Skocz do zawartości

Thorgal


Rekomendowane odpowiedzi

Jakaś gra wyszła. Przygodówka podobno, niewiele o niej słyszałem więc pewnie słaba. Ale Ty lubisz "słabe" gry więc może ci się spodoba... :]

"Klątwa Odyna". Crap okropny nawiasem mówiąc, ale ja nie o tym....

Dziś w Empiku wyhaczyłem nowy tom."Tarcza Thora". Będzie lektura do poduchy :) .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Odświeżyłem ostatnio znajomość z "Thorgalem". Mimo upływu lat jest nadal dobry ((pipi) to już 20 lat jak pierwszy raz dane mi było ;) , nostalgia chwyta ;) )...prosta, ciekawa historia, chwilami zabawna, chwilami wzruszająca...nadal może się podobać. Nie zapoznałem się jeszcze z najnowszymi odsłonami...

 

...Komiks w ogólności, mimo prostoty, ma tę swoją sugestywność (zwłaszcza przy takiej kresce)...

 

p.s.

 

Kolejne części przedstawiają jednak coraz gorszy poziom. Od 17 części jest co do zasady znacznie słabiej niż poprzednio.

 

Edytowane przez JanzKijan
Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...

No thoragal za(pipi)isty jest, nieraz klimacik jest naprawde mr oczny a i trup sie sciele gęsto, bardzo podobał mi się alinoee czy jakos tak i gdy thoral wraz ekipa pojechali do miasta jakbyu aztekow czy innych indian, ale czytalem strasznie dawno temu, czy nowe zeszyty nadal wychodza? Czy seria nadal sie dobrze trzyma? Od 3 lat nie mam z nia stycznosci :(.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Komiks mojego dzieciństwa :) Genialne są te nawiązania do koncepcji Deinekkena( nie wiem czy dobrze napisałem to nazwisko). Szkoda tylko, że po wydarzeniach w krainie Qa seria załapała tendencję spadkową i później jest coraz gorzej IMO.

 

edit: Graliście w to?:

Thorgal-Kolekcjonerska-Gra-Karciana-bc11096.jpeg

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...