Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa"... pytania i odpowiedzi ;]


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Roztrzaskałem sobie ekran. Wszystko śmiga tylko ekran działa tragicznie. Gdzieś w warszawie można wymienić ekran? W sumie sam bym rozkręcił i zamówił na allegro LCD tylko coś mój śrubokręt nie łapie tych śrubeczek :/

 

http://www.allegro.pl/item646575613_sharp_...0_3001_itp.html

 

http://www.allegro.pl/item654299201_lcd_sh...lodz_sklep.html

 

Oba pasują do 3004?

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

Dziś dzwoniłem i mi krzyknęli około 350zł więc sobie darowałem :-) Dzięki CoATI za linka już zamówiłem. Kurde najgorsze jest to, że ja w te sobotę kupiłem PSP i głupie mi upadło z niecałego metra chyba ekranem na hantle. Życie :) Zero śladów uderzenia, włączam i zonk.

 

Fajne rzeczy w tym sklepie. Możecie polecić jakiś stand do Slima z głośniczkami? A może po prostu lepiej podłączyć do typowych głośników komputerowych i wybrać zwykły stand?

Edytowane przez ArturNOW
Odnośnik do komentarza

oba pliczki pakujesz do seplugins na ms0:/ następnie otwierasz plik conf. i tam patrzysz co musisz zrobić aby używać funkcji (jest to przypisane kombosom w stylu select+x itp. co zawsze można zmienić). Poza tym komendę ms0:/seplugins/music.prx musisz dodać do plików tekstowych vsh, game, game150, pops (zależnie gdzie chcesz tego słuchać). Potem odpalasz RM - po włączeniu konsoli trzymasz cały czas R (tzn podczas włączania przed ekranem startowym) no i tam zakładka plugins i dajesz music.prx na enabled i zatwierdzasz. Ano i tam sterownik w VSH najlepiej ustawić na M33 No-UMD, a taktowanie CPU w settings RM najlepiej nie ograniczać czyli 333 na szynie 133MHz).

 

 

Ojej - może składnie to to nie jest ale dla niezbyt bystrych powinno wystarczyć, to jest naprawdę proste - może z 15 minut roboty dla niewprawnego użytkownika.

 

btw. dopiero co wróciłem z ogniska i nie za bardzo kontaktuję. Gdyby co pisz jutro po 21. mogę to bezpośrednio na gg czy coś wytłumaczyć. Bye

Odnośnik do komentarza
musisz napisac osobne pliczki txt dla vsh, game i co tam jeszcze potrzebujesz. w tych pliczkach tekstowych [osobnych] wpisujesz sciezke dostepu do plugina... i ustawiasz potem enable w rm.

 

 

ou... dla mnie to było oczywiste bo myślałem że ma już jakieś pluginy ^^ następnym razem będę pytał nawet o takie błahe sprawy jak coś pójdzie nie tak (btw. pewien user na tym forum już miał z tym niedawno problem)

Odnośnik do komentarza

ceny sie wachaja od 20 do 60 zł;p nie jest to fortuna , ale bardziej mnie powstrzymuje mysl o rozkrecaniu konsoli i ogolnie pieprzniu sie z tym.. :P

ale chyba nie bede mial wyboru

 

ale co ciekawe odkąd wyjąłem UMD z napędu to ani razu nie wcisną mi sie samoczynnie HOME xD

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

czasem hard reset analoga pomaga... przynajmniej w 2 psp jakie mialem z takim problemem; wlasnie to pomoglo. wystarczy wykrecic srubki i lekko uchylic front panel. po takim zabiegu analog na chwile odlacza sie od reszty ukladow. dobrze tez jest przeczyscic te 4 styki laczace analoga[od tego trzeba juz calkowicie zdjac front panel ;]].

Odnośnik do komentarza

mp3 odpalsz normalnie z karty i nie trzeba do tego przerabiac konsoli ;]

 

btw... psp imo nie nadaje sie do sluchania muzyki. uklad odpowiedzialny za generowanie dzwieku jest gorszy niz w odtwarzaczach creative'a. niestety.

 

aha im lepsze sluchawki dokupisz do zestawu tym bardziej bedziesz niezadowolony. [chyba, ze jestes jedna z tych osob, ktore nie slysza roznicy pomiedzy mp3 w 128kbit, a flac ;]]

Odnośnik do komentarza
czasem hard reset analoga pomaga... przynajmniej w 2 psp jakie mialem z takim problemem; wlasnie to pomoglo. wystarczy wykrecic srubki i lekko uchylic front panel. po takim zabiegu analog na chwile odlacza sie od reszty ukladow. dobrze tez jest przeczyscic te 4 styki laczace analoga[od tego trzeba juz calkowicie zdjac front panel ;]].

 

kurde w koncu sie zdecydowalem rozkręcic psp bo juz mnie to wkurza ;p (a nie jestem skory do grzebanai w sprzecie)

 

ale dupa - okazalo sie ze nie mam odpowiedniego śrubokrętu :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...