Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

przeciez ten temat nie nazywa sie 'google nie gryzie' albo 'sprawdz se na stronce o psp' <_< nie rozumiem, dlaczego ludziom podaje sie takie szczątkowe informacje na jakis temat. co szkodzi zajrzec i podac dokladnie jak fora o psp zna się jak wlasna kieszeń.

 

http://www.forum.pspoland.pl/viewtopic.php?f=30&t=13560

 

zaraz sie pewnie komenty posypią ze nowych userow psp psuje <_<

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza

Wrzucalem dzis CF 5.0 na dwa PSPki. Na moim Facie poszlo od kopa. Na Slimie braciaka idzie do tej pory - dochodzi do 99%, potem spada na 84% i znowu w koleczko. Ma ktos jakis pomysl co z tym fantem zrobic? Na razie zostawilem podpiete do pradu - niech sie meczy, moze w koncu zaskoczy.

 

Braciak narzekal, ze czasem wieszaja mu sie gry - znaczy w momencie startu nie znika bialy ekran sony psp, tylko konsolka lapie freeza. Moze sie jej poglebilo? :huh:

Odnośnik do komentarza

Brat posiadacz psp narzeka, że czasem wieszają mu się gry w momencie startu. Sprawdziłem - rzeczywiście, biały ekran sony i kicha. Raz na jakiś czas. No to myślę - pewnie soft. Ja miałem cały czas 3.9 i nie narzekałem, może to jego 4.01 niedopracowane. Poczytałem, poszukałem i skaczę obiema konsolkami na 5.0. Moja poleciała bez problemu, ale u brata jest zonk. Jakimś cudem konsola zawiesza się prawie zawsze (49 na 50 prób.) przy programikach typu CF-Updater, czy Recovery Flasher Hellcata (jak wchodzą do własnego menu i wypluwają białe literki na czarnym tle). Wczytuje się pierwsza-dwie pierwsze linijki, po czym karta przestaje pracować i freez.

 

Pandorką nr 7 zrobiłem nawet format pamięci NAND. Nic nie pomogło.

Karta oryginalna.

 

CF poszedł raz i się skończył na tej pętli co pisałem wcześniej.

 

Nie mam pomysłów.

 

 

Edytowane przez seph84
Odnośnik do komentarza

Zanoszę się z zamiarem kupna PSP i mam problem. Czytam sobie najnowsze informacje o wersji 3k i napotkałem na nieprzyjemnego newsa, jakoby nowy, "lepszy" wyświetlacz był gorszy od poprzedniego (wiecie o którego newsa mi chodzi). :/ Czy może mi ktoś podpowiedzieć co zrobić? Szczerze powiem, że PSP trzymałem w łapach ze trzy razy i szczerze powiedziawszy nigdy nie interesowała mnie ona na tyle, żebym umiał rozwiązać tego typu problem. Kupić wersję 3000 czy 2000? Jak sądzicie, co radzicie?

Odnośnik do komentarza

Przeczytajcie sobie ta recke

http://psp-team.pl/sprzet/konsole/recenzja-psp-3000.html

 

Myśle, ze gdybym mial wybierac to wzialbym jednak ta 3k. Aktualnie mam fata (do tego jeszcze ładowarka poszla sie kochac), ktory jest brzydki, zasyfialy i bateria(jakas słabsza mi sie wydaje) jak i kwadrat - te wszystkie cechy mojego fata doprowadzaja mnie do jednego wyboru, zakupić psp 3k <3

Jak bedzie mial nadmiar gotowki to zamienie swoja na nowszy model.

Odnośnik do komentarza

Dwie sprawy mam:

 

Pierwsza - jestem gupi i zapomnialem, ze screeny robi sie nutką a nie selectem, wiec pierwsza sprawa odpada ;p

 

Druga - wyszedł popsloader działający od 5.00 m33-2 w góre (link na stronie dark alexa), ale tam cos napisane jest o jakim psarze, ze trzeba zrobić dumpa jakiegos, no i w sumie nie wiem dokładnie jak to zrobić - niech ktoś (<pokazuje palcem na Coatiego ;] >) bedzie tak dobry i zrobi taką paczke, jak kiedys Coati zrobil, tzn popsloadera z wszystkimi popsami poniżej 5.00, albo chociaz uproszczona instrukcje jak to zrobić. Z góry ślicznie dziekuje :)

Odnośnik do komentarza

Dobra, kupiłem dziś nowy model PSP 3000 i mam w związku z tym pare głupich pytań, aczkolwiek prosze o wyrozumiałość.

 

1. Nie miałem styczności ze Slimką ale wymiary ma te same? Bo musze kupić jakiś pokrowiec, folie itp.

2. Karta pamięci. Zależy mi na jak największej ilości. Czy 16 gb to maks dla PSP? Znalazłem taką: http://www.agito.pl/memorystick-micro/sand...024.336541.html

3. Co trzeba zrobić żeby pograć w gierki z PSX lub GBA? Wystarczy ściągnąć emulator?

4. Słyszałem o jakiejś oficjalnej baterii od Sony, która trzyma o wiele dłużej. Jaka jest pełna nazwa tego i gdzie można dostać poza allegro (bo podejrzewam, że tam na pewno jest)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...