Skocz do zawartości

Heavy Rain


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie te demko utrzymało w przekonaniu, że ta "gra" to jest miła odskocznia od strzelania i skakania oraz że przekazuje cos wiecej niz efektowną akcję i grafikę jak u innych gier. Sterowanie trochę kuleje na początku ale w scenie z agentem Jaydenem juz wczułem swe grabie. Polski dubbing jest bardzo dobry szczególnie scena z Shelby'm i prostytutką miło słyszec polskie bluzgi po perełkach z KZ 2 " Finezja Srezja ". Bardzo podoba mi się interface menu w trakcie pauzy, świetne kropelki deszczu, niezły patent z patrzałkami Jaydena . Niecierpliwie wyczekuję tej gry na horyzoncie, dojrzała produkcja, nieziemski klimat stawiają tę grę przed wszystkimi grami, które mają wyjśc w tym roku (no może po za Mafią II).

Odnośnik do komentarza

Tak, nawet polski.

 

Swoją drogą, miło spotkać kogoś na forum z tego samego miasta :).

 

 

Oooo, witam witam, czekam na zaproszenie na PSN :).

 

Edit: Zapr. wyslane :)

Dzięki, zaraz odbiorę. :)

 

Aż się człowiekowi cieplej na sercu robi, że na internetowym forum doszło do spotkania dwóch Polaków na emigracji.

 

Żeby wkupić się w temat powiem, że też byłem we Frankfurcie. Fajnie, że tam każda dzielnica to jak osobne miasto w PL ;)

Prawda? :). Szkoda tylko, że nie odbywają się tutaj targi gier. Trzeba będzie w tym roku zapieprzać do Kolonii...

 

Gdyby się odbywały we Frankfurcie, z pewnością przenocowałbym za darmo paru forumowiczów. Niestety, można pomarzyć o GC.

 

Sama gra zapowiada sie smakowicie ale va to porazka na calej linii - ktos probowal innego jezyka niz ang i pl?

Próbowałem niemieckiego i muszę powiedzieć, że jedynie dziwka bardziej mi się podobała niż w polskim (angielskiego nie biorę pod uwagę). Szczególnie tekst "mój syn nie żyje, rozumie pan, nie żyje" - jest świetnie zagrany.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

Tak, nawet polski.

 

Swoją drogą, miło spotkać kogoś na forum z tego samego miasta :).

 

 

Oooo, witam witam, czekam na zaproszenie na PSN :).

 

Edit: Zapr. wyslane :)

Dzięki, zaraz odbiorę. :)

 

Aż się człowiekowi cieplej na sercu robi, że na internetowym forum doszło do spotkania dwóch Polaków na emigracji.

 

Żeby wkupić się w temat powiem, że też byłem we Frankfurcie. Fajnie, że tam każda dzielnica to jak osobne miasto w PL ;)

Prawda? :). Szkoda tylko, że nie odbywają się tutaj targi gier. Trzeba będzie w tym roku zapieprzać do Kolonii...

 

Gdyby się odbywały we Frankfurcie, z pewnością przenocowałbym za darmo paru forumowiczów. Niestety, można pomarzyć o GC.

 

Sama gra zapowiada sie smakowicie ale va to porazka na calej linii - ktos probowal innego jezyka niz ang i pl?

Próbowałem niemieckiego i muszę powiedzieć, że jedynie dziwka bardziej mi się podobała niż w polskim (angielskiego nie biorę pod uwagę). Szczególnie tekst "mój syn nie żyje, rozumie pan, nie żyje" - jest świetnie zagrany.

No mi też się podoba bardziej ,,PANI;; w jezyku Niemieckim.Jako tako znam Niemiecki (mieszkam na emigracji )

Odnośnik do komentarza

Ściągnełem po raz 4 i w końcu działa. Za(pipi)iście ta gra wygląda. Narazie grałem tylko shelby'm i mi sie w (pipi) podobało. Nie czytałem tego tematu do dzisiaj, wiec się spytam. Są jakieś zarzuty dla tej gry? Bo jak cztałem na necie to same superlatywy wymieniali.

Edytowane przez Killabien
Odnośnik do komentarza

Może temu że te qte zastępują podstawowy gameplay. Mi też sie średnio podobało demo. Sterowanie skopane, animacja sztywna, voice acting tragiczny, klimat taki sobie chociaż to demo, fajnie się czyta opcje dialogowe jak one wirują wokół postaci. Imo jedyne co może uratować grę to dobra fabuła i wiele zakończeń/ścieżek do wyboru, ale pewnie nie dorosłem to takich produkcji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...