Skocz do zawartości

Wygląd waszego pulpitu


kurczakov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak wy (bo zakladam, ze dotyczy to nie tylko greaha) poruszacie sie po komputerze bez zadnych skrotow/ikonek/dockow na pulpicie? Moze to pytanie wyda wam sie dosc banalne i dziwne, ale ja np. mimo, ze staram sie ograniczam syf na pulpicie, to jednak kilka ikonek mam.

 

 

 

No i podlaczem sie pod prosbe o tapete.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jak inni ale ja znam swoje komputery na pamięć (taki ze mnie nerd) więc wiem dokładnie gdzie "iść" jak czegoś potrzebuję stąd nie czuję potrzeby posiadania odpowiedniej ilości skrótów. Oczywiście lsłużbowy laptop i desktop nie wyglądają już tak czysto - tam wszystko ma być pod ręką dlatego docklet jest szeroki na cały ekran (ale na pulpicie i tak są góra dwa/trzy katalogi)

 

applegrungewidescreenpc2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Pozwolisz, że zapytam o nazwę skórki ? Bardzo fajna. Co do mojego to wzorowałem się Stona na twoich wyrobach, nie obrazisz się, no nie? :P

 

Concave VS

 

Wrzucasz dwa obrazki. Jeden w pełnej wielkości, drugi resajz na 640x480. Później wklejasz linka Hotlink z obrazkiem 640x480 i edytujesz , wrzucając w odsyłacz linka do obrazka w pełnej wielkości ;P

 

Zagmatwane ale jak się przyjrzysz linkowi to zrozumiesz ;)

Ze się tak spytam- jak zmienię temat,to dla wszystkich użytkowiników komputera,czy mogę tylko dla siebie?

Odnośnik do komentarza
Pasek języka + defaultowy styl. Shame on you :(

 

 

Pasek języka + defaultowy styl. Shame on you :(

 

+ niepochowane ikony z traya ;/

Wiem, że c(pipi) :P ale ja się za bardzo na tym nie znam i nie grzebie tam nic... :ermm:

 

Jakby ktoś chciał, to tutaj jest kilka fajnych tapet z gier i z dużą ilością rozmiarów:

http://deskcandy.net/

 

Całe cztery, ale zawsze coś. ;)

Odnośnik do komentarza
Pozwolisz, że zapytam o nazwę skórki ? Bardzo fajna. Co do mojego to wzorowałem się Stona na twoich wyrobach, nie obrazisz się, no nie? :P

 

Concave VS

 

Wrzucasz dwa obrazki. Jeden w pełnej wielkości, drugi resajz na 640x480. Później wklejasz linka Hotlink z obrazkiem 640x480 i edytujesz , wrzucając w odsyłacz linka do obrazka w pełnej wielkości ;P

 

Zagmatwane ale jak się przyjrzysz linkowi to zrozumiesz ;)

Ze się tak spytam- jak zmienię temat,to dla wszystkich użytkowiników komputera,czy mogę tylko dla siebie?

 

 

zmieniasz zawsze tylko w profilu który masz aktualnie włączony.

Odnośnik do komentarza

Jakie programy do modyfikowania wygladu pulpitu moglibyscie polecic? Kompletnie sie na tym nie znam i jedynie co poki co zmienialem (poza tapeta rzecz jasna) to byl theme w XP (z tych trzech juz wgranych). Nie wiem, czy wystarcza same skorki, czy tez trzeba instalowac cos dodatkowo (jesli chcialbym miec te docki, czy toolbary i cala reszte). Prosze wiec o pomoc i wyrozumialosc, bo chcialbym sie w tym temacie poprawic. Mam Viste, jesli to pomoze.

 

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
Jakie programy do modyfikowania wygladu pulpitu moglibyscie polecic? Kompletnie sie na tym nie znam i jedynie co poki co zmienialem (poza tapeta rzecz jasna) to byl theme w XP (z tych trzech juz wgranych). Nie wiem, czy wystarcza same skorki, czy tez trzeba instalowac cos dodatkowo (jesli chcialbym miec te docki, czy toolbary i cala reszte). Prosze wiec o pomoc i wyrozumialosc, bo chcialbym sie w tym temacie poprawic. Mam Viste, jesli to pomoze.

 

Windows Blinds + Object Dock

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...