Skocz do zawartości

PSP online - granie przez Wi-Fi


Katana

Rekomendowane odpowiedzi

sciagasz patch'a do gry i grasz online tyle. nie pat(pipi)esz iso tylko sciagasz oryginalnego patcha pakujesz chyba do folderu z save'ami - odpalasz przez menu gry i koniec

 

jak masz wersje euro to łap linka http://coati.enetia.pl/PSP/Dodatki%20do%20...i%20%5bEuro%5d/

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Konto na YGN.com musisz posiadać do niewielu gier np. Killzone(chyba najlepsza gra MP na PSP). Do gier od EA musisz posiadać uniwersalne konto, które otrzymujesz po jednorazowym zarejestrowaniu się do obojętnie jakiej gry od Electronic Arts.

 

Co do gier, polecam: Killzone, SOCOM FTB2 i Tactics, MOH(chociaż jest dużo cziterów i tak jest sporo serwerów więc nie ma problemu) oraz MGS:PO+. Jak lubisz gry sportowe to pograj w NFS, tam zawsze ktoś siedzi, ewentualnie w FIFE czy PES bo tam serwery są wręcz oblegane przez ludzi :F.

 

Jeżeli gra wymaga patchowania do gry On-Line to zostaniesz o tym poinformowany, więc tym się nie przejmuj(mało gier tego wymaga)

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Konto na YGN.com musisz posiadać do niewielu gier np. Killzone(chyba najlepsza gra MP na PSP). Do gier od EA musisz posiadać uniwersalne konto, które otrzymujesz po jednorazowym zarejestrowaniu się do obojętnie jakiej gry od Electronic Arts.

 

Co do gier, polecam: Killzone, SOCOM FTB2 i Tactics, MOH(chociaż jest dużo cziterów i tak jest sporo serwerów więc nie ma problemu) oraz MGS:PO+. Jak lubisz gry sportowe to pograj w NFS, tam zawsze ktoś siedzi, ewentualnie w FIFE czy PES bo tam serwery są wręcz oblegane przez ludzi :F.

 

Jeżeli gra wymaga patchowania do gry On-Line to zostaniesz o tym poinformowany, więc tym się nie przejmuj(mało gier tego wymaga)

 

 

Pozdro

 

Dzięki, ale zarazem jest to trochę dziwne, ponieważ przy Undercoverze nawet nie wiem gdzie jest opcja online :mellow: Zaczyna się pierwszy wyścig, a potem każe mi kupować auto itd.

 

Odnośnie YGN miałem dzisiaj dzwonić do SONY, ale kuźwa za mało czasu. O 4 wróciłem z trasy, potem o 7 już miałem znowu trochę roboty i tak mi zeszło, że jak sobie przypomniałem o tym to już było po 18 <_< ale dzięki za info ;)

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Bardzo fajnie zrobiony AD-HOC - tyle.

 

Możesz sobie pograć w NFS, tam jest infrastructure ze statystykami, często ktoś siedzi(prawie non-stop jest te kilkanaście osób)

 

Gralem zanim odpalilem MC wlasnie. Z polakow kogo tam widzialem to nie jaki Pawpl jakos tak nie pamietam konkretnie ksywki ^_^ Tylko dlaczego Rockstar dalo ciala i nie dala online do MC :( Tak czy siak zaraz obstukam killzone, bo wreszcie 4gb mi przyszlo, wiec moge hulac hyhy.

 

Swoja droga, siedzac dlugo (ok1,5h) na necie przez psp zauwazylem, ze nagrzewa mi sie strasznie ta czesc pod lewymi palcami jak sie ja trzyma, pod prawymi natomiast jest mniejsza zdecydowanie temperatura czy to jest normalne?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...