Skocz do zawartości

Ghost Recon Advanced Warfighter


Gość tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

Heh, gdy kupowalem ta gre od El Loco Chocko (Pozdro :)), w zyciu bym nie pomyslal, ze wciaz tyle ludzi gra w to przez Xbox Live :). Ja jestem w niebowziety takim obrotem spraw, bowiem znalazlem swojego countera :D. Jednak mam pytanie - czy sa jacys userzy na tym forum, ktorzy wciaz maniacza w ta gre na live ??:). Jesli tak, to czekam na wiadomosc, by moc sie postrzelac z rodakami :D

Odnośnik do komentarza

Najczęsciej grany tryb w mutli to Team Elimination,czyli zwykły Team DeatchMatch. BArdzo fajne jest to,że łatwo się zabija. Nie trzeba tak jak w większości online'owych gier wywalić w typa pół magazynka,zeby umarł. Często wystarczą trzy strzały. Moim zdaniem bierz dwójkę,ciekawszy singiel i lepsze achievementy w multi.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie najwiekszym plusem multi jest to, co powiedzial InFidel :) - 3 czasem 1 celny strzal i gosciu lezy :). Nie trzeba miec nie wiadomo jakiego skilla by sobie fajnie pograc :). Skoncze kampanie i w kwietniu sobie sprawie 2, wiec jaka forumowa partyjke fajnie bylo by walnac :D. Nie mniej na dzisiaj GRAW kroluje w czytniku mojej konsoli, a wszystko za sprawa jakze dla mnie genialnego multi (brak lagow, brak przewagi hosta... i te mapy ze palce lizac :D).

Odnośnik do komentarza

Heh nie wiem po co ale to jakiś standardowy shit pewnie ;-) szkoda, że nie ma tak rozbudowanej kustomizacji postaci jak w R6 ale w sumie to nic istotnego, gra ma power, jest zróżnicowanie wśród typów broni wybieranych przez graczy bo parę osób zawsze gra snajperkami. Granaty i wyrzutnie granatników najczęściej są poblokowane ale zdążyłem się do ego przyzwyczaić(R6 Vegas 1&2 identycznie poblokowane). No i masa dodatkowego stuffu jest do ściągniecia za friko z XBL między innymi pack z dodatkowymi giwerami.

Odnośnik do komentarza
To po co im te kominezony kamizelki skoro gina od 1-3 kul ;). Sprawdze kiedys sobie 1 bo tania jest ;), dobija mnie te dropy w demie 2 :/

Bo jak pocisk ma prędkość początkową 1000m/s,to spokojnie przebija te kamizelki. One zabezpieczają przed innymi uszkodzeniami.

 

Dropy w demie to norma,w pełnej wersji ich w ogóle nie ma. Radzę brać Ci dwójkę,ma lepsze achievy,a nie np. zabij 10.001 osób w multi tak jak to jest w części pierwszej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...