Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gry bez blokady :

ASSASSIN’S CREED 2

ALAN WAKE PL

AVATAR THE GAME (JAMES CAMERON’S)

SPLINTER CELL CONVICTION

GEARS OF WAR 2 PL

CALL OF DUTY WORLD AT WAR

BORDERLANDS

TOM CLANCY’S GHOST RECON 2

CONDEMNED

MORTAL KOMBAT VS DC UNIVERSE

RESIDENT EVIL 5

STREET FIGHTER IV

TOMB RAIDER ANNIVERSARY

CALL OF JUAREZ BOUND IN BLOOD

RAYMAN

VIRTUA TENNIS 2009

NHL 2K9

CSI - HARD EVIDENCE

MONOPOLY

F.E.A.R 2

THE BIGS 2

CABELA’S ALASKAN ADVENTURE

CABELA’S BIG GAME HUNTER

TIME SHIFT

DRAGON AGE ORIGINS

LEGO ROCK BANDS

LOST

DARK MESSIAH OF MIGHT AND MAGIC

NBA 2K9

NBA 2K10

 

TMNT

 

 

To co masz na markecie USA i PL o jest bez blokady

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam pytane gdyż Microsoft zblokował możliwosc anulowania na stonie odnawiania sobie xbox live, a zakupilem na karte juz pewien czas temu live na 3 miechy bo byla promocja sek w tym ze po tym czasie pobrali mi kase znowu, wszystko było w UK a teraz powrocilem do PL cioram narazie na live ale nie ukrywam ze chciałbym x'a sie pozbyc bo nie mam na niego tyle czasu a jak sprzedam konsole to jak usunac moje konto calkowicie?? W szczegolnosci zablokowac te odnawianie xbox live ;] nigdzie nie moge znalesc odp z gory dzieki

pzdr!

Edytowane przez omo19
Odnośnik do komentarza

Witam

Mam pytanko odnośnie Forzy 3, gdy chcę wejść na witrynę albo aukcje żeby coś np. kupić to mam komunikat że opcja jest zablokowana zgodnie z ustawieniami kontroli rodzicielskiej czy cos w tym stylu, problem w tym że ja nie mam ustawionych ograniczeń czy blokad a mimo to nie mogę korzystać w pełni z Forzy 3, ktoś wie o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Mam pytane gdyż Microsoft zblokował możliwosc anulowania na stonie odnawiania sobie xbox live, a zakupilem na karte juz pewien czas temu live na 3 miechy bo byla promocja sek w tym ze po tym czasie pobrali mi kase znowu, wszystko było w UK a teraz powrocilem do PL cioram narazie na live ale nie ukrywam ze chciałbym x'a sie pozbyc bo nie mam na niego tyle czasu a jak sprzedam konsole to jak usunac moje konto calkowicie?? W szczegolnosci zablokowac te odnawianie xbox live ;] nigdzie nie moge znalesc odp z gory dzieki

pzdr!

Nie wiem czy po migracji nie nalezy potwierdzić danych płatniczych aby pobierali dalej kasę .

Ale żeby zrezygnować z tej subskrypcji nalezy dzwonić do supportu ,w tym przypadku wal do naszego .Innego sposobu na anulowanie nie ma .

Odnośnik do komentarza
Nie wiem czy po migracji nie nalezy potwierdzić danych płatniczych aby pobierali dalej kasę .

Ale żeby zrezygnować z tej subskrypcji nalezy dzwonić do supportu ,w tym przypadku wal do naszego .Innego sposobu na anulowanie nie ma .

hmmm dzieki za pomoc jednak mam jeszcze jedno pytanko jak zrobic ta migracje bo oprucz regionu i jezyku nie moge zmienic nic a jesli to zmienie wszystko na PL to roznicy nie widze ;]

z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie otóż muszę póki co podłączyć x-boxa do zwykłego tv curtis chyba 21 cali  (hehe magiczna kula ) - tak wiem to profanacja ale na nowy tv muszę jeszcze uzbierać. I chciałam się zapytać czy zakup kabla z końcówką euro do tv poprawi to że obraz drga co dość utrudnia czytanie napisów? I czy istenieje taki kabel żeby miał końcówkę euro do tv i dodatkowo chinche na głośniki tak jak kable do ps2)

 

http://xbox360.gaming-universe.de/screens/360_kabel-feature_advanced-scart-av-kabel.jpg 

 

 

Odnośnik do komentarza

Właśnie nie ma jest taki w którym można przełączać między tv i hdtv z 6 chinchami łącznie, które trzeba podłączyć przez przejściówkę na euro czyli taki:

http://allegro.itnes.pl/images/123384309863449790.jpg

 

a mi chodzi o taki który ma od razu euro bo to niby poprawia jakość i dlatego się pytam czy to naprawdę wpływa na obraz czy niekoniecznie?

Edytowane przez lena163
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pojechalem do kumpla, bo ma Slimke i u niego dziala bez problemow. No i zrobilismy - dziala i po kablu i po wifi =D

 

Jest jakas stronka/spis z darmowymi rzeczami na Livie? Poza demami ofc.

 

E: Aha, i jak to jest z dodatkami? Sa przypisane pod konto czy konsole? Bo dosyc czesto zmieniam konsole, to dla mnie wazne.

Edytowane przez Owiec
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

Właśnie nie ma jest taki w którym można przełączać między tv i hdtv z 6 chinchami łącznie, które trzeba podłączyć przez przejściówkę na euro czyli taki:

http://allegro.itnes.pl/images/123384309863449790.jpg

 

a mi chodzi o taki który ma od razu euro bo to niby poprawia jakość i dlatego się pytam czy to naprawdę wpływa na obraz czy niekoniecznie?

 

ten kabel był kiedyś dodawany do wersji premium jako dodatkowy a tak w każdym X dają zwykły kabel z przejściówką Euro, chyba nie kabli do Xa że od razu jest Euro bez przejściówki, a czy poprawia braz to raczej mit

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...