Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Ale nie wyjdzie już pewnie nigdy tak dobry tekken jak Tekken DR. To będzie o niebo gorsza gra, szkoda, szli w najlepszym możliwym kierunku. Tak czy siak Tekken, więc gra wciąż za(pipi)ista.

 

Też mnie to niepokoi.Jakiś ten backdash biedny co zmniejsza rolę movementu, więcej walki w zwarciu,czasem jak patrzę na niektóre ciosy to nie wiem co się dzieje-momentami jakiś chaos przypomina mi to specjale z Dragon Balla.Na dodatek te 15 sekundowe juggle no i na koniec ten odgłos przyjmowania ciosu na blok...

Mam nadzieję,że w praniu okaże się lepszy.Chciałbym bardzo...

Odnośnik do komentarza

Szyper szczerze? Mnie to tez zaskakuje, wolabym miec swojego A-/ B+ tiera, aby napocic sie grajac z Stierami. Inna sprawa, ze mam wrazenie, ze w BR zwezona sa odleglosci pomiedzy tierami, czyli wiekszy balans. Takim Brucem mozna zamiatac. Lili - generalnie w T5:DR byla sobie tym sredniakiem (przede wszystkim przez tracking i malo opcji, jak ktos pisal kiedys, granie Lili to mega czajnikowanie). Jak jeszcze nie bylo filmikow z T6 to ogolnie sobie myslalem, co bym chcial miec nia w T6. I kur/wa poprawili mi wszystko 'o co prosilem'. Beczka. Ale Aske tez fajnie poprawili, generalnie kazdej postaci dodali troche bajer. Martwi mnie troche tylko to co napisal Punisher - wiecej zwarcia, mniej ruchu (marudzilem juz o tym w tym topicu po pierwszych filmikach z T6) - choc i tak w BR jest lepiej, niz to bylo w T6. Widzialem kilka gier z Crasha, gdzie 2 kolesi za(pipi)iscie SSowalo/backdashowalo i przynosilo im to korzysci - moze teraz poporstu jest to szybsze i troche trudniejsze. Tak jak parry - w T5:DR mozesz sobie lyknac piwa po zrobieniu parry, a potem podbijasz. w T6BR masz na nie wiem 1/3 tego czasu or so (animacja recovery zminimalizowana). T5:DR jest genialny, tak czy siak - T6:BR tez bedzie dobry, a odpalic to w HaDe z taka jakoscia postaci itd - nic tylko czekac. Tylko ten odglos ciosu na bloku.. ; o. Trudno, muzyka i jakosc postaci - i wybaczam wszystko ; ).

 

DJty nie sa takie slabe, generalnie roznice w sile pomiedzy wszystkimi postaciami jak pisalem wyzej sa zmiejszone. W Tekken Crashu sporo bylo tych DJtow, najczesciej jako 3ci zawodnik w teamie. I dawali rade.

 

VHO - dzieki! ; -).

 

A i co to za pisanie "jakas Lili" se wypraszam (;.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...