Jump to content

Sonic The Hedgehog


Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Sonic od zawsze był moim ulubiony platformerem. Pamiętam, że kiedy po raz pierwszy zagrałem w Sonic 2 u kumpla to już po kilku minutach nie dało się mnie oderwać od pada :) W tym tytule urzekła mnie ogromna grywalność, świetna jak na tamte czasy grafika, szybkość rozgrywki( w porównaniu z mulastym Mario, Sonic wydawał się aż zbyt szybki) no i niezapomniany soundtrack. Pomimo tego, że minęło już sporo czasu, a na moim koncie pojawiło się sporo ukończonych pozycji to niebieski jeż nadal potrafi mnie przykuć do kompa( niestety nie mam Mega drive'a) i zmusić do uronienia kilku sentymentalnych łez.

 

Top three( kolejność nie ma znaczenia):

 

Sonic 2

Sonic 3

Sonic & Knuckles.

 

Link to comment
  • 8 months later...

dla mnie najlepszą częścią jaką grałem jest Sonic Adventure, niesamowity feeling + do tego grafa , była to pierwsza gra jaką widziałem na DC . Potem już gorzej ale miło wspominam Sonic & Knuckles ,grałem z ponad 10 lat temu po raz pierwszy na MegaDrive a jak wiadomo wspomnienia gier z dziecinstwa są najlepsze :D

Link to comment

Najlepsza część to Sonic adventure X na dreamcasta. Klimat, historia (lol) postacie, no nie wiem, na tamte czasy wydawało się świetne. Exploracja, dynamika, te małe gówienka co sie hodowało, bomba.

 

Pozatym lubiłem bardzo niedocenionego (albo bardzo zjechanego) Sonica na xboxa (nie unleashed) pełno bugów, ale można było się wkręcić, a level kingdom valley świetny na masterowanie czasu.

Link to comment
  • 7 months later...

Obie części Sonic Adventure to najlepsze platformówki 3D w jakie grałem. ostatnio wyszła na XBLA i PSS pierwsza część i jest "za(pipi)ongo", szkoda tylko, że nie poprawili grafiki i nie dali 16:9. Ale ogólnie jest spoko, a intro jest mistrzowskie:

 

http://www.youtube.com/watch?v=_efv7ZGAdjo

 

tylko coś łatwiutka ta gra jest. kiedyś Egg Viper wkurzał niemiłosiernie, teraz jest kaszka z mleczkiem...

EDIT: a jednak coś zmienili:

 

http://www.youtube.com/watch?v=FjNtGRcgcOw&feature=related

 

 

Edited by gkihdghdhj
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.