Skocz do zawartości

Filmy na podstawie gier


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

Mi tam chodziło kto z tych 3 najbardziej imo pasuje do swojej roli ;) a obsade to bym nazwał "pół na pół" czyli jedni pasują, drudzy nie

 

No, ale to bedzie prawdopodobnie adaptacja gry na potrzeby filmu, a nie ekranizacja, wiec wlosow a'la P.Phoenix nie ma sie co spodziewac. Wytna wiekszosc rzeczy z gry (glownie niefilmowy design postaci) i zostawia sama os fabuly.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Silent Hill 2 w produkcji od przyszłego roku!

 

Producent Don Carmody ("Silent Hill", "Zamieć") zapowiedział, że na początku przyszłego roku rozpocznie się produkcja "Silent Hill 2". Autorem scenariusza i reżyserem obrazu będzie Roger Avary, który napisał tekst części pierwszej. Avary w 2007 r. deklarował, że nie zamierza brać udziału w realizacji sequela.

 

Fabuła filmu nie jest na razie znana. Carmody nie wyklucza jednak, że obraz powstanie w modnej technologii 3D.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

tak, prison break, a dokładniej wentworth miller.

 

BTW, oto nowa lista wzięta z imdb.com, według tej strony te filmy mają się pojawić w ciągu paru lat

 

Tekken (2009)

Siren (2009)

The Legend of Spyro (2010)

Prince of Persia: The Sands of Time (2010)

Resident Evil: Afterlife (2010)

Mortal Kombat (2010)

Splinter Cell (2010)

Alice (2010)

Clock Tower (2010)

Onimusha (2010)

Broken Sword: The Shadow of the Templars (2010)

King of Fighters (2009)

Joust (2010)

Zombie Massacre (2010)

BloodRayne 3: Warhammer (2010)

BioShock (2010)

Earthworm Jim (2010)

God of War (2010)

Agent in Place (2010)

Castlevania (2011)

Warcraft (2011)

The Suffering (2011)

Kane & Lynch (2011)

Dead Space (2011)

Blacklight (2011)

Uncharted: Drake's Fortune (2011)

Infamous (2011)

Spy Hunter (2012)

Driver (2012)

Halo (2012)

Metal Gear Solid (2012)

Untitled Lara Croft Tomb Raider Project (2012)

Shadow of the Colossus (2012)

Asteroids (2012)

Mass Effect (2012)

The Sims (2012)

Just Cause (2012)

 

Uff, trochę tego będzie, a tak w ogóle to macie jakieś ciekawe pomysły na fabułę filmu The Sims?

Odnośnik do komentarza

Połowa z tego w ogóle nie nadaje się na filmy. Warcraft? Asteroids? The Sims? Fail. Siren już się ukazał za sprawą japońców, teraz pewnie za swoją wersję zabiorą się hamburgery. Shadow of Collosus i Tomb Raiderowi mogliby dać spokój, naprawdę nie wiem jak chcieliby przenieść klimat tych gier na duży ekran (z TR dwa razy już im się to nie udało). Robienie filmu na bazie Uncharted jest moim zdaniem kompletnie bezcelowe, zważywszy, że niecały miesiąc temu miała miejsce premiera Among Thieves - bodajże najbardziej filmowej gry ever. Najbardziej ciekaw jestem Onimushy i Mass Effect. Także z GoW'a mogłoby coś wyjść, ale do tego potrzebny by był dobry reżyser i monstrualny budżet (chyba, że zrobią z tego animację). Z kolei The Suffering i Dead Space to materiały na świetne horrory, pod warunkiem, że nie zabierze się za nie Uwe Boll.

 

 

 

BTW, z tym Skofildem to ich poje'bało. W kolejnej części, w Leona wcieli się pewnie T-bag.

Odnośnik do komentarza

Apropos KOFa to szykuje się ścierwo na miarę Street Fightera. W sieci pojawił się trailer, jakiś czas temu:

http://blog.affenheimtheater.de/en/2009/10/09/first-footage-from-king-of-fighters-live-action/

 

I co można powiedzieć - kur... czy ci ludzie grali w ogóle w tą grę ? czy znają ją tylko ze screenów ? O.O Mai nie przypomina Mai, wygląda jak mieszana Azjatka z podrzędnego burd.elu. Jakiś amerykaniec w roli Kyo... Odynie przecież on był kur... Japończykiem. Terry Bogard wygląda, jak jakiś pijaczek, któremu wypłacono gaże w formie 2 jaboli... i do tego kur.. agent CIA ? Skąd ????? Rugal - to nie wymaga komentarza.

 

Nie wiem skąd ten pęd filmowców do produkowania crapów na podstawie dobrych gier. Pośrednio może to być zemsta Amerykanów na Japonii (zniszczyli już Godzille, to teraz partolą każdą grę w formie adaptacji filmowej).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Właśnie przeglądałem sobie listę filmów na podstawie gier na IMDB, i wśród wszystkich które są w fazie produkcji, zostały zapowiedziane, albo są w planach, wypatrzyłem 2 tytuły, przez które moja reakcja wyglądała tak " :/ "

 

Jak można krecić film na podstawie gry, gdzie gra jest bardziej filmowa niż większość amerykańskich filmów :pinch:

 

http://www.imdb.com/title/tt1659335/

 

http://www.imdb.com/title/tt1464335/

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...

Silent się robi. Reżyserem nie będzie już C.Gans (szkoda), tylko ktoś tam. Fabuła i postaci z 3ej części, luna park, metro, sierociniec, te sprawy. Trailery hoyowe.

 

Masz na myśli Silent Hill: Revelation 3D? Nie wiem dlaczego, ale pierwsza część ekranizacji nie za bardzo mi podeszła. Mam nadzieję tylko, że nie zawiodę się w 2012 :unsure:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...