Skocz do zawartości

Black


montana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Mam tą gre od 3 dni i zakochałem sie w niej :wub: Super misje i długie. Moja najdłuższa misja trwala 1godz i 40 min. Gram na normalu. Dosyć trudna...Nie to co CoD, że misja trwa jakies max 20 min ( przynajmniej ja tak mam ). Nic dziwnego, że Black zajmuje 19 pozyje na liście Top 100 gier PS2. Wkurza mnie to, że te checkpointy są tak daleko poustawiane. Polecam wszystkim fanom FPP którzy mają czarnulke i wachają się czy kupić tą gre czy też nie, bo odpowiedź jest prosta... TAAAAAAK!!!

Edytowane przez Spyker
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Hehehe, a akurat właśnie ja ten moment na placu jak się rozwala tą barykadę i wchodzi do środka budynku też przelazłem na Jana. Z granatami i z atakiem melee :D

 

Fakt faktem, że całej się tej gry nie da tak przejść. Więc to raczej ciekawostka i inny sposób na przejście niźli większa pomoc. Szczególnie jak ten ktoś gra na easy:) Bo może ten gostek grał na easy, bo nie sprawdziłem:D

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

Już w pierwszych 3 sekundach filmu widać jak byk, że gra na Hardzie, a jeśli nawet nie chce się tobie oglądać to przynajmniej przeczytaj tytuł filmu :P

Dawno w Black'a nie grałem i nie pamiętam wszystkich mechanizmów tej że gry, ale wydaje mi się, iż automatycznie jak zaczyna brakować amunicji czy granatów, to gra sama na pewien sposób próbuje podrzucić graczowi ammo. To by tłumaczyło dlaczego w ciągu niecałych 9 minut, kolesiowi tylko raz na 5 sekundy zabrakło granatów , a jeśli nawet tak nie jest to who cares ? O_o Kolo ma się czym pochwalić,ale wątpię aby za pierwszym razem, ( czy nawet za 10) kolesiowi udało się w taki sposób ukończyć ten level xD

Edytowane przez C-Boy
Odnośnik do komentarza
Już w pierwszych 3 sekundach filmu widać jak byk, że gra na Hardzie,
Jak to był hard to ja jestem Matka Boska. Hahahaha;D Stary na ostatnim poziomie na Hardzie tak by po ryju dostał, że nie doszedłby nawet do nich do tego okopu przed budynkiem.

 

Przy 32 sekundzie jak wali tego gościa w następnym pomieszczeniu (tym ze schodami) powinien być drugi gość? Czyż nie? Zanim się wejdzie na schoduy w każdym pomieszczeniu jest po jednym pacjencie do rozwalenia.

 

Dobra. Może inaczej:D Może oni tam mają obniżony próg trudności. Naprawdę, grałem na hardzie i przechodziłem kawałek tej planszy na Jana. Ale tak jak on to robi się nie da. Bo jak się schodzi na dół na plac nie rozwalając nikogo nie da się długo stać, bo próbowałem na sto sposobów:D Sam plac, przelazłem na melee i granatach, ale zanim zlazłem na dół rozwaliłem wszystkich w oknach. Po za tym nikt mu na dole nie wybiega. A euro wersjii zanim się zejdzie na dół to przecież ziomki wyskakują. No i SKĄD ON MA TYLE AMUNICJII i GRANATÓW na Hardzie ???!!!!! NIe mówię nawet o życiach, które traci w zastraszającym tempie. Czy na wschodzie mają więcej apteczek ?:D

 

Mogę też się mylić, bo nie chce mi się sprawdzać teraz tego, a grałem dawno temu. Z drugiej strony w końcu skośni zawsze byli najlepsi w gierki, więc może i jest to prawda:D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...