Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

No gratulacje Maiden i spolka.

 

Ale nie wierze w drugi tak slaby sezon Kolejorza takze cieszcie sie poki mozecie, za rok Mistrz powroci.

podziekowal, ale za bardzo bym sie nie nastawiał na Twoim miejscu. Najlepszy w Kolejorzu Karol za chwile odejdzie, podobnie pewnie jak Kadar i paru innych. Lepszych nie ściągnięcie raczej, a ci co przyjdą, tez bedą sie potrzebowali zaaklimatyzować w ekstraklasie (nie wszystkim sie w ogole pewnie uda). Osobiście w przyszłym sezonie jako czarnego konia Lechie widzę- juz teraz maja naprawde solidny zespół (Krasic daje radę), nie słychać, zeby sie mieli osłabiać, a pewnie sie jeszcze wzmocnią, do tego w przeciwieństwie do Legii, Zagłębia, Piasta i Cracovii nie bedą uwikłani w puchary. Myśle, ze mogą namieszać- pytanie tylko, jak bardzo.

Acha, no i osobiście miałem nadzieje, ze Lech awansuje do LE, bo obok Legii jako jedyny w ostatnich latach dawał nadzieje, ze cos powalczy, ale sorry- z taka gra... Nie mam pojęcia, co sie stało, ze po doskonałym początku Urbana tak wytraciliscie impet- zapowiadało sie, ze jeszcze nawet o mistrza powalczycie, a tu takie dno. Następny sezon w każdym razie powinien byc naprawde emocjonujący- coraz wiecej klubów zaczyna solidnie wyglądać organizacyjnie i sportowo. Ja juz sie nie moge pierwszej kolejki doczekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Na gwiazdy pokroju Danijela Ljuboi w kasie pieniędzy nie ma. – Możemy pozwolić sobie na piłkarzy, którzy różnicę będą robić za dwa-trzy lata. Nie mamy środków na zawodników z doświadczeniem. Takich, którzy od dwóch-trzech lat grają w europejskich pucharach i są znani na rynku. Ilość wzmocnień będzie uzależniona od liczby zawodników, którzy od nas odejdą – powiedział Leśnodorski w „Cafe Futbol”.

 

Na Stępińskim do Ligi Mistrzów?

Odnośnik do komentarza

Karol juz jest za dobry, zeby w tej lidze zostawać jeszcze dłużej. Tzn. chciałbym, zeby przyszedł i myśle, ze u nas jeszcze by sie rozwinął

Ja osobiście z Lecha to widziałbym w Legii np. Tetteha.

Do tego Kadar tez by sie nadal- dobry, twardy obrońca.

Mocne XDDD, Karol W legii taaa

A co do teteha i kadara to Ty oglądałeś te mecze? Przecież to porażka jakaś

ale Kamińskiego to bierzcie z ucałowaniem ręki, masakra takie drewno, że nawet na opał w kucheni się nie nada

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaden polski klub nie jest w stanie kupic Karola czy jakiegos np Dragowskiego. I to nie dla tego ze sa tacy swietni ze juz dawno w kolejce po nich ustawila sie Barca z Realem tylko dlatego ze pieniadze, ktore chca dostac polskie kluby za swoich zawodnikow to jakis kosmos. Skoro stojacy nad przepascia Ruch odmawia miliona euro za Stepinskiego to Karol odejdzie pewnie gdzies za 3mln z Kolejorza. I mimo mojej sympatii do niego to wydaje mi sie ze Karol w lidze silniejszej niz np mooocno srednia belgijska przepadnie. Obym sie mylil.

 

Z Tetteha moze cos jeszcze byc, a Kadar w sumie jeden z rowniej grajacych zawodnikow w tym sezonie. O Kaminskim to szkoda gadac. Gdybym ja wszedl za niego to wielkiej roznicy nikt by nie odczul. Dzisiaj na twitterze byl czat z Urbanem, mowil ze spodziewa sie 6-8 nowych zawodnikow, czyli odejdzie minimum tyle samo. Oby wsrod nich byl Kaminski :D

Odnośnik do komentarza

@Grzegorzo: nie wiem dokładnie, o jakich meczach piszesz, ale w tych, ktore widzialem w tym roku, Tetteh i Kadar byli jednymi z najlepszych Lechitow. Obu wyróżniał duży spokój, twarda gra, szybkość, dynamika i technika. Naprawde bym obu widział w Warszawie. Ok., błąd Tetteha dał nam pierwszego gola w Poznaniu, ale i tak twierdze, ze gdyby zamiast niego grał ktos inny, to nasza dominacja byłaby znacznie większa, a wynik pewnie jeszcze wyższy.

 

@Schabek: zgadza sie, nic dodać nic ująć.

 

Choc moim zdaniem Kaminski nie jest az tak zły, jak piszecie- w ostatnim sezonie wyraźnie zmężniał i przestał sie w końcu odbijać od napastników, nie tracąc przy tym atutów w rozegraniu. Moze zmiana klubu da mu nowy impuls do rozwoju i jeszcze bedzie z niego pożytek dla reprezentacji.

Potencjał moim zdaniem ma.

Edytowane przez tommi
Odnośnik do komentarza

Zaden polski klub nie jest w stanie kupic Karola czy jakiegos np Dragowskiego. I to nie dla tego ze sa tacy swietni ze juz dawno w kolejce po nich ustawila sie Barca z Realem tylko dlatego ze pieniadze, ktore chca dostac polskie kluby za swoich zawodnikow to jakis kosmos. Skoro stojacy nad przepascia Ruch odmawia miliona euro za Stepinskiego to Karol odejdzie pewnie gdzies za 3mln z Kolejorza. I mimo mojej sympatii do niego to wydaje mi sie ze Karol w lidze silniejszej niz np mooocno srednia belgijska przepadnie. Obym sie mylil.

Gościu jest ogarnięty, nie gwiazdorzy (wiele razy widziałem go poza meczem) i dobrze gra. Myślę, że się wybije i osiągnie poziom co najmniej taki jak Kuba Błaszczykowski

@Grzegorzo: nie wiem dokładnie, o jakich meczach piszesz, ale w tych, ktore widzialem w tym roku, Tetteh i Kadar byli jednymi z najlepszych Lechitow. Obu wyróżniał duży spokój, twarda gra, szybkość, dynamika i technika. Naprawde bym obu widział w Warszawie. Ok., błąd Tetteha dał nam pierwszego gola w Poznaniu, ale i tak twierdze, ze gdyby zamiast niego grał ktos inny, to nasza dominacja byłaby znacznie większa, a wynik pewnie jeszcze wyższy.

 

Choc moim zdaniem Kaminski nie jest az tak zły, jak piszecie- w ostatnim sezonie wyraźnie zmężniał i przestał sie w końcu odbijać od napastników, nie tracąc przy tym atutów w rozegraniu. Moze zmiana klubu da mu nowy impuls do rozwoju i jeszcze bedzie z niego pożytek dla reprezentacji.

Potencjał moim zdaniem ma.

Wg mnie Arajuuri czy Trałka są zdecydowanie lepsi w defensywie od Tetteha. Kamiński serio za dużo widocznych błędów zrobił, ile to sytuacji podbramkowych wyszło przez jego złe interwencje :/

 

Poza tym myślę, że Gajos i Jóźwiak jeszcze sporo dobrego pokażą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...