Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

wiec zrób w taki sposób

skasuj instalacje dysku pierwszego i drugiego

odpal gre na dysku pierwszym z płyty! (nie posiadając instalki na dysku twardym), gra poprosi wtedy o dysk drugi i dysk ten sie zainstaluje na twardzielu poprzez menu gry

jesli wszystko sie uda (czyli gra jest odpalana z płyty pierwszej i widzi dodatki z płyty drugiej) to dopiero wtedy zainstaluj dysk pierwszy poprzez menu konsoli

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

płyta w jakim stanie jest? może jest gdzieś ryska albo jakiś syf. jeżeli masz taką możliwość to pożycz od kogoś grę i spróbuj zainstalować z innego egzemplarza. jeżeli nie to oczyść płytę i przyjrzyj się jej dokładnie. ponawiaj też odczyt. jak wyskakuje komunikat to ok i niech dalej próbuje. może za którymś razem wskoczy. poza tym konsola wiekowa czy raczej świeża? z innymi grami też były cyrki czy bez problemów? może napęd zdycha. nie wiem, naprawdę dziwny przypadek z Twoją Forzą :)

Odnośnik do komentarza

jesli masz takie problemy z dyskiem 2 (tzn info o wyczyszczeniu sciereczką) a po wyczyszczeniu płyty nadal sie to pojawia to ratuje jeszcze polerka płyty maszynowa (czesto oferowana na allegro-najlepiej znajdz w twojej okolicy) to pomoże na 100%

i wtedy zacznij od nowa

albo pożycz od kogoś drugą płyte (do zrzucenia na dysk)

 

możliwe że wszystkie twe kłopoty własnie wynikają z porysowaniem drobnym płyty (najgorsze sa rysy typu po lini koła)

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

mozesz tez wypolerowac domowym srodkiem ;) dokladnie to biala pasta do zebow :D hehe moze to zabrzmi dziwnie ale dawno temu kupilem Gun na x360 za bardzo male pieniadze bo plyta miala problem z odczytem. mialem ten sam komunikat wyczysc plyte lub wylacz konsole wiec nasmarowalem plyte pasta przemylem i chodzila jak nowa ;)

Odnośnik do komentarza

witam, wlasnie kupilem golda na 3msc w promocji za 32zł, placąc kartą [pierwszy raz ją dodałęm]. teraz pytanie:

jak mam zrezygnować z dalszego automatycznego odnawiania XBL Gold po wyższej cenie, bo na pewno za te kilka miesięcy nie będzie kosztować 11zł/msc?

wystarczy że skasuję kartę na xbox.com?

 

skasować się jej nie da, co mam zrobić?

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

wiesz, mi nie zależy na samym usuwaniu karty, nie mam małych dzieci, nikt mi nie będzie niespodziewanych zakupów robił, chodzi mi poprostu o to, jak mam zrobić, tak by automatycznie mi sie nie odnawiał Gold za wysoką cenę ;) tylko o to mi chodzi ;)

a gold mi był potrzebny tylko do bety GOW3, bylem gotów kupić golda/msc a tak za tą cenę kupiłem na 3msc, więc nie żałuje ;)

Odnośnik do komentarza

wiesz, mi nie zależy na samym usuwaniu karty, nie mam małych dzieci, nikt mi nie będzie niespodziewanych zakupów robił, chodzi mi poprostu o to, jak mam zrobić, tak by automatycznie mi sie nie odnawiał Gold za wysoką cenę ;) tylko o to mi chodzi ;)

a gold mi był potrzebny tylko do bety GOW3, bylem gotów kupić golda/msc a tak za tą cenę kupiłem na 3msc, więc nie żałuje ;)

No to jest tylko jedno wyjście musisz usunąć kartę i tyle , bo jak tego nie zrobisz to po skończeniu wykupionego abo z automatu zostanie on przedłużony na kolejne 3 miesiące ale już po normalnej cenie .I pieniądze pobierze automatycznie .

WIęc dzwon na infolinię tego kraju na jaki masz konto ( oby ty był PL ) i poproś o usunięcie karty .

Jeśli masz konto na UK czy USA to powodzenia bo na pewno na jednym telefonie się nie skończy ... wiem to z doświadczenia kumpla ,który się męczył prawie miesiąc z infolinią UK zanim mu kartę usuneli .

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...