Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na swoim głównym koncie USA (7000 MSP) chciałbym je wydać na jakieś gry z Games on Demand. Słyszałem, że po zakupie niektórych gier ludzie mają problemy z odpaleniem ich, zawieszaniem, złym obrazem itd. Być może to wina regionu. Jest może gdzieś jakaś sprawdzona lista gier, które bez problemu będą działać po zakupie z Polski ?

Odnośnik do komentarza

Jak masz IP na brytanie to możesz sciągać to co jest na markecie UK .Jak masz PL to dalej masz na większość blokadę z tego marketu z wyjątkiem gier bez blokady .

 

Mam na swoim głównym koncie USA (7000 MSP) chciałbym je wydać na jakieś gry z Games on Demand. Słyszałem, że po zakupie niektórych gier ludzie mają problemy z odpaleniem ich, zawieszaniem, złym obrazem itd. Być może to wina regionu. Jest może gdzieś jakaś sprawdzona lista gier, które bez problemu będą działać po zakupie z Polski ?

Gry bez blokady ,działają bez problemów

 

ASSASSIN’S CREED 2

ALAN WAKE PL

AVATAR THE GAME (JAMES CAMERON’S)

SPLINTER CELL CONVICTION

GEARS OF WAR 2 PL

CALL OF DUTY WORLD AT WAR

BORDERLANDS

TOM CLANCY’S GHOST RECON 2

CONDEMNED

MORTAL KOMBAT VS DC UNIVERSE

RESIDENT EVIL 5

STREET FIGHTER IV

TOMB RAIDER ANNIVERSARY

CALL OF JUAREZ BOUND IN BLOOD

RAYMAN

VIRTUA TENNIS 2009

NHL 2K9

CSI - HARD EVIDENCE

MONOPOLY

F.E.A.R 2

THE BIGS 2

CABELA’S ALASKAN ADVENTURE

CABELA’S BIG GAME HUNTER

TIME SHIFT

DRAGON AGE ORIGINS

LEGO ROCK BANDS

LOST

DARK MESSIAH OF MIGHT AND MAGIC

NBA 2K9

NBA 2K10

TMNT

Odnośnik do komentarza

Szukałem nowego dysku do starej wersji xboxa i znalazłem to:

 

http://www.robson.pl/produkt,%2011008,%20hard_drive_250gb.html

 

Może mi ktoś poradzić czy to się opłaca i czy to nie jest jakiś fake bo myślałem że 250gb to tylko do slimek.

 

 

Ewentualnie niech ktoś poratuje linkiem do jakiegoś sklepu.

Szukam dysku większego niż te (pipi)e 20GB z Premium byle nowy choćby 60gb :confused:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...