Skocz do zawartości

Black


montana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jasne, ze nie musisz :)

 

ja ostatnią misje przeszedlem chyba za 3 podejsciem [normal] i to bez campowania tylko biegajac na jana w kolko xD do teraz nie wiem jak ja to zrobilem :)

campowalem dopiero przy przechodzeniu na hard... swietna gra. hmm wlasciwie to nawet nie ma konkurencji na ps2... no moze TS:FP, bo przereklamowany Killzone to jakies nieporozumienie IMO

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

kolezanko ;]

Black zaiste cudowny, przeszedlem z 4 misje i narazie zaprzestalem grania, bo god of war'y zamiotly mi w glowie, ale jak tylko znajde chwile czasu to wracam, bo warto. Gierka świetna, a niszczenie pojazdów, budynków i tak dalej przy pomocy broni duzego kalibru to cos, co farmery lubia najbardziej. Polecam.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość pawel_k

a ja jestem po czwartej misji - jest super :)

 

co prawda grafa jest niesamowita jak na ps2 ale raz zdarzyło mi się że płynność animacji spadła tak drastycznie że strzelanie z automatu wyglądało jakby był ustawiony single shot... ale można to wybaczyć ;)

 

co mnie denerwuje to czas misji - jakby nie patrzeć nie lecąc na chama do przodu tylko grając spokojnie trzeba przygotować się na to że misje przechodzi się ok 1 godziny (no może poza pierwszą ;) ), a nie każdy jest hardcorowcem i ma czas i ochotę na tak długie granie, więc czasem mimo szczerej chęci do włączenia gry to nie robię tego bo wiem że to nie ma sensu (a to do pracy, a to dziewczyna będzie swój serial oglądać). więc lepiej jakby misji było więcej ale przechodziło się je w max 30 minut, albo chociaż przy checkpointach można by było zapisać grę i wyjść...

 

jeszcze o jednej rzeczy nie wspomniałem - przesadzona wytrzymałość przeciwników, szczególnie tych z shootgunami co są ubrani w jakieś maski - no po prostu jak taki biegnie na ciebie to śmierć do oczu zagląda :/ poza tym trochę dziwne jest wyważenie broni, z karabinu trzeba wywalić pół magazynka żeby powalić przeciwnika, z pistoletu 3 celne strzały i po sprawie... dziwne...

 

ale te wady nic nie zmieniają w moim odbiorze tej gry - jest rewelacyjnie :)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Mimo iż nie przeszedłem jej całej to muszę szczerze stwierdzić że giera naprawdę świetna (ale odkrywcze ;)). Jednak denerwowały mnie strasznie długie levele przy braku saveowania. Już drugi poziom mnie pod tym względem zaskoczył (pół godziny grałem, miałem kończyć a tu jeszcze, i jeszcze i jeszcze... aż w końcu przerwałem grę po godzinie i nie zapisałem heh). Brak save przy checkpointach to duża wada tej gry. Z zalet wspomnę o tym co mnie urzekło maksymalnie - klimat. Właśnie to cenie w grach komputerowyhc i za to duży plus. Pozdro.

Edytowane przez eMSi
Odnośnik do komentarza

Ja zaczynam się zbierać do rozpoczęcia 5 misji.Gra jest świetna długie misje podbijają klimat.W(pip) trochę brak możliwości sejwowania i odejścia od konsoli.Dziwne jest to.że z kolby zabjie madafake w masce i z shotgunem 2 uderzeniami a AK47 potrzebuje na to pół magazynka.Trochę gra niedopracowana w takich aspektach,ale mimo wszystko to najlepszy shooter na PS2.

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Dziwne jest to.że z kolby zabjie madafake w masce i z shotgunem 2 uderzeniami a AK47 potrzebuje na to pół magazynka.Trochę gra niedopracowana w takich aspektach,ale mimo wszystko to najlepszy shooter na PS2.
tak na prawdę to na siłę w każdej grze znajdziesz takie kwiatki i tylko czepianie się na siłę takich szczegółów może zaważyć na odbiorze tej gry (jak ktoś czytał recenzję tej gry na gry.wp.pl to wie o co chodzi)

 

kurde gdyby tylko można było zapisywać grę w trakcie misji :/ już któryś dzień z kolei nie gram bo wiem że i tak nie przejdę misji bo nie mam godziny na granie :/

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Trochę gra niedopracowana w takich aspektach,ale mimo wszystko to najlepszy shooter na PS2.

 

A nawet lepiej! Wg. mnie ta gra jest lepsza od wielu strzelanek na next geny, za przyklad mozna podac chociazby Haze :P

No fakt

 

Dziwne jest to.że z kolby zabjie madafake w masce i z shotgunem 2 uderzeniami a AK47 potrzebuje na to pół magazynka.Trochę gra niedopracowana w takich aspektach,ale mimo wszystko to najlepszy shooter na PS2.
tak na prawdę to na siłę w każdej grze znajdziesz takie kwiatki i tylko czepianie się na siłę takich szczegółów może zaważyć na odbiorze tej gry (jak ktoś czytał recenzję tej gry na gry.wp.pl to wie o co chodzi)

 

No wiem,ale to dość wkurzające,prawda?Gra sie fajnie najlepiej z RPG pochasać :lol: Wtedy nie ma takich kozaków :D Mogliby dać multi panowie z Criterion(nawet na małych planszach,ale już cicho sza xP)

Odnośnik do komentarza

troche szkoda checkpoint'a było(5 misja), ale na plus

gra bardzo wciąga, tak naprawde to zawsze denerwowały mnie w szuterach krótkie misje,

dobrze, że śmiga sie z dwiema giwerami i granaty

cały arsenał na karku - to mnie zawsze śmieszyło, tu jest bardziej rzeczywiście

 

do tej pory najbardziej mnie wymęczył ten snajper z rpg co sie schował za szybą;/

 

 

Odnośnik do komentarza

Blacka ukończyłem wczoraj. Poziom Easy (moje drugie spotkanie z FPS-ami na PS2 po MoH:Wojna w Europie) pękł w 5 godz. Jednak czas liczony jest bez powtórzeń, tak byłoby to min. 8 godz. Oprawa audiowizualna powala, klimat w niektórych misjach też jest nieziemski, niestety po pierwszych 3 misjach wkrada się monotonia (oprócz 2 ostatnich misji). Denerwowała mnie tylko nadludzka wytrzymałość niektórych przeciwników. Płynność animacji była bardzo dobra, może 2 czy 3 razy liczba klatek spadła do 10-15. Ogólnie to za jakieś 2-3 miesiące mam zamiar powrócić do gry :)

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Denerwowała mnie tylko nadludzka wytrzymałość niektórych przeciwników.
no właśnie ja przez to nie wiem czy nie rzucę tej gry :/ najpierw w czwartej misji (na samym początku) pierwszy raz trafia się koleś w masce z shotgunem (sorry, nie wiem jak dokładnie ta broń się nazywa więc umownie tak ją nazwę), załatwił mnie ze 3 razy ale obczaiłem już sposób na niego (a raczej w końcu nauczyłem sie strzelać headshoty ;) ). teraz w piątej pojawiają się kolesie co się osłaniają tarczami niczym polscy policjanci przed kamieniami rzucanymi przez kiboli. pierwszego kolesia (po kilkukrotnym zginięciu) jakoś załatwiłem ale szczerze nie wiem jak :/ zdarzało się że wyrzucałem w niego wszystkie granaty i cały magazynek shotguna i nic mu się nie działo :/dlatego proszę napiszcie jaka jest metoda na tego typu kolesiów za tarczami, bo nawet jak przejdę pierwszego to załatwiają mnie następni w wąski korytarzy zaraz za łazienką :/ (są za daleko żeby w nich trafi czymkolwiek bez przymierzenia a ostrzeliwują się bardzo groźnie) Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...