Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktoś miał by ochotę pooglądać SC z angielskim komentarzem to polecam zacząć od tego http://www.youtube.com/user/VioleTAK :) ja na tym życia troche straciłem hehe

ale nie żałuję bo mimo że w SC grałem może z 100h łącznie tak potyczki koreańców ogląda się jak najlepszy serial.

jak ktoś to przemagluje a jest tego troche to polecam konta komentatorów na YT (najlepszy cholera, klazard i Diggity w tej kolejności) pozdro

Edytowane przez Adriankiller
Odnośnik do komentarza

Animacja była już zła przy CD+4,4. Bruce najpierw wpadł na ścianę, a potem zlatując oberwał d/b+4 które go ponownie wrzuciło na ścianę, ale że nie można tak re-launchować, to jest techroll. Podobna sytuacja ma miejsca w SC3 i SC4, tyle, że tam postać szybciej upada z każdym kolejnym ciosem wbijającym na ścianę.

Odnośnik do komentarza

A tak ogolnie to T6:BR jest poprostu genialny. Tyle uzytecznych i jednoczesnie widowiskowych ciosow dodali praktycznie dla kazdej postaci, tak, aby gra nie konczyla sie na tym, ze uzywamy 5 ciosow, bo reszzta jest "taka se". Wiele ciosow tez dostalo nowe zycie przez podrasowanie czy kozackie kontynuacje (np. lili uf+3+4 i na naturalu 3 po hicie, asuka ws+1 i na naturalu 4 bodajze wrzucajace na sciane, w ogole z tego mozna cala akcje zrobic df+2, ws+1,4). Nic tylko czekac, juz niebawem. Dzieki temu walki sa bardziej urozmaicone, ogolnie gra jest jeszcze dynamiczniejsza. Tylko mam ciagle wrazenie jakby kamera byla ciut blizej niz w DR (minimalnie zmiejszajac pole gry). Nic tylko czekac, ta czesc bedzie przekozacka.

Odnośnik do komentarza

Ale prosze, narzekac mozna. A co niby te juggle robia, to jest dodatek, tekken to nie "juggle", ale movement, przewidywanie, zmylanie, karanie, nie danie sie wybic na juggla wlasnie itd. Rundy w tekkenie trwaja przewaznei dluzej niz w "taktycznym" VF5. Ale nie zmieniajmy tematu bo bedzie wojna : D. Mozna odbic prosto pileczke w ten sposob - "Na VF5 nie moge patrzec, bo to gra bez movementu". Oczywiscie nie bede tak pisal, bo gra jest dobra - ale akurat mi nie przypadla do gustu (z to jednemu kozakowi Tekk/VF w Polsce owszem, nie Pun? : P).

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
No chyba nie, bo będę grał pewnie tym DJem, a to za mocna postać nie jest :P Dojście do ściany każdą postacią można robić po prostu najmocniejszym jugglem, bez zastanawiania, więc chyba trudne nie jest :D Kto pierwszy wybije, zabawne jest to, że mishimy w sumie mają jedne z gorszych juggli :D

 

Może nie mówimy o tej samej grze, bo w T6BR tak już nie jest. DJ słaby, a Mishimy mają słabe juggle... nie rób scen:-)

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...