Jump to content

Table Tennis


hooki

Recommended Posts

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Warto, bez dwoch zdan. Bylem mocno zaskoczony ze gra bedzie az tak dobra. Eh jak sobie przypomne te batalie na all-star z Koreancem albo Markiem to od razu banan na mordzie sie pojawia, niedosyt budzil Jurgen. Niby finalowy zawodnik, a robilem go jak chcialem, dostawal 3-4 pkt na gema.

Zawsze najbardziej lubilem grac Jesperem, dobrze sie nim rąbało drewno ;]

 

Zaluje ze sie tak szybko pozbylem tej gry, ale na pewno ja jeszcze w przyszlosci ponownie kupie. Na razie mam ogromne zaleglosci w innych tytulach.

Link to comment
  • 1 month later...
oki poprawka, turniej na hard, osotani przeciwnik. Ja(jesper) vs Luc -_-. No i nie ma bata na niego.. Grałem tez innymi postaciami, ale zawsze na ostatnim kolesiu sie wykładałem.

 

Jesper ma dobry power więc cioraj na koniec stołu, a wtedy Luc powinien podbić piłeczkę wyżej i będziesz mógł smasha zrobić. Trudne to to nie jest :)

Link to comment

dokładnie hehehehehehe, ja to przy żadnej grze tak nie bluzgałem przez zaciśnięte zęby

człowiek walczy, stara się żeby typowi chociaż jeden punkt ukraść z serwu a ten jak nagle dostaje spida to pokrywka na deklu sama podskakuje od szału który właśnie gracza ogarnia

 

nie zmienia to faktu że TT podobnie jak NG to gra stricte perwersyjna - karze cię co chwilę a ty i tak do niej wracasz po kolejne klapsy

Link to comment
to wskazuje tylko na kiepsko dopasowany poziom trudnosci, sposob na to jest najprostszy starczy nie grac w tak trolowata gre i juz :P

 

tak w dupę dostawałeś? tam na każdego jest sposób, i nie mówię tu o dennym serwowaniu z końca

Link to comment
  • 3 weeks later...

(pipi).a! -_-. Zastanawiam sie czy wyszedłem juz z wprawy czy ten je.bany LUC jest taki kozak :/. Nosz o mało co pada dzisiaj nie rozwaliłem. Ile stresu. Gram Jasperem(pro circuit), ale kimkolwiek bym nie gral zawsze w tym miejscu (to chyba finał?) blokuje sie i ni chu chu kuźwa.. Dawno się tak nie zirytowałem.

Link to comment
(pipi).a! -_-. Zastanawiam sie czy wyszedłem juz z wprawy czy ten je.bany LUC jest taki kozak :/. Nosz o mało co pada dzisiaj nie rozwaliłem. Ile stresu. Gram Jasperem(pro circuit), ale kimkolwiek bym nie gral zawsze w tym miejscu (to chyba finał?) blokuje sie i ni chu chu kuźwa.. Dawno się tak nie zirytowałem.

 

Perfect Serva stosujesz? Dla wszystkich są to 4 kroki w prawo+gałka w lewo jak juz przyjmiesz pozycje i max podkręcenia i siły (dla niektórych musisz wyczuć inna siłę, ale to już na all-star). Jedynie własnie Jesper i Solayman sa wyjątkami bo im trzeba dać 4 kroki w prawo + 2 do tyłu aby uzykać Perfect (są za silni i robia FAULTy bez kroków w tył).

 

Ogólnie stosuj taktyke aby "pogonić" przeciwnika po stole w lewo i prawo. Puszczasz X'em piłke w lewo (tak wychylasz gałke aby przeszła niemal równolegle do siatki), koles biegnie i albo nie zdąża albo odbija a Ty na druga stronę A. 99% że nie dobiegnie. Tak pokonywałem Marka i Jung Soo na All Star za każdym razem (a tych razów było 22 bo robilem all star dla wszystkich postaci 2 razy ;) )

Edited by lukk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.