Skocz do zawartości

Tekken 6 / Bloodline Rebellion


albrechtus

Rekomendowane odpowiedzi

Przewija się logo TAPOUT jest firmą która od zarania dziejów zajmuje się walkami MMA na świecie.

Ja już szukam koszulki w której można na screenach od namco zobaczyć kinga.

Większość moich postaci będzie ubrana "Tapoutowo".

TapouT on Forbes - Exclusive Interview with Punkass

 

6:25 - jeśli ktoś do tej pory zastanawiał się jak wygląda sito w drukarni to oto i jest :D

Czymś takim tworzy się nadruki na koszulkach ^^

 

Niestety tej koszulki od Kinga i Armora z niewiadomych przyczyn nie można kupić. Jest tylko ta od Xiao, Bryana i Marduka. Jak ktoś chce kupić to najlepiej na ebay,bo w sklepie Tapout chcą 30$ za wysyłkę do polski (punk assy jedne).

Odnośnik do komentarza

Najwidoczniej mogli, ja juz drze :P Zawsze bylem wielkim fanem turnieju zelaznej piesci, zagrywalem sie we wszystkie czesci do upadlego, ale jak slysze, ze skopane areny, scenario mode, jakies bugi ze stunem na scianie i grafika (mniej wazne, bo przesiadka z brzydkiego T5 na ps2 w z tv hd ready na ps 3 i T6 i tak bede uwazal, ze grafika jest ladna). Licze na cud, ze moja neo pociagnie gre online. Specjalnie dla T6 kupilem ps3 slima 250 GB -_- Nerd... Na koniec male zapytanie- ile jest aren - (z tymi z randoma losowanymi ofc) ?

Odnośnik do komentarza

O 15tej bede mial gre, nanana~~! : D

 

Zuum - aren jest 16+2 losowane poki co (no dlaczego pomidory losowane, tak lubie ta arene eh; )

a w Electric Fountain muzyka przesunieta, rozpoczyta sie od innego momentu, ale tak od 3ciej rundy rozpoczyna sie ten najlepszy fragment.

 

Te 'narzekania' - daj spokoj, to sa mega drobiazgi, mi nci nie przeszkadza (a wiekszosc aren podoba mi sie, zreszta zna sie je od 1-2 lat z filmikow) gra zarzadza i tyle; )

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, czy low parry daje teraz taki dziwny efekt ze postac pada na ziemie i kazdy cios wybija ja w powietrze? Czy to po prostu jakis bug/specjalne parry dla wybranych postaci?

 

I drugie pytanie, czy tech roll po bounce jest w ogole mozliwy, ale bardzo trudny, czy jest niemozliwy do wykonania? ;] Bo tak na dobra sprawe ogladam filmiki i jedyne co widze to stuk, puk, stuk -> bounce i dalej stuk puk. Troche to glupie ze max dmg juggle zawsze beda zawierac w sobie bounce :S

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, czy low parry daje teraz taki dziwny efekt ze postac pada na ziemie i kazdy cios wybija ja w powietrze? Czy to po prostu jakis bug/specjalne parry dla wybranych postaci?

 

I drugie pytanie, czy tech roll po bounce jest w ogole mozliwy, ale bardzo trudny, czy jest niemozliwy do wykonania? ;] Bo tak na dobra sprawe ogladam filmiki i jedyne co widze to stuk, puk, stuk -> bounce i dalej stuk puk. Troche to glupie ze max dmg juggle zawsze beda zawierac w sobie bounce :S

 

 

Low parry zawsze przewraca. Z bounda, nie ma ucieczki, o to w tym właśnie chodzi żeby juggle przedłużać ;)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie, czy low parry daje teraz taki dziwny efekt ze postac pada na ziemie i kazdy cios wybija ja w powietrze? Czy to po prostu jakis bug/specjalne parry dla wybranych postaci?

 

I drugie pytanie, czy tech roll po bounce jest w ogole mozliwy, ale bardzo trudny, czy jest niemozliwy do wykonania? ;] Bo tak na dobra sprawe ogladam filmiki i jedyne co widze to stuk, puk, stuk -> bounce i dalej stuk puk. Troche to glupie ze max dmg juggle zawsze beda zawierac w sobie bounce :S

 

 

Low parry zawsze przewraca. Z bounda, nie ma ucieczki, o to w tym właśnie chodzi żeby juggle przedłużać ;)

 

No tak i to automatycznie oznacza ze zawsze musisz bounda zrobic :P

 

Ale nie powiem filmiki od Kaza i Paula wygladaly fajnie, jak ogladalem Kinga walacego bara albo air throwy bo b! to tez mi sie milo robilo ;)

Odnośnik do komentarza

Ubiory z Tapouta to P3 model w ustawieniach profilu. :D:D:D mozna tam ustawić mainly character, main stage etc :D

Sory za podwójnego posta.

Po wejściu w Game Options mamy OtherOptions (chyba) i tam instalkę. chwilę to trwa ale warto poczekać. Chociaż szczerze mówiąc loadingi nie są takie długie nawet bez instalacji. Na tych filmikach musieli mieć jakąś słabszą wersję xD

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Jak jest z tym pracice, jest opcja command record czy nie? I customizować można tylko p1? Troche mnie namco zaczyna wkur#@#$@# tyle zwlekaja z wydaniem tego tekkena dodaja jakies pierdoły typu 100000000000000000000000000000 kostiumów co mnie jajo obchodzi ale jak wywali nagrywanie z pracitce'a to im #$%#$%#$%#$.Co się z nimi dzieje graficznie odstają robia teraz te bitki dla nie wiadomo kogo.... A i czy na ps3 gra ścina w czasie teleportu Ravena Di weź sprawdź:P Widziałeś co się w tedy działo...

Edytowane przez Reset
Odnośnik do komentarza

Secret trophies:

Golden Opportunity - Beat Golden Azazel in Arcade mode

Fist knows no bounds - Perform a combo with a bound

God of Tekken - Reach the Tekken God rank with any character

Immortal fist - Win 50 matches with Perfect

Divine Fist - Win 100 matches with Perfect

Reverse Fist - Win 50 matches with low health

Death Fist - Win a match with a rage combo while opponent has full health

Peacefist - Use Ling Xiayou's Panda shooter on an opponent

Utility Master - Win 30 mathes using item weapons

Two cannot pass - Draw with an opponent

Odnośnik do komentarza

W super skrocie po 4 grach:

 

- gra miazdzy

- nie czaje niektorych o grafice, na projektorze 720p wyglada to pieknie, postacie miazdza

- SSy jednak jakos dzialaja :D

- od razu jakis patch do gry zassalo 14MB v1.01 (moze poprawili Ravena?; )

- dzwiek blokowania ciosu - nie wiem jakby byl troche poprawiony, mniejsza dynamika - w ogole nie przeszkadza!

- postacie sa blizej siebie na starcie (po racade nie pamietalem tego dokladnie), co powoduje wiecej walki, ale spokojnie backdashujemy na poczatku aby pilnowac odleglosci i spoko; ale moze to tez byc zludzenie przez paski energii nisko itd

- co ciekawe na filmikach od razu mnie denerwowalo ulozenie HUDa (paski energii itp), tutaj "na goraco" nawet nie zwrocilem uwagi heh.

 

instaluje sie gra, skoncze kilka rzeczy i idziemy grac u nas : D

 

Nevan juz tez instaluje :D

 

aha - instalacja jest co ciekawe szybka, z 3 x szybciej niz instalacja SFIV, 85% po 5 minutach or so

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...