Skocz do zawartości

Xbox 360 News


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bigdaddy

Rare nie potrzebuje wracać do starych IP

 

Zapewne doskonale znasz brytyjskie studio Rare, niegdysiejsze Rareware, które w swym dorobku posiada masę doskonałych tytułów, że o takich rodzynkach wspomnę, jak DONKEY KONG COUNTRY, PERFECT DARK, CONKER'S BAD FUR DAY czy BANJO-KAZOOIE. Można wymieniać, gdyż od 1981 roku developer ten wypluł na rynek nieco ponad 80 gier i wiele z nich odniosło sukces. Jeżeli marzyłeś o tym, że developer niebawem zaliczy wielki "come back" do którejś z nich, najprawdopodobniej będziesz zawiedziony. Ja jestem. Mark Betteridge, szef tego studia, został podpytany przez dziennikarzy Develop, jakie plany na przyszłość ma jego firma. I jako tako nie padły konkrety, jednak Mark zapewnił, że Rare nie ma zamiaru wracać do starych IP. Jeżeli miałoby to nastąpić, to panowie musieliby mieć pomysł, jak takowy tytuł w należyty sposób odświeżyć.

 

 

 

Gdyby miały to być kotlety na miarę NUTS & BOLTS, to ja podziękuję. Ewentualnie poproszę o BANJO-KAZOOIE w konwencji BAD FUR DAY. Dyrektor Rare dużo mówił również o Natalu - wygląda na to, że studio Microsoftu jest pewne swego. Niebawem otwiera nową filię w Birmingham.

 

 

Wydaję mi się, że Microsoftowi chodzi o to, by koniec końców mieć prawo do kontentu od studiów first party, które zdefiniują czym Natal jest. Jesteśmy bardzo pewni, że to stworzymy i myślę, że ludzie będą pod wrażeniem tego, co zobaczą od nas i innych wewnętrznych developerów.

 

 

Trochę dziwi taka pewność siebie ludzi, którzy od momentu przejęcia przez giganta z Redmond jakby nieco uschli. Żywię nadzieję, że wraz z Natalem Rare wróci do formy sprzed lat i ponownie zaleje rynek falą znakomitych pomysłów.

http://konsolowisko.pl/?t=news&id=5518

 

Czyli jednak nowe IP robią hmmm...

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

3 szybkie info od Take-Two

 

- Max Payne 3 pojawi się dopiero jakoś po Halloween czyli październik - klik

- Mafia 2 będzie miała demo jakoś w sierpniu. dokładna data ma zostać podana w swoim czasie - klik

- Red Dead Redemption do tej pory rozeszło się w 5 mln egzemplarzy (do dystrybucji), 4 mln sprzedanych sztuk zrekompensują koszty produkcji - klik

Edytowane przez Colin84
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość bigdaddy

GamesCom 2010

 

http://xboxonline.pl/out/znamy-rozklad-konferencji-prasowych-na-gamescom-2010

 

* Microsoft - 17 sierpnia, 12:30-15:30

 

 

Konferencja z pewnością w dużej mierze poświęcona będzie technologii kontroli ruchu Kinect - liczyć możemy na konkretną datę premiery urządzenia na terenie Europy. Dodatkowo koncern obiecuje mnóstwo zapowiedzi, jednakże nic konkretnego w tej kwestii nie wiemy.

 

Deweloperzy z Bungie i Lionhead obecni będą na miejscu, stąd też nowe zaprezentowane zostanie zarówno Halo: Reach jak i Fable III.

 

,,mnóstwo zapowiedzi'' oby nie kolejne pierdółki dla Kinecta

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...