'ie ograniczała się w sumie do tego że nie ma w co na nim grać :-D zapytałem wujka google'a, który powiedział że równa się to brakowi możliwości używania sieci i zgrywania gier na dysk. Co do pierwszego to nawet lepiej, bo średnio chciałbym, żeby 12latka wysłuchiwała jakiś stęków do headset'u ;-D ale mam wątpliwości jak to jest z tym 'instalowaniem gier'- czy brak tej opcji np jakoś szczególnie uciążliwie wydłuża czasu ładowania gier, lub psuje laser (słyszałem że tak, choc wydaje mi się to nielogiczne, bo przecież sprzedaje się konsole w ogóle bez hdd...)?? Byłbym wdzięczny za odpowiedź

Jakby nie patrzeć jest to jedna z ważniejszych możliwości jaką daje klocek, dzięki temu teoretycznie konsola powinna dłużej pociągnąć (laser się nie zużywa aż tak bardzo, a tak kapa). Mało tego bez możliwości zgrywania gier na twardy klocek chodzi niczym czołg, sam teraz każdą grę wrzucam na hdd aby nie słyszeć tego irytującego dźwięku. Natomiast co do loadingów to jak gry są zrzucone na twardym to wczytują się troszkę szybciej, ale to zależy też głównie od gry, są nawet gry które szybciej się ładują z płyty (Halo 3). Edytowane przez ubol
Odnośnik do komentarza

I to chyba jest jedyna gra ktora dziala szybciej z plyty :) - 99,9% gier bez problemu sie instaluje, czesc z nich przyspiesza loadingi i to dosc znacznie - glownie gry ktore wyszly popremierze NXE - czyli od listopada tamego roku - z dysku ODST laduje sie minute zas z plytki 3-4. Juchy pisal wlasnie ze zgrywanie gier na dysk przyspieszylo awaryjnosc bledu - e74, ale granie dysku to potezny plus, koniec z wiejaca suszarka bo tak mozna porownac do gry dzialajacej z plytki. Ja bym proponowal poszukac niezbanowanej ale miec komfort grania chyba ze konsola bedzie uruchamiana od czasu do czasu to wtedy mozna zostac przy dvd

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...