Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma znaczenia gdzie kupisz bo w tej chwili na slimy jest 1 rok wszędzie

 

tylko u sprzedawcy masz lepsze mozliwosci u Nas bo na niezgodnosc 2 lata mozna reklmaowac, a z tego co mi wiadomo i nie wiem nawet czemu w UK u sprzedawcy 1 rok

 

kabel zasilajacy to jest zwykly jak do kompa itp.

czyli dokupujesz za kilka zlociszy po prostu kabel i masz z wtyczka nasza

kombinowanie w przejsciowki jest bez sensu bo to wyglada jak cegla w gniazdku :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość donsterydo

nemix: W UK nie ma naszego odpowiednika niezgodności towaru z umową (pomimo tego, że powinno być) i gwarancja jest na rok, czyli możesz olać gwarancję sklepową bo i tak skorzystasz tylko z tej od MS, która także jest na rok.

Odnośnik do komentarza

W amazonie była dobra oferta na Xbox 360 250GB za 149 funtów ale później już zdrożała do 156 to wziąłem używkę z lutego 2011 z naszego serwisu aukcyjnego.Co daje rejestracja konsoli na stronie xbox ? Rozumiem że na razie nie mam takiej potrzeby rejestracji póki się nic nie dzieje z konsolą ?

Odnośnik do komentarza

Przy probie polaczenia z live wywala mi blad, choc sama konsola testy polaczenia przechodzi bez zajakniecia. WTF?

 

Dalem odzysk konta na karcie wyboru profilu jest moj z 0 GS i logowane trwa i trwa i trwa i nic... Co sie dzieje panowie?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

No nie moge sie polaczyc... Jak chce odzyskac konto to mam, ze dostep jest obecnie niedostepny i mam sprobowac pozniej. Mialem troche pkt z allegro, ale zadnego flasha itd. Jak dadza mi bana to sie wkur.wie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Z rana tez nic, jade na uczelnie, fajnie by bylo jakby byla odpowiedz co sie dzieje, jak wroce, bo nawet nie moge sie zapisac na swoje konto (probowalem odzyskac) zeby w FM3 spokojnie pograc ;/ Przejrzalem troche stron i nikt za abrdzo na tych forumach, ktore ogladalem nie wie o co biega.

 

 

Usunalem konto i nie mogee odzyskac, mimo ze lajw w opcjach smiga ok (przechodzi test bezblednie), przy odzyskiwaniu jest blad. Wczoraj mi sie 3 miesieczny lajw skonczyl i takie cuda. Co to do ku.rwy ma byc, ze nie moge konta odzyskac ani sie polaczyc...

 

Na infolini mowia, ze konto ejst ok i ze moga wziac konsole do naprawy, tyle, ze ona smiga bez zarzutu...

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam problem z instalacją 2 dysku w Forzie 3. Gdy włączam grę z dysku 1 prosi mnie o dysk 2. No to otwieram napęd, wkładam dysk 2, zamykam napęd, a tu pojawia się napis "Insert DISC 2" albo konsola się zawiesza. Co zrobić? Było też tak, że zainstalowałem dysk 2 tak jak grę, ale potem jak włożyłem dysk 1, to nie wykrywało zainstalowanego dysku 2. Co zrobić, żeby zainstalować poprawnie dysk 2?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...