Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie pozytywnym szokiem jest to, że Anna nie jest w końcu słabiakiem i ma Rank A.

A negatywnym, że Bob ma taki sam.

 

To żeś walnął jak łysy czachą o wiadro. Słaba to ona chyba była tylko w T5, więc skąd to "w końcu" ??

 

Powiem wam że najbardziej boję się teraz Stifa i Larsa. Stif pewnie znowu będzie miażdżył swoją framedatą + nowy stance i mnóstwo nowych ciosów low/mid... "blokuj synu blokuj a jak zablokujesz to w ryj rzut specjalny za 1/4 paska". W zasadzie z Larsem jest to samo, ten jego płaszczyk który zasłania sporą część animacji jak i dziwny WD z którego można robić jakoś mało widoczne rzuty. Jeśli chodzi o Boba to może i jest słabszy bo zabrali mu juggla po df2 jak i po cd4, jednakowoż ogladając jego walki ma bardzo dobra matchupy no i uf1+2<1+2 wbijające na ścianę... brzmi strasznie...

 

A co chłopaki powiecie na niekaralną ścinkę Miguela ? Taka reklamówka dla kapiarzy "Uwaga niekaralna ścinka, tylko u Miguela :P"

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza

O dziwo Larsa aż tak się nie boje. Teraz w Tekkenie rządzą postacie z jak najmniejszymi opóźnieniamy, po ciosach po których te opóźnienia powinny być. LArs te opóźnienia ma, jedyne co mnie przeraża to jego 50/50 i akcje powietrzne.

Bardzo podoba mi się Eddy, jeżeli nie będę grał mishimą, to może wezmę się za tą postać, bo ktoś musi w końcu nim dobrze zagrać :)

Odnośnik do komentarza
z tych item moves będzie przecie zajo beka na party games!!

Dokladnie :D Ekipa, %%, Tekk, i nagle w tube od Asukowego wachlarza ; D. rewela ^_-. W samej grze niewiele to zmieni - tak ciezko wejsc na youtube na joyboxa czy hktekken i zobaczyc ile jest uzytych, dajacych przewage/wygrana itemmove w tych grach?

 

A Di - nie badz taki skromnym, bo co jak co, ale ekspertem w przypadku Tekkena jestes.

 

Bati:PS. Z resztą, czy ktoś w ogóle czyta te moje posty?

 

Ja czytam :D

 

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
A Di - nie badz taki skromnym, bo co jak co, ale ekspertem w przypadku Tekkena jestes.

 

Właśnie.Niektórzy tu się denerwują(jak wyżej) ,a tu mamy do czynienia z młodą falą ekspertów tekkenowych w dodatku bardzo skromnych.

 

Pamiętaj Di niech mówią o Tobie co chcą ale tego nie może kwestionować nikt-znasz się na tekkenie jak mało kto( bez ironii bo Solo też się zna i wie co mówi).

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...