Jump to content

OsciBosci

Użytkownicy
 • Content Count

  322
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Stara się

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

1612 profile views
 1. Witam, czy zna ktoś program, w którym będę mógł dokonać wizualizacji danych z Excel w formie tabeli z dodanymi do każdej pozycji grafikami. Efekt chciałbym aby wyglądał tak: https://www.filmweb.pl/ranking/film
 2. OsciBosci

  Zakupy growe!

  Czy jest konkretna strona/sklep z listą gier Indie itp. które otrzymały specjalne wersje retail?
 3. OsciBosci

  FIFA 19

  A jak z tempem względem dema?
 4. OsciBosci

  FIFA 19

  Ogólnie fajnie się gra, ale ciągle te same bledy: gra jest zdecydowanie za szybka, no i niestety nadal piłkarze zamiast biegać to jeżdżą na łyżwach.
 5. OsciBosci

  PES 2019

  Czy zmienili tempo względem dema? Jak dla mnie w demie trochę za szybko na 0
 6. OsciBosci

  PES 2019

  Nikt nic nie pisał odnośnie .gif, więc pomyślałem że przesadzam, ale jednak nie... hehe. Początek pierwszego to myślałem że to fragment meczu i zaraz pokażą jak to wygląda w nowym PES...
 7. OsciBosci

  PES 2019

  https://mobile.twitter.com/officialpes/status/1013406876707491840/photo/1 https://mobile.twitter.com/officialpes/status/1013044484786008065/photo/1
 8. Czyli nawet na Chaos Mode nie dochodzi do większych walk między, zolnierzami kierowanym przez AI? Jeżeli rozpoczne misję, będę stał w miejscu, to nic nie będzie działo się, bo reszta też będzie bez sensu stała?
 9. Ok, dzięki za krótka recenzje. Wynika z niej, że gracz mógłby być sam na mapie i nie byłoby różnicy... Ja jestem z DW od 2 części. Do DW5 gra próbowała udawać "large-scale battles", na niższych poziomach można było odłożyć pada i oglądać sumuacje bitwy, gdzie obie strony miały szansę. Teraz trochę właśnie gram w DW8 XL i na najniższym poziomie trudności (specjalnie tak ustawiłem) po kilku minutach, połowa generałów zostaje pokonanych lub trzeba biegać po całej mapie i kogoś ratować. A absurdem jest, jak trzeba gdzieś się dostać i nasi generałowie lecą przed siebie, sami w armię przeciwnika i zaraz giną. Liczyłem na to że w DW9 przy otwartych mapach te bitwy będą ogromne, że w każdym rejonie mapy będą walki mające wpływ na sytuację na mapie, tymczasem wyszła z tego jeszcze większą porażka. Szkoda.
 10. Czy jest tu jakiś fan/koneser serii DW? Może chociaż ktoś trochę więcej pogral w 9 cześć? Czy w czasie większych bitew atakuje się wroga samemu, bo nie widziałem aby obok walczyli inni żołnierze?
 11. Nie, gram głównie offline
 12. Zapewne masz rację, jednak wydaje mi się że w Fifa ciężej jest się dostać pod pole karne, przez co więcej gra się atakiem pozycyjnym, a tu pyk pyk i jestem przy polu karnym. No cóż muszę spróbować na najwyższym poziomie i szybkości - 1. Trochę boję się gier online, że będzie ciągle bieganie z R1
 13. Ciśnnę cały czas w PESa, generalnie gra świetna, ale pograłem trochę w demo Fifa i kilka spraw mi przeszkadza. Zdecydowanie za szybkie tempo jest na pozycji 0, wlasciwie z kompem na drugim najwyższym poziomie, każdy mecz wygląda podobnie, czyli atakuje przez całą pierwsza połowę, natomiast w drugiej komp zaczyna grać zdecydowanie lepiej. Za łatwo też stwarzam sobie sytuacje strzeleckie. Ciężko to wszystko określić, ale myślałem że włączę Fife, trochę pogram i uznam że kaszana, a tymczasem tak nie jest. Za to PES to mistrz animacji, detekcji kolizji.
 14. Ściągnąłem, wgrałem, niby ok, ale np. w 5-6 zespołów w Bundeslidze jest od czapki, tzn. na pewno zmienione nazwy, herb itp, chociaż w plikach nazwy są prawidłowe... Żeby grać z OF trzeba zawsze wyłączac live update?
 15. Dla mnie tak samo, na 0 za szybko na -1 jak muchy w smole...
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.