Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

I większych zdolności ortograficznych, juniorze :bunny:

 

 

Historią piłki nożnej się specjalnie nie interesuję, więc nt. Lecha Poznań się nie wypowiadam. Zostawiam więc ten wątek zainteresowanym - historykom sportu.

 

 

Co do samego Manu:

 

larwa2011_manu_express.jpg

 

 

:teehee:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Coz, moze i tak ale jak spojrze na obecna tabele to widze:

 

Lech 33pkt.

Legia 32pkt.

 

więc rozumiem ze nie poruszasz tematu, ktora z druzyn obecnie jest lepsza??

 

 

 

No graliście 24 sezony więcej od Lecha a zdobyliście aż 2 mistrzostwa więcej. Szacun...

 

Tyle ze Legia na podium była 30 razy a Lech... 10

Edytowane przez OsciBosci
Odnośnik do komentarza

Coz, moze i tak ale jak spojrze na obecna tabele to widze:

 

Lech 33pkt.

Legia 32pkt.

 

więc rozumiem ze nie poruszasz tematu, ktora z druzyn obecnie jest lepsza??

 

 

 

No graliście 24 sezony więcej od Lecha a zdobyliście aż 2 mistrzostwa więcej. Szacun...

 

Tyle ze Legia na podium była 30 razy a Lech... 10

 

"Jeśli jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jeśli jesteś drugi, to jesteś nikim." (Bill Shankly)

 

W piłce jak i w innych sportach liczą się tytuły i mistrzostwa. O niższych nic nie dających miejscach się nie mówi bo i po co.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli OsciBosciego nazywasz fanem historii, to siebie Wielkopolaninie określaj proszę mianem fanem science-fiction, względnie, niedoszłym prawnikiem.

 

 

Odpowiedz mi proszę Stona na jedno pytanie - jak się czujesz z faktem, że twór któremu kibicujesz, choć nosi nazwę Lecha Poznań, nie poniósł konsekwencji przekrętów korupcyjnych które zostały mu udowodnione. Czy dobrze, się stało, że całą winę ponieśli piłkarze, np. wasza ukochana legenda, Piotr R.?

 

 

"Jeśli jesteś pierwszy, to jesteś pierwszy. Jeśli jesteś drugi, to jesteś nikim." (Bill Shankly)

 

W piłce jak i w innych sportach liczą się tytuły i mistrzostwa. O niższych nic nie dających miejscach się nie mówi bo i po co.

 

No to przecież już ustaliliśmy ilukrotnie Legia sięgała po majstra, a ilukrotnie Lech do 2006 r. (dalej, przynajmniej ja, nie liczę).

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Już Ci Maiden to tłumaczyłem X razy , przeszukaj sobie ten temat, temat o Lechu, przeczytaj , masz odp.

Ja nie mam zamiaru co dwa miesiące tłumaczyć Ci wciąż tego samego.

 

I po raz kolejny, nie mamy zamiaru na siłę nigdzie dołączać. Sportowo już to dawno zrobiliśmy :potter: A do nienawiści do Legii nas po prostu wychowano. Mi z tym dobrze.

My pamiętamy o skradzionych piłkarzach.

Odnośnik do komentarza

Skrardzionym przez PZPN, i oddanym jeszcze wtedy istniejącemu Lechowi warto dodać (pod zarzutem rzekomej korupcji, której Legii nigdy nie udowodniono). I choćby którykolwiek z was się nawet zes.rał na fioletowo, to takie są fakty.

 

Lech natomiast, punktami handlował, a całą winę zrzucono na piłkarzy. Klubu nigdy należycie nie pokarano (spadek do I ligi by się przydał).

 

Osci: Dokładnie, największa kosa jest z Widzewem (dlatego jestem tak napalony na meczyk, tym bardziej po info od Tokara) a dalej Wisła/Polonia. Wielkopolan wrzuciłbym do "trzeciej" kategorii typu Arka/Cracovia.

 

 

Edit: Stona: Czytaj ze zrozumieniem - Ty mi X tłumaczyłeś sposób przeprowadzenia fuzji. Nie przedstawiłeś mi swoich odczuć na na temat afery korupcyjnej z udziałem Lecha Poznań, i braku kary dla tegoż. Podzielisz się opinią?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Już Ci Maiden to tłumaczyłem X razy , przeszukaj sobie ten temat, temat o Lechu, przeczytaj , masz odp.

Ja nie mam zamiaru co dwa miesiące tłumaczyć Ci wciąż tego samego.

 

I po raz kolejny, nie mamy zamiaru na siłę nigdzie dołączać. Sportowo już to dawno zrobiliśmy :potter: A do nienawiści do Legii nas po prostu wychowano. Mi z tym dobrze.

My pamiętamy o skradzionych piłkarzach.

 

Zeby jeszcze pokazac roznice miedzy nami, to jak w Warszawie wystawialiscie swojego Batmana, to My prowadzilismy caly czas doping, a jak My puscilismy pod koniec Stadionowych Zadymiarzy to skupiliscie sie na obrazaniu nas. Jak to inaczej nazwac jak nie kompleksy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...