Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio kupiłem drugiego xbox'a, wszystko było ok, po podłączeniu do xlive poprosiło mnie o aktualizację - zaakceptowałem, konsola się zresetowała po czym zaczęła się aktualizować, jednak gdzieś przy 1/3 paska postępu wyskakuje błąd aktualizacji i nic dalej nie można zrobić. Nie da się wejść do dasha, za każdym razem gdy załączę konsolę to wyskakuje ten błąd: 3151-351F-B380-0402-C005-3002, podejrzewam, że konsola mogła być kiedyś przerobiona czy coś takiego - bana chyba nie miała bo połączyłem się z xlive. Proszę o pomoc, bo jak na razie to mam fajną podstawkę pod kawę...

Odnośnik do komentarza

Witam, ostatnio kupiłem drugiego xbox'a, wszystko było ok, po podłączeniu do xlive poprosiło mnie o aktualizację - zaakceptowałem, konsola się zresetowała po czym zaczęła się aktualizować, jednak gdzieś przy 1/3 paska postępu wyskakuje błąd aktualizacji i nic dalej nie można zrobić. Nie da się wejść do dasha, za każdym razem gdy załączę konsolę to wyskakuje ten błąd: 3151-351F-B380-0402-C005-3002, podejrzewam, że konsola mogła być kiedyś przerobiona czy coś takiego - bana chyba nie miała bo połączyłem się z xlive. Proszę o pomoc, bo jak na razie to mam fajną podstawkę pod kawę...

 

konsola do serwisowania sie nadaje, naprawa jak najbardziej mozliwa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Kiedy posiadałem jeszcze Xboxa 360 Premium kupiłem gierkę Geometry Wars Evolved 2. Mogę teraz ją pobrać ponownie na Slima? Bo z tego co widzę to ściągnąć mogę, ale nawet gdy pobieram full game to i tak mogę grać tylko w demo... I gdy klikam unlock full game to wyskakuje mi że pobrano, ale dalej jest dostępne tylko demko...

Edytowane przez majsterrPL
Odnośnik do komentarza

Ja mam coś takiego dołączone od razu od Microsoftu w pudełku z padem.

Gdy podłączę pada kablem do konsoli, wtedy niby ładuje akumulator (można jednocześnie grać), ale jak odłączę kablel, bardzo szybko miga mi kontrolka o pustej baterii.

Gdy mówie bardzo szybko, mam na myśli kilkadziesiąt minut.

Edytowane przez Manifestus
Odnośnik do komentarza

Ja mam coś takiego dołączone od razu od Microsoftu w pudełku z padem.

Gdy podłączę pada kablem do konsoli, wtedy niby ładuje akumulator (można jednocześnie grać), ale jak odłączę kablel, bardzo szybko miga mi kontrolka o pustej baterii.

Gdy mówie bardzo szybko, mam na myśli kilkadziesiąt minut.

stary/zużyty akumulatorek - poprostu bardzo szybko sie rozładowuje

Edytowane przez ash77
Odnośnik do komentarza

Mam podobny problem co majsterrPL... na swoim koncie Porschman PL kupiłem swego czasu troche dcl (FM2, FM3 itp.) teraz mam nową konsolę i nie moge ich pobrac... przeniosłem licencje na ta ktora obecnie uzywam i dalej kupa, sciaga mi sie np. paczka aut do forzy 3 dojdzie do 99% i pojawia sie komunikat ze "pobranie tego pliku nie jest możliwe" . Wczoraj chciałem obejżeć film na dvd na konsoli, oczywiście nie da się bo musze ściągnąć aktualizację która zajmuje 4 mb, gdy dochodzi do 99% również pokazuje mi komunikat "pobranie tego pliku nie jest możliwe". Kiedyś migrowałem z kontem które miałem na UK na PL może to mieć jakiś wpływ ?

ps. jak daję utawienia regionalne na UK też nic nie pomaga...

Edytowane przez porschman
Odnośnik do komentarza

Nie chcę zakłądac nowego tematu.

 

Mam Dirt 3, pobrałem paczkę DLC Mud and Guts Car Pack, jednak nie posiadam tych aut. Pisze, że muszę je kupić (chociaż już to zrobiłem). Ponowne ściągnięcie DLC nie pomaga.

Tylko ja mam taki problem?

.......................

 

 

Miałem uszkodzone pliki na dysku. Wywaliłem wszystkie i ponownie pobrałem DLC.

Problem rozwiązany

Edytowane przez Manifestus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...