Skocz do zawartości

Hot Shots Golf 5 (Everybody's Golf 5)


Arkady

Rekomendowane odpowiedzi

Post pod postem, ale trzeba wyciągnąć temat z otchłani.

 

Jak już zapewne większość wie, na polskim PSS pojawiło się demo Everybody Golf, mam już i gram. Jedną nowością od razu rzucającą się w oczy jest nowe sterowanie, bardziej zawansowane i ciut trudniejsze do opanowania, a może po prostu trzeba się przestawić z setek godzin spędzonych na starym. W każdym bądź razie jak komuś się nie spodoba może powrócić do starego sprawdzonego(kosztem mniejszego poweru). O grafice dużo nie napiszę bo ona nie była dla mnie nigdy najważniejsza, a skrobne, co nieco o grywalności z której słynie ta seria. A jest o czym, już pierwsze minuty przykuły mnie na dłuuugi czas, można powiedzieć, że spędziłem wczoraj z demem więcej czasu niż niektórzy przy pełnych wersjach innych gier :] Mamy do dyspozycji tylko malutki sparing, trzy dołki i koniec dema, ale za następnym odpaleniem zostaną wylosowane inne dołki, więc można trzaskać trochę dłużej niż się wydaje. Do wyboru jak zwykle dwie postacie różniace się statystykami. U mnie bankowo demo poleci dopiero, kiedy będę miał pełną wersję.

I na zakończenie, TO NIE JEST JAKIŚ TAM GOLF TO EVERYBODY GOLF, MEGA MIODNA GRA!!!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No nie mozna sie nie zgodzic. EG cioralem na PSX godzinami. Jedna z lepszych party gier ever. Demo mnie jakos specjalnie nie zajaralo bo mam japonska wersje na dysku juz prawie rok.

Europejska wersja troszeczke zmieniona. Zamienili jedna postac na nowa i gramy na innym polu (chyba, bo tylko raz gralem w wersje EU jak narazie). Dodatkowo zmienily sie troszeczke menusy, muzyczka podczas gry no i oczywiscie wszystko elegancko po angielsku. Nic tylko grac!!

Mysle, ze pelna wersja zagosci u mnie. Moze niekoniecznie w dniu premiery, ale kiedys na pewno

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
W końcu dorwałem pełną wersję, tylko potwierdzam to co napisałem w poprzednim poście. Ta gra będzie się kręciła w mojej PS3 aż do jej kresu!!

Polecam!!

 

Tak sięszykuję i szykuję do jej zakupu ale jakoś zebrać nie magę. Demko podobało mi się bardzo, niestety mojej drugiej połowie gra nie przypadła do gustu, w związku z tym mam pytanie odnośnie multi.

 

Jak wyglada gra przez neta (nie pamiętam ale online chyba jest w tej grze ??), są chętni do gry ? jak z jakością gry w necie (lagi itp) ??

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...