Jump to content

Wooyek

Użytkownicy
 • Content Count

  1232
 • Joined

 • Days Won

  1

Wooyek last won the day on January 18 2020

Wooyek had the most liked content!

Community Reputation

374 Wybraniec

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  B-B
 • GamerTag:
  AlmightyWizz
 • PSN ID:
  I-WooYeeK-I

Recent Profile Visitors

3543 profile views
 1. Mógł Stanisław otworzyć te colki napić się i powiedzieć: "woda, w wodzie to się ryby pierdolą"
 2. Odkopię trochę i zapytam, czy da się jeszcze pograć w multi BO4 na xboxie? Chodzi mi o to czy są ludzie i bez problemu wyszukuje mecze? I czy multi tutaj też jest standardowo z PC?
 3. Ale o czym my w ogóle gadamy, sędziowie zawsze dostają dokładne wytyczne przed takimi imrezami co i jak w takich sytuacjach, tym bardziej przy rękach w polu karnym, bo przy tym zawsze będą kontrowersje. Widział to główny, widziało to doskonale 4 sędziów? na kamerze VAR, mieli odpowiednio dużo czasu, żeby podjąć decyzję, ale nie, gremium sędziowskie forum PSX Extreme twierdzi inaczej, spoko.
 4. Szefostwo sędziowskie UEFA się z Tobą nie zgodzi. To, że niektórzy obrońcy biegają z rękami z tyłu, nie ma nic do rzeczy, to żaden wymóg, po prostu nie chcą prowokować takich sytuacji na wszelki wypadek, tutaj był strzał z bliskiej odległości, nie było celowego ruchu w kierunku piłki ręką, więc nie ma karnego. Takie sytuacje będą zawsze kontrowersyjne, w szczególności dla kibiców którzy szczegółowo przepisów nie znają i nie wiedzą jakie wytyczne odnośnie "rąk w polu karnym" dostali sędziowie przed Euro.
 5. Jak dla mnie nie ma karnego, obrońca miał naturalnie ułożone ręce, nikt nie biega z rękami przy ciele, do tego uderzenie było z bliskiej odległości. Słuszna decyzja.
 6. Wooyek

  Snow*Runner

  Tak wracając jeszcze do tego Antarctica, bo Ty chyba jeździłeś tą podstawową wersją, a spróbuj siebie wersji Iceberg z modów. Jeśli korzystasz z modów.
 7. Wooyek

  Snow*Runner

  No dodali kilka zadań z wożeniem kłód, kiedyś nie było.
 8. Oni tego na PS5 nie zrobią, a Tobie na PS4 się marzy.
 9. Wooyek

  Snow*Runner

  W Wisconsin na drugiej mapie jest odbudowa mostu południowego i północnego, droga biegnie głównym szlakiem, jest w miarę prosto i szeroko, myślę, że da radę to dowieźć bez niespodzianek.
 10. Wooyek

  Snow*Runner

  Testowaliście tą 8 slotową naczepę do jakiegoś zadania? Lekko nie ma, nie ukrywam, ale próbuje dowieźć 4x kątowniki za jednym razem.
 11. Wooyek

  Snow*Runner

  Ja Amur przejechałem wzdłuż i wszerz, wieże nim robiłem, pojechałem po Zikza 605r na następną mapę, wszystko Antarcticiem i jestem nim zachwycony. Zero problemów. Mało tego, zmieniłem klimat na Wisconsin, i nadal jeżdżę Antarcticiem, bo jest świetny. Wcześniej go nigdy nie próbowałem, dopiero właśnie przy Amurze. Tutaj ludzie zachwycają się Taygą, dla mnie poprawna ciężarówka, nic specjalnego. Ale to spoko, bo jeśli dla każdego inna ciężarówka jest świetna, to znaczy, że żadna nie jest przesadzona, wszystko jest w miarę dobrze zbalansowane. Każda ma swoje plusy i minusy, i każdemu
 12. Okej, może i działa, ale jak mam szukać conajmniej 15 minut za każdym razem meczu, cóż no, nie ma to najmniejszego sensu.
 13. Wooyek

  Snow*Runner

  Nie zdażyło mi się ani razu, a przynajmniej jedzie. Może trzeba bardziej uważać? W takim razie wole bardziej uważać i jechać, niż zakopać 5 ciężarówek i później i tak jechać po nie antarcticiem
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.