Skocz do zawartości

PSP online - granie przez Wi-Fi


Katana

Rekomendowane odpowiedzi

minimum problemow = router

domyslam sie ze chodzi o router bez przewodowy?

no i wlasnie problem jest taki ze jak do modemu podlacze router bezprzewodowy to moj komp nie bedzie widzial nic bo nie ma zadnego urzadzenia wifi wiec bede musial kupic 2 rzeczy - ruter i coś by moj komp działał z tym routerem ;p

 

a tak to kupil bym 1 rzecz i podlaczył nie do modemu tylko do kompa swojego i od siebie słał net do siotry laptopa i psp

Odnośnik do komentarza

jak masz w pc karte sieciowa to poprostu podlaczysz go kablem do routera :)

 

jak router ma wifi to nie oznacza, ze nie ma normalnego wyjscia lan.

 

----------------

 

ewentualnie kup karte wifi do pc. linksys lub d-link. wtedy bedziesz musial sie troszke pobawic z dns'ami pod psp ale bedzie dzialalo. :) [inwestycja tansza o jakies 100zl od kupna routera]

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

kiedys przy wyborze routera o tym duzo czytalem... google it ;)

 

tez mialem kupowac tego cerberusa, ale po tym co przeczytalem na necie.... dolozylem 50zl i kupilem linksysa :) ZERO problemow.

 

ostatnio robilem testa:

 

przesylalem 2gb danych pc<->pc, sciagalem na laptopie jakies cos i surfowalem na psp po necie. nic sie nie zamulilo/zresetowalo.

Odnośnik do komentarza
sciagasz oprogramowanie do xlinka i grasz :)

troche sie pogubilem bo sie nie znam na tym ;p

czyli xlink nie musi byc zainstalowany na kompie ktory poprzez urzadzenie wifi udostepnia net?

bedzie tez działał jak net bedzie latał z routera a nie z kompa?

 

no i sory za męczenie dupy ale w czym gorszy bedzie wifi max od routera?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Siemanko jutro ide kupić PSP i chciałbym podłaczyć go do internetu...w domu mam kompa z netem z dialogu DSL 6mb i wyczytałem ze potrzebny mi jest jeszcze bezprzewodowy router tylko problem w tym ze wogole sie na nich nie znam (jakies Xlinki czy cos...) i jakby mogl by mi ktos podac kilka modeli ktore beda dzialac z dialogiem, a najlepiej doradzic ktorys najlepszy(i nie za drogi)....a i przy okazji chodzi mi tez o to ze za pol roku bede kupowal laptopa i zeby miec neta na tych trzech urzadzeniach

dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

to jezeli kupie ten http://allegro.pl/item442784146_linksys_wa..._neostrada.html to na 100% bedzie wszystko dzialalo tak jak nalezy? testowal to juz ktos z dslem z dialogu? bo na akucjach pisza cos o neostradzie. i czy jest z tego routera wyjscie na zwykly kabel sieciowy zeby podlaczyc kompa, xboxa?

sorki ze tyle pytan ale chce byc pewny ze bedzie to dobry zakup;]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Cześć.

Kupiłem PSP Silm&Lite i od wczoraj próbuję podłączyć go do neta (radiówka). Sytuacja wydaje się być dość skomplikowana.

Mam ten access point (nie znam nazwy modelu):

http://img296.imageshack.us/img296/8476/accespointuq4.jpg

 

Wiem, że dzięki niemu mogę albo podłączyć ineternet do komputera z kabla, albo (gdy mam wyłączony komputer) podłączyć go z Wi-Fi np. w laptopie. Aby to zrobić musze znać nazwę użytkownika i hasło. Nie mam pojęcia jak skonfigurować internet w PSP.

Daję New Connection i Scan i wtedy znajduje mi moj access point, sila sygnału 100%. Łączę się i teraz nie wiem co mam poustawiać. Jakie SSID, Security Settings, Address Settings itp., by móc się połączyć z internetem.

Mógłby mi ktoś w tym pomóc? Nie mogę sobie z tym poradzić...

Odnośnik do komentarza

i tu też pojawia się problem bo po wpisaniu hasła w każdym z tych WEP/WPA jest napisane że "the characters you entered are not valid" jest napisane że musze np. używać znaków od A-F a hasło jest na 100% poprawne.

 

EDIT:

Zmieniłem hasło do internetu na dłuższe i PSP nie wyświetla już tego komunikatu. Teraz natomiast łączę się z access point po czym następuje "exchanging key information" to trwa i trwa aż w końcu napis "error has occured. exchanging key information timed out".

We ktoś jaki tego powód i jakie może być rozwiązanie?

Edytowane przez Piotrow
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...