Skocz do zawartości

Filmy na podstawie gier


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kane & Lynch - tu oby nie spieprzyli tematu ... Sama gra niejako bazuje na filmach, m.in. The Heat z De Niro i Pacino .. niezle relacje pomiedzy dwojka glownych bohaterow...dobry scenariusz, dobra obsada i moze byc wyjątek od reguły do co ekranizacji gier...

 

Btw... Mortal Kombat? Tekken? ... po Dead or Alive mam juz dosyc tego typu filmow :lol:

Odnośnik do komentarza

Zaktualizowana lista filmów na podstawie gier na najbliższe 3 lata

 

1. Splinter Cell (2010)

2. Legend: Hand of God (2010)

3. King of Fighters (2010)

4. Joust (2010)

5. Mortal Kombat (2010)

6. Max Payne (2010)

7. Kane & Lynch (2009)

8. Brave New World: Ravaged Planet (2009)

9. Metal Gear Solid (2009)

10. Halo (2009)

11. Spyro the Dragon (2009)

12. Spy Hunter (2009)

13. Broken Sword: The Shadow of the Templars (2009)

14. Siren (2009)

15. The Suffering (2009)

16. Tekken (2009)

17. Castlevania (2009)

18. Sabotage 1943 (2009)

19. Prince of Persia: Sands of Time (2009)

20. Clock Tower (2008)

21. Fear Effect (2008)

22. Driver (2008)

23. Cold Fear (2008)

24. Far Cry (2008)

25. Alice (2008)

26. "Perusona: Toriniti sôru" (2008)

 

No w końcu mamy MGS'a, do tego doszły filmy Sabotage 1943, oraz Legend: Hand of God, nie znam takich gier, a co do numeru 26, to widze ze japończyki szykują filmowa wersję Persony, moze byc ciekawie ;)

 

Edit: Sabotage 1943, oraz Legend: Hand of God będą reżyserowane przez Uwe Bolla, czyli nie ma co się nimi interesowac ;)

Edytowane przez _One_
Odnośnik do komentarza
ostatnio rezyser nowego mortala stwierdzil ze to wcale nie bedzie mk3 tylko od nowa zrobiona jedynka, z troche innymi postaciami

bardzo mozliwe, teraz w modzie odgrzewanie staroci-zarowno kolejne czesci (Indy, Rambo, Die Hard), jak i nowe wersje (Batman, Hulk itd) ...osobiscie wolalbym nowego MK zobaczyc jako ostatnia czesc trylogii, a nie jako poczatek nowej (ew.)...

Odnośnik do komentarza

z Cagem to raczej i tak nie ujdzie, bo jak pamietasz zginal na poczatku sequela (grany z reszta przez innego aktora) a i Krzychu podziekowal za role Raidena... Chyba tylko Liu Kang (dobrze napisalem? :) ) i Kitana bez zmian pozostawiono o ile mnie pamiec nie myli... hmm... a propo Krzycha-ten koles w ogole wystepuje w pozycjach z poza klasy B/C ? Widzialem ostatnio jakis film z nim w roli głownej-tytulu nie pamietam (bo nie warto) ... "ubaw" po pachy - jakis psycho postanowil poodcinac pare konczyn i skompletowac ciało Jezusa... komentarz zbędny ... i troche z tematu zjechalem :)

Odnośnik do komentarza

no ja tez widzialem to "dzielo" z lambertem o ktorym wspomniales mishka, choc niektore sceny nawet byly klimatyczne.

lambert juz dawno sie zgodzil na mk3 ale w swietle ostatnich zmian w koncepcji filmu to raczej go tam nie ujrzymy.

w mojej opinii to mk3 powinien byl powstac juz w roku conajmniej 2001 kiedy jeszcze byl hajp na nastepna odslone.

dosc na temat mortala! wypatrujmy lepiej TEKKENA! chociaz Jet Li mi srednio pasuje na Fenga, jesli wierzyc plotkom, za to Jackie Chan idealnie na Lei'a by sie nadal. szkoda ze przy dacie premiery ostatnio ujrzalem date 2010 :)

Odnośnik do komentarza
heihachi - szon konery albo gustaw holoubek, jeszcze sie nie zdecydowalem

 

Connery by sie nawet i na dal, ale w ciemno moge postawic ze w tym swiecie sie na taka role nie zgodzi... jak odrzucil role Architekta w drugiej czesci Matrixa-to wątpie ze Heńka by zagral ... Charles Bronson moze by sie skusil :(... szkoda, ze zmarl kilka lat temu...

Odnośnik do komentarza

ja na to patrze tak - liga niezwyklych gentelmenow-pomijajac fakt jakosci filmu itp itd... brzmi rozsądniej niż rola starego azjaty w ekranizacji gry z PlayStation...ja to tak widze... co do rewolwerowca - tu mozna powiedziec ze mnie zgasiłes :(

Zardoz? heh, kiedy to było ...kazdy aktor ma w dorobku film/y, ktore lekko mowiac zawiodly ... prawda, zagral w paru kupach, jak np. Rewolwerowiec (...) ... pytanie? Czy zaryzykuje (ewentualnie) kolejny raz, biorac pod uwage fakt, ze ekranizacje gier sa... w wiekszosci przypadkow o kant dupy rozbic

Edytowane przez mishka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...