Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Takie małe techniczne pytanie.

Jakim sposobem macie podłączona konsole do odbiornika ,chodzi oczywiście o dźwięk i obraz i co waszym zdaniem jest najbardziej efektywne i efektowne:D?

Generalnie chyba najłatwiej kupić kable ze znaczkiem X-box tylko ze one kosztują ponad stówkę.

Korzystacie z nich? Jakie wrażenia? A może znaleźliście inny, tańszy sposób?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Takie małe techniczne pytanie.

Jakim sposobem macie podłączona konsole do odbiornika ,chodzi oczywiście o dźwięk i obraz i co waszym zdaniem jest najbardziej efektywne i efektowne:D?

Generalnie chyba najłatwiej kupić kable ze znaczkiem X-box tylko ze one kosztują ponad stówkę.

Korzystacie z nich? Jakie wrażenia? A może znaleźliście inny, tańszy sposób?

Pozdrawiam.

 

Kup najtańszy kabel HDMI jaki znajdziesz. Kupiłem w markecie za 5zł i obraz jest ostry jak brzytwa :)

Odnośnik do komentarza

Żeby zagrać w gry z pierwszego Xa potrzebuje coś więcej niż HDD? Konsola musi być podpięta do internetu? Można gry z X1 zgrać na HDD?

Gry z pierwszego Xa chodzą tylko z płyty, do tego jest potrzebny dysk (nie może być memorka!)

Generalnie łatwiej ją podpiąć do neta bo do odpalenia gry z pierwszego Xa potrzebuje jakiejś aktualizacji, chyba można to jakoś "obejść" - w sensie zainstalować z pendrivea (nie jestem pewien), no ale po co kombinować, skoro kloc zrobi to za nas...

poszukaj sobie jeszcze na necie listę gier z X1, które bezproblemowo chodzą na X0.

 

ja mam inne pytanie, co przyniesie jutrzejsza aktualizacja X360? Tylko pełną obsługę pendrive-ów?

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Siemano, wczoraj w Derby (UK) zakupiłem X360 premium + dodatkowy pad i dwie gry (Pure, Lego Batman) za 174 funty, wracam na chatę zadowolony a się okazało, żę X jakiś brudny, pad wytarty...what the fuck - pomyślałem. Za tą cene używany sprzęt. Tak więc poszedłem dzisiaj i mówię, że nikt mi ne powiedział, że to używany, że chcę kasę spowrotem. Koleś poszedł na chwile za zaplecze po czym wrócił z nowiutkim X, do tego dodał pada i dwie gry i ani centa nie musiałem dopłacać...do tego jeszcze przeprosił;) Jak taka sytuacja zakończyła by się w Polsce, sami pomyślcie;) Tak więc jestem szczęśliwym posiadaczem 360 oraz Dead Space, którego dokupiłem za 8 funtów. To będzie długa noc:):):))

Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

Myślicie, że tę super tajną grę od Firebird Studios dostaniemy w tym roku ?

 

Samo studio jest tak zakonspirowane, że już więcej informacji można w internecie znaleźć na temat polskiego wywiadu w Afganistanie :P

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Gdzie na koncie US są w dziale video te kanały z serialami/programami i same filmy ? Podczas jesieni jak się bawiłem z XBL to było kilkanaście kanałów np: S-F, Discovery, Disney, Comedy Central czy dział z tysiącami filmów. Teraz tego znaleźć nie mogę, jakieś Zune Video widziałem tylko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...