Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Odpowiedź na zagadkę masz w jego poście - wychowaniem <3

 

A tak mówiąc troszkę poważniej - polecam wpisy Buła1988 na moim profilu <3

Prawdziwy ninDŻa z Wielkopolski <3

 

 

Edit: Kilka słów Pana Rutkowskiego:

 

O zeznaniach w prokuraturze, które obciążają Lecha:

- Ależ my gramy na licencji Amiki, a obecna Amika jest czysta. My nie jesteśmy starym Lechem. Nasz Lech funkcjonuje dopiero od półtora roku i za ten okres oczywiście odpowiadamy.

 

 

Stona: Skoro przyznałeś, że Legia jest czysta, skoro korupcji jej nie udowodniono, to zgadzasz się, że mistrzostwo odebrano jej niesłusznie? :yes:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Już Ci Maiden to tłumaczyłem X razy , przeszukaj sobie ten temat, temat o Lechu, przeczytaj , masz odp.

Ja nie mam zamiaru co dwa miesiące tłumaczyć Ci wciąż tego samego.

 

I po raz kolejny, nie mamy zamiaru na siłę nigdzie dołączać. Sportowo już to dawno zrobiliśmy :potter: A do nienawiści do Legii nas po prostu wychowano. Mi z tym dobrze.

My pamiętamy o skradzionych piłkarzach.

 

Zeby jeszcze pokazac roznice miedzy nami, to jak w Warszawie wystawialiscie swojego Batmana, to My prowadzilismy caly czas doping, a jak My puscilismy pod koniec Stadionowych Zadymiarzy to skupiliscie sie na obrazaniu nas. Jak to inaczej nazwac jak nie kompleksy.

 

A mieliśmy Wam klaskać? Wybacz, ale Kibole z Poznania po prostu nienawidzą kibiców Legii. Życie. Wy jedziecie po nas, my jedziemy po Was. Możesz sobie wszystko tłumaczyć kompleksami, jeśli ułatwi Ci to życie w Twoim dwuwymiarowym świecie (ktoś Was szanuje=nie ma kompleksów/ktoś was jedzie=ma kompleksy).

Odnośnik do komentarza

 

Stona: Skoro przyznałeś, że Legia jest czysta, skoro korupcji jej nie udowodniono, to zgadzasz się, że mistrzostwo odebrano jej niesłusznie? :yes:

 

 

Podbijam. :turned:

 

Sorki, nie widziałem tego. Szczerze, nie interesowałem się tą sprawą. Z tego co kiedyś czytałem, to był to wałek i mistrzostwa nie powinni jej odbierać. Nie wiem jaki był w tym interes PZPNu żeby dawać mistrza Lechowi ale nikt w Poznaniu z tego dumny nie jest.

Odnośnik do komentarza

Już Ci Maiden to tłumaczyłem X razy , przeszukaj sobie ten temat, temat o Lechu, przeczytaj , masz odp.

Ja nie mam zamiaru co dwa miesiące tłumaczyć Ci wciąż tego samego.

 

I po raz kolejny, nie mamy zamiaru na siłę nigdzie dołączać. Sportowo już to dawno zrobiliśmy :potter: A do nienawiści do Legii nas po prostu wychowano. Mi z tym dobrze.

My pamiętamy o skradzionych piłkarzach.

 

Zeby jeszcze pokazac roznice miedzy nami, to jak w Warszawie wystawialiscie swojego Batmana, to My prowadzilismy caly czas doping, a jak My puscilismy pod koniec Stadionowych Zadymiarzy to skupiliscie sie na obrazaniu nas. Jak to inaczej nazwac jak nie kompleksy.

 

A mieliśmy Wam klaskać? Wybacz, ale Kibole z Poznania po prostu nienawidzą kibiców Legii. Życie. Wy jedziecie po nas, my jedziemy po Was. Możesz sobie wszystko tłumaczyć kompleksami, jeśli ułatwi Ci to życie w Twoim dwuwymiarowym świecie (ktoś Was szanuje=nie ma kompleksów/ktoś was jedzie=ma kompleksy).

 

Chodzi o to ze zamiast skupiac sie na swoim klubie, bardziej Wam zalezy na nas. Ale to dobrze, najgorsza jest obojetnosc...

Odnośnik do komentarza

Co do bramki i poznańskiego stadionu - <nie_szkodzi>. Teraz możemy się z tych coraz to nowszych bubli śmiać. Z deka kiepsko by jednak było, gdyby tak na ojro się nam bramka na stadionie zapadła. :ninja:

Edytowane przez Stona
Odnośnik do komentarza

Już Ci Maiden to tłumaczyłem X razy , przeszukaj sobie ten temat, temat o Lechu, przeczytaj , masz odp.

Ja nie mam zamiaru co dwa miesiące tłumaczyć Ci wciąż tego samego.

 

I po raz kolejny, nie mamy zamiaru na siłę nigdzie dołączać. Sportowo już to dawno zrobiliśmy :potter: A do nienawiści do Legii nas po prostu wychowano. Mi z tym dobrze.

My pamiętamy o skradzionych piłkarzach.

 

Zeby jeszcze pokazac roznice miedzy nami, to jak w Warszawie wystawialiscie swojego Batmana, to My prowadzilismy caly czas doping, a jak My puscilismy pod koniec Stadionowych Zadymiarzy to skupiliscie sie na obrazaniu nas. Jak to inaczej nazwac jak nie kompleksy.

 

Właśnie,My kibicujemy skupiając się tylko na swoim zespole,a kiedy gra Legia na wyjazdach to słychać tylko epitety w jej kierunku........kompleksy?

Odnośnik do komentarza

a z czym ty mi tu wogóke, biedny klubik z małym budżetem w porównaniu z przepłaconymi partaczami z Legi (i), która jest od lat pośmiewiskiem

 

 

W ostatnich latach Legia zdobyła mistrzostwo, puchar, i superpuchar Polski. Kupiła też od Sandecji średniej klasy napastnika za koszyk jabłek którego pogoniła za 3,2 mln. ojro.

 

 

<OK> - możesz już wrócić do swoich pisanek.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Widzę że nie na czasie jestem, Maiden żałuj że nie byłem w tą piękną słoneczną pogodę w Gdańsku, mecz był świetny impreza też :D Innych meczy nie widziałem, fajne wyniki i układ tabeli obecnie mamy. Już się nie mogę doczekać weekendu i następnej kolejki.

Odnośnik do komentarza

Jest, jest, jest, jest, jeeeeeeeeeeeeeest :woot::bunny::banana::yahoo::greeting:

 

 

Mam bilet na finał PP 8)

 

 

Kumpel stał pod kasami od 3 rano, ale jest :dance:

 

 

Będzie dżihad, wojna, i Częstochowa :bomb:

 

 

l_ultras2.gif

 

 

 

Teraz czekam aż reszta fanatyków z forumingu zadeklaruje, że jedzie: Stona, Lukas, Mefi, no ale nade wszystko Buła88 :potter:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Aha - Ja też miałem plany, ale po prostu z majówki wrócę w 2-ego. Ale rozumiem, że już się umówiłeś z kolegami na partyjkę w Playstation i_lol.gif

 

 

Ciekawe co powie reszta internetowych zdzieraczy gardeł - w kasach macie jeszcze grubo ponad 700 biletów, frekwencją - póki co - nie powalacie, więc bilet bez problemu kupicie :potter:

 

 

No dalej misie, na co czekacie? A może kisielek w rajtuzach? :teehee:

 

:bomb: :bomb: :bomb:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Aha - Ja też miałem plany, ale po prostu z majówki wrócę w 2-ego.

 

 

Ciekawe co powie reszta internetowych zdzieraczy gardeł - w kasach macie jeszcze grubo ponad 700 biletów, frekwencją - póki co - nie powalacie, więc bilet bez problemu kupicie :potter:

 

 

No dalej misie, na co czekacie? A może kisielek w rajtuzach? :teehee:

Widzę, że znasz dokładną liczbę biletów w naszych kasach. Miło, że tak Cię interesuje poznański klub i zaciekle śledzisz ile ludzi pojedzie na ten mecz :potter:

Odnośnik do komentarza

A sprawdziłem sobie specjalnie. Tuż przed napisaniem posta :turned:

 

 

 

Byłem ciekaw jakie to piękne wymówki będą mi serwować moi internetowi, wielkopolscy, napinacze :kiss:

 

 

 

Stawiam flahę, że w Bydgoszczy nie pojawi się żaden z was i_lol3.gif

 

 

 

Moim wielcy fanatycy - prosto z samego kotła i_lol3.gif

Odnośnik do komentarza

A sprawdziłem sobie specjalnie. Tuż przed napisaniem posta :turned:

 

 

 

Byłem ciekaw jakie to piękne wymówki będą mi serwować moi internetowi, wielkopolscy, napinacze :kiss:

 

 

 

Stawiam flahę, że w Bydgoszczy nie pojawi się żaden z was i_lol3.gif

 

 

 

Moim wielcy fanatycy - prosto z samego kotła i_lol3.gif

 

Zabawne :) Maiden mysli, że jest kimś i że rzucę wszystko dla niego i pojadę by mu coś udowodnić :teehee: Tak się odgrażasz tą Częstochową, ale powiedz swoim kolegom, że w przypadku porażki waszego klubu naszych piłkarzy zostawili w spokoju i agresje wyładowali na czymś innym. Nie róbcie sobie wstydu tak jak w finale PP u was na stadionie.

Odnośnik do komentarza

Jesteś internetowym kibolkiem <ok?>. Stay home.

 

 

 

Akurat w Częstochowie, wojskowi pokonal,i istniejącego jeszcze wtedy, Lecha Poznań 5:0 :thumbsup::thumbsup:

 

 

 

A mówiąc bardzo poważnie to wcale się nie będę smucił jeżeli wielkopolski klub zgarnie puchar - Legia potrzebuje wstrząsu w tym sezonie.

 

 

 

Najbardziej liczę na Stonę. Bał się, że biletów nie będzie i "jego znajomy miał je kombinować" - jako, że problemu z ich dostępnością nie ma, to liczę, że będzie dane Ci Stono pomachać :teehee:

 

 

:bomb: Szykujcie się :bomb:

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że mecz śledzisz w domu, przed ekranem monitora :teehee: ?

 

 

Internetowi kibole z wielkopolski na forumingu - sztuk: dwie.i_lol3.gif

 

 

W razie czego, możecie się zrzucić na czapeczkę dla Yapa i wysłać go w forumingową delegację. i_lol3.gif

 

 

Na ostatnim meczu mu się chyba podobało i_lol.gif

Edytowane przez Maiden
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, dobrze, łap plusika :teehee:

 

O ile to prawda i_lol.gif

 

 

Pewnie, że się chwalę - dla was 6000 biletów to, jak widać, za dużo. Ciągle są w kasach, więc zdobyć je; żadna sztuka. U nas jest 6500, a rozchodzą się, jak szalone, a i tak są limity na zakup 2 biletów / łeb. 8)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...