Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=rI3cOuYfPgg...re=channel_page <--- bardzo interesujący filmik dla fanów Stiva, a terze innych urzytkowników którzy chca zobaczyć coś ciekawego

 

Na pewno was to zainteresuje :P

 

 

I przy okazji takie małe combo move do Stiva

 

Lars combo move

 

Ling Wall combo move

 

Ling combo move

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza

Nie on jeden :P Ja tutaj się śmieję bo dmg po df+2+3 został grubo zwiększony (czego 90% polskich graczy nie widzi) tym bardziej że będzie trwało zamiast 22 klatek będzie miało 21, b+1+2 dostało knockdowna ale będzie miało 13 klatek, nowe prze(pipi)ane b+2,1,2_b+2,1,d+2 (którego 90% polskich graczy nie będzie widzieć). uf+2 mid, 0 na bloku, na trafieniu knockdown z 1+2 gwarantowanym, trwa 16-18 klatek.

 

Jedyny nerf jaki zauważyłem to df2 które będzie miało podobno -12. Co prawda będzie można robić df2,1,2... ale można kucnąć i wyjebać w jednostronną wycieczkę na księżyc :P (czego nie zrobił ten głupi Stif na filmiku którym dałem).

 

Dlatego drodzy Panowie śmigam Heniem, żeby lepiej to wyglądało w T6BR niż teraz, na razie mój poziom jest żenujący, mam duży problem nacisnąć szybko 1+2 żeby się wyrwać z rzutu z dwóch łapek, więc Cambion korzysta do woli :-/ Oprócz tego problemy z low parry, często zamiast TP wychodzi mi d+1,2 co kończy się wyjątkowo mizernie. Ale mam nadzieję że opanuję tego sticka to będzie w BR pikuś ;P

Odnośnik do komentarza

ostatnio bylem w lonndynie i sobie troche pogralem to i napisze pare slow.tekken6 t maksymalny atak defesywa nie znaczy nic,kar jak na lekarstwo,para

bierze 1/5 paska, nie jak jak w t5,rage jest mocny ,wiec jak ktos nas bil przez cala runde,to jeden udany juggles odwroci losy spotkania;p.tekken z blista wglada rewelacyjnie,nabylem nawet karte za cale 2 funty ,starcza na 500 walk i mozna zapisac tylko jedna postac(automatycznie ja wybiera).gralem glownie anna,ktora nic a nic sie nie zmienila,wiec po ok 5 minutach gralem na poziomie tutejszych rannych bywalcow,a po 1 40 minutach mialem wins 13;p staszne lamy z rana przychodza.wlasnie jezeli gracie anna o nic sie bac nie musicie,dokladnie taka sama postac jak w dr wszystko siedzi tak samo,dostala ten nowy bar,ktory jest spoko,reszta razej zbedna,za to steve to juz kompletnie inna bajka wiele ciosow poznienianych i ogolnie nic nim ne porafilem ugrac.troche zal,ze w polsce nie mammy tego atomatu,ale co tu duzo gadac w calym londynie1 automat to niezawiele,pewnie robi forue,bo caly czas ktos gra,magia noyw przeciwnik po 10 sekudach po starym+karta robia swoje,polecam wycieczki bo bilety tanie,po 14 sa dobzi gracze.

swietny terning dla mnie przed azja,teraz to juz z nimi na powaznie bede mogl grac.

Odnośnik do komentarza
Gość mevek
ostatnio bylem w lonndynie i sobie troche pogralem to i napisze pare slow.tekken6 t maksymalny atak defesywa nie znaczy nic,kar jak na lekarstwo,para

bierze 1/5 paska, nie jak jak w t5,rage jest mocny ,wiec jak ktos nas bil przez cala runde,to jeden udany juggles odwroci losy spotkania;p.tekken z blista wglada rewelacyjnie,nabylem nawet karte za cale 2 funty ,starcza na 500 walk i mozna zapisac tylko jedna postac(automatycznie ja wybiera).gralem glownie anna,ktora nic a nic sie nie zmienila,wiec po ok 5 minutach gralem na poziomie tutejszych rannych bywalcow,a po 1 40 minutach mialem wins 13;p staszne lamy z rana przychodza.wlasnie jezeli gracie anna o nic sie bac nie musicie,dokladnie taka sama postac jak w dr wszystko siedzi tak samo,dostala ten nowy bar,ktory jest spoko,reszta razej zbedna,za to steve to juz kompletnie inna bajka wiele ciosow poznienianych i ogolnie nic nim ne porafilem ugrac.troche zal,ze w polsce nie mammy tego atomatu,ale co tu duzo gadac w calym londynie1 automat to niezawiele,pewnie robi forue,bo caly czas ktos gra,magia noyw przeciwnik po 10 sekudach po starym+karta robia swoje,polecam wycieczki bo bilety tanie,po 14 sa dobzi gracze.

swietny terning dla mnie przed azja,teraz to juz z nimi na powaznie bede mogl grac.

i 3 w Dublinie ^ ^

 

 

Odnośnik do komentarza
Nie wiem z czego się śmieje "Vranki", Ganryu był już wystarczająco długo topem.

Wiesz, dla mnie nie był on nigdy topem (to że w dr jakiś Matadoru wygrał nim sbo nie czyni go nagle topem), ale nawet jeśli, to nie przysporzyło mu to jakiejś większej popularności wśród polskich graczy (patrz 2-3 osoby grające turniejowo, ja jestem za słaby :] ) i mam nadzieje że wraz z nadejściem 6/br to się zmieni.

Tak więc GO Ganny GO :rolleyes:

 

Co prawda będzie można robić df2,1,2... ale można kucnąć i wyjebać w jednostronną wycieczkę na księżyc

W 5/dr jak robię df2 z kontynuacją czyli powiedzmy df2,1,2,1,2 a ktoś się schylił pod 1 punchem i próbuje karać WSem, to dziwnym trafem następne punche w 90% mu się wcinają, więc nie tak łatwo wyj.bać w kosmos ;)

Edytowane przez Vranki
Odnośnik do komentarza
Wiesz, dla mnie nie był on nigdy topem (to że w dr jakiś Matadoru wygrał nim sbo nie czyni go nagle topem)

To, że dla Ciebie nie był topem, nie znaczy że nim nie był w rzeczywistości. (nie wydaję tutaj swojej opinii na jego temat)

 

ale nawet jeśli, to nie przysporzyło mu to jakiejś większej popularności wśród polskich graczy (patrz 2-3 osoby grające turniejowo, ja jestem za słaby :] ) i mam nadzieje że wraz z nadejściem 6/br to się zmieni.

Tak więc GO Ganny GO :rolleyes:

Popularność postaci nie świadczy o jej sile. Ile osób w Polsce gra DJ-em czy Heńkiem?

 

W 5/dr jak robię df2 z kontynuacją czyli powiedzmy df2,1,2,1,2 a ktoś się schylił pod 1 punchem i próbuje karać WSem, to dziwnym trafem następne punche w 90% mu się wcinają, więc nie tak łatwo wyj.bać w kosmos ;)

To widocznie ten ktoś robi źle, bo ja MTC wybijam za każdym razem (pod warunkiem, że się nie zamyślę i kucnę).

 

 

Ontopis: T6 na konsolach będzie fajny, przynajmniej na PS3.

Odnośnik do komentarza
To widocznie ten ktoś robi źle, bo ja MTC wybijam za każdym razem (pod warunkiem, że się nie zamyślę i kucnę).

Więc pewnie ja się mylę, rzadko tego używam bo wiem że można garnkowe łapy przeczekać i zrobić kuku ;)

 

Odnośnie T6/br. Ostatnio tak się zastanawiałem, że skoro na konsole ma wyjść pod nazwą Tekken 6, to Namco w dobie "krajzisa" może sobie zrobić skok na kasę, i wydać w dniu premiery podstawkę 6, a za powiedzmy pół roku br jako dlc do ściągnięcia. To by były "jaja" :P

Edytowane przez Vranki
Odnośnik do komentarza

Di nie rozczulaj się ;P

 

Odnośnie T6/br. Ostatnio tak się zastanawiałem, że skoro na konsole ma wyjść pod nazwą Tekken 6, to Namco w dobie "krajzisa" może sobie zrobić skok na kasę, i wydać w dniu premiery podstawkę 6, a za powiedzmy pół roku br jako dlc do ściągnięcia. To by były "jaja" :P

 

Jakby miała zrobić to bym o tym wiedział 3 miesiące wcześniej kiedy była by wydawana polskiemu developerowi.

Odnośnik do komentarza

Ja powiem tak. Wygląda za(pipi)iście tylko jest efekt jakby haczyło :wtf: . Nie czuć tego przy jugglach, więc to chyba wina jakiegoś (pipi)owego TV. Ja zagrałem całe dwa razy i nie udało mi się zrobić żadnego juggla :nerd: , a to za sprawą mojej ułomności jeśli chodzi o granie na sticku. Ale cóż, życie :sciana:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza
Dlatego drodzy Panowie śmigam Heniem, żeby lepiej to wyglądało w T6BR niż teraz, na razie mój poziom jest żenujący, mam duży problem nacisnąć szybko 1+2 żeby się wyrwać z rzutu z dwóch łapek, więc Cambion korzysta do woli :-/ Oprócz tego problemy z low parry, często zamiast TP wychodzi mi d+1,2 co kończy się wyjątkowo mizernie. Ale mam nadzieję że opanuję tego sticka to będzie w BR pikuś ;P

 

 

Dobrego Henia to ci ze świecą trzeba szukać, bo postać mega trudna do ogarnięcia, żeby nią umieć i robić wszystko. Ale też i mega warto, frajda z gry jest 5 razy większa niż tzw. 'gównem' czyli wszystkim co nie jest Mishimą

Odnośnik do komentarza
Dobrego Henia to ci ze świecą trzeba szukać, bo postać mega trudna do ogarnięcia, żeby nią umieć i robić wszystko. Ale też i mega warto, frajda z gry jest 5 razy większa niż tzw. 'gównem' czyli wszystkim co nie jest Mishimą

 

Dokładnie myślę to samo, ale cóż. Zobaczymy jak to będzie za 7-8 miesięcy, na razie ogarniam opanowanie Sticka a co dopiero postaci :P A jak się wkurwię to wezmę jakiegoś Fengo-Paulo-Ganryu kapiarza :P Z czego oczywiście będzie inny wymierny poziom satysfakcji, mina zbitego przeciwnika na 2 ciosy + chwyty :P Bo pewnie na pierwszym oficjalnym turnieju sony będzie tak jak w "budzie z hotdogami" czyli będę pady i to jeszcze czarnuchy bez możliwości podpięcia własnego sprzętu :-/

 

Poza tym uwielbiam grać mishimami ale nienawidzę na nich grać ;P Paradoks :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...