Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Clash of the titans chyba sobie obejrze. Tyle negatywnych opinii. Aż nie chce się wierzyć, że film o wielkim skorpionie może być tak zły

 

 

ostatnio widziałem nowy film Mela Edge of Darkness. Bardzo ładny. Po 2 minutach już wiadomo z czym się to je:)

Odnośnik do komentarza

Millenium 2: The Girl Who Played With Fire/Flickan som lekte med elden - oprocz brzydkich cyckow glowna bohaterka wyhodowala sobie rowniez wlochy pod pachami, sama fabula tez gorsza niz w 1. Przez chwile pojawiaja sie tez ladne cycki (wspolokatorka gl. bohaterki)

 

6/10

 

Millenium 3: Zamek z piasku, który runął - zwienczenie trylogii. Zero brzydkich cyckow i mniej akcji, ale wiecej dobrej fabuly.

 

7+/10

Odnośnik do komentarza

Millenium 2: The Girl Who Played With Fire/Flickan som lekte med elden - oprocz brzydkich cyckow glowna bohaterka wyhodowala sobie rowniez wlochy pod pachami, sama fabula tez gorsza niz w 1. Przez chwile pojawiaja sie tez ladne cycki (wspolokatorka gl. bohaterki)

 

6/10

 

Millenium 3: Zamek z piasku, który runął - zwienczenie trylogii. Zero brzydkich cyckow i mniej akcji, ale wiecej dobrej fabuly.

 

7+/10

jaki jest oryginalny tytuł millenium 3 ? szukam po necie i nie moge znaleźć ?

Odnośnik do komentarza

Kolekcjoner- film twórców Piła, film o wiele lepszy niż jakakolwiek części Piły!

W Filmie nie zabrało Torturowania ludzi, emocji- ot bohater wchodzi do domu

by wykonać rabunek, ale trafia na patową sytuację, w której walczy o życie swoje

i innych. Zaczyna się koszmarna ucieczka po domu, i skradanie się przed tytułowym kolekcjonerem... Wszystko jest świetnie zrobione, film trzyma w napięciu.

Oglądałem, i dopiero po 20 minutach zdałem sobie z tego sprawę że się spociłem.

Dawno już nie oglądałem takiego filmu, który by tak trzymał w napięciu, był

nieprzewidywalny i miał znakomite zakończenie! Twórcy Piły wykonali kawał dobrej roboty.

 

 

Upiorna noc Halloween / Trick 'R Treat (2008)

Hmm Polskie tłumaczenie tytułu już na wstępie mnie powaliło

Cztery różne historie, rozgrywające się podczas Halloween...

Podczas oglądania po kilkudziesięciu minutach stwierdziłem że film, jest ogólnie mówiąc porypany, ale jak wszystko zaczęło się układać i mniej więcej łączyć to zrozumiałem o co chodziło twórcom, i powiem że efekt końcowy filmu jest... Majstersztykiem. Nie mam zamiaru niczego zdradzać, to trzeba samemu obejrzeć.

Film przemyślany, do aktorów nie można się przyczepić, ot grają naturalnie, podczas

oglądanie co prawda się nie przestraszyłem i jako Horror bym tego nie potraktował,

ale film ma swoje momenty w których trzyma widza w napięciu.

 

Opętani / Crazies, The (2010)

Ostatni film o którym chcę napisać.

Wczoraj obejrzałem, i powiem na wstępie że spodziewałem się czegoś więcej po tym filmie, choć tragicznie nie jest i nie zniechęcam do oglądania.

Rząd traci virusa, ludzie zaczynają się zarażać, i się nawzajem mordują, wybucha panika a główny bohater wraz ze swoimi znajomymi chcą uciec z miasta. Ale mają utrudnione zadanie ponieważ zainfekowani ludzie i wojsko depcze im po piętach... Jak się wszystko kończy. Zakończenie jest do przewidzenia, film miejscami trzyma w napięciu, warto go obejrzeć z tego względu że aktualnie panuje posucha.

Ale znów nie podskoczyłem ani razu...

Edytowane przez Sogi
Odnośnik do komentarza

Miałem tak samo z sin city. Film pomimo braku kolorów daje rade, ale gdyby miał kolory byłby znacznie lepszy

 

 

Co to ja widziałem ostatnio.

Jakaśtam podróba harry pottera z greckimi bogami - O Dzizas, skusiłem się bo fajni aktorzy tam grali, ale niestety nie mogłem tego dokończyć, a zaznaczam, że lubie takie przygotówki dla dzieci

Odnośnik do komentarza

Wschodnie obietnice - sam nie wiem ,zbyt duzo chyab oczekiwalem. Klimacik jest, aczkolwiek caly efekt ruskiej mafii psuje blondyna. Zaczęło się ostro, w niektórych momentach też było sensacyjnie (

końcowka w lazni

) , niestety denna dość siezka dzwiekowa.

Vigo na +, typ od 'wrog publiczny nr.1' tez dal rade.

na plus scena 'awansu' Vigo

niestety pozostaje niesmak po seansie, coz.

pare momentow mial ,jednakze jako calosc nie podpasowal mi film zbytnio.

 

4-/6

Odnośnik do komentarza

Avatar - oglądałem na bluray i naprawdę fajny film ;o Niezłe zdziwko dostałem, oczekiwałem jakiegoś patetycznego, mdławego i przewidywalnego (ok, trochę był), a tu niezłe dialogi, dobre widowisko bardzo mało takich naprawdę bezsensownych scen... Świetne, obejrzałbym jeszcze raz :) 7/10

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Ostatnio widziałem:

Legion(bylem na tym jakiś czas temu) - Gniot jakich mało najlepsze sceny to te z trailera ;) ogólnie nie polecam 2/6

 

Wczoraj bylem w kinie na Roobin Hood - Dobry film,ciekawe sceny walki,genialne poczucie humoru 4+/6

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dr Horrible's Sing-Along Blog - Neil Patrick Harris + Felicia Day = 10/10 ! :D internetowy musical, który jest mądry, zabawny i nawet troche wzruszający to dość rzadka sprawa więc polecam bo nie jest jest zbyt długi i całość można znaleźć na jutjubie :) no i piosenki są świetne, soundtracku słucham już 3 dni ;p

Edytowane przez NerkoWiktor
Odnośnik do komentarza

Świt żywych trupów Dzień żywych trupów (2008) - nikomu nie polecam. Ja rozumiem że to film o zombiakach, ale nawet w głupocie jest pewna granica. Matko boska pegieerowska, czego tam nie ma: zombiaki chodzące po ścianach i suficie, zombiaki które słuchają radia, zombiak wegetarianin, zombiaki biegające szybciej niż zdrowi ludzie, strzelające, a nawet jest zombiak który chodzi szybem wentylacyjnym i robi stealt killa (sic!). Do tego efekty specjalne jak z fotoszopa.

 

Pomyłka, ale tyle tego natrzaskali że trudno spamiętać.

Edytowane przez ksztyrix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...