Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

eee yyy noo uuu EKHM! :P Nie śmiać się, ten temat jest dla takich pytań.

Jak kupię nowe psp slim to bez kupowania memorki można zapisywać stan gry? 700 zł + gra to już niemały wydatek. Czy lepiej kupić nawet najmniejsza karte?

Odnośnik do komentarza
eee yyy noo uuu EKHM! :P Nie śmiać się, ten temat jest dla takich pytań.

Jak kupię nowe psp slim to bez kupowania memorki można zapisywać stan gry? 700 zł + gra to już niemały wydatek. Czy lepiej kupić nawet najmniejsza karte?

 

http://www.psxextreme.info/index.php?showtopic=44060 wystarczylo kliknac , wszystko jest ;)

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

zajrzyj do FAKU (temat PSP)!

--------

Chcicałbym się zapytać was jak to jest z tym internetem w PSP. Bo nie mam modułu WiFi w kompie, a chciałem sobie NEO podłączyć też do PSP (ofc bezprzewodowo ;]) I stąd moje pytanie co musiałbym kupić żeby korzystać bezprzewodowo z mojej neostrady i jaki by był minimalny koszt takiej inwestycji. Pozdro!

 

jeszcze nie tak dawno pisales do mnie w sprawie zdjecia warna, a tu juz 2 posty pod rzad [polaczylem]... posty sie edytuje ;) to tak na przyszlosc.

co do pytania... ja polecam router firmy linksys [wag200g lub podobny model] sam ma taki i jestem bardzo zadowolony - Coati

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie co do połączenia z siecią:

 

Czy takie urządzenie wystarczy: http://allegro.pl/item368006313_asmax_usb_...gw_24_nowa.html ??? Posiadam Neostrade 512 i zwykły modem ADSL(USB) ten co oni dodają do pudełka przy kupnie. Chciałbym zapytac czy nie będę miał problemów nawet na starszym komputerze (jakim jest mój) z podłączeniem PSP bez większego ingerowania w Hardware?

 

PS. Sorry za te 2 posty pod rząd, nie wiem wogóle jak to możliwe chyba z pośpiechu bo umyślnie tego nie zrobiłem...

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...