Skocz do zawartości

Ostatnio widziałem/widziałam...


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Horde ? Policjanci w ramach zemsty za śmierć jednego z nich wpadają do budynku gdzie przesiadują antagoniści, ale nie wszystko idzie zgodnie z planem. Zamiast rozwalić bandziorom ryje muszą stawić czoła zombiakom. Łaaa, co za głupi film. Ok, pierwsze 30 minut jest spoko, potem już tylko gorzej. Szkoda, że film stara się być serio, bo niektóre akcje zakrawają o parodie.

5/10

Where Eagles Dare - Film wojenny ze sporą dawką przygody. Jest Clint, więc film udany, a nawet jak by go nie było, to te dwie i pół godziny oglądałoby się z zainteresowaniem. Takich filmów już się nie robi.

7/10

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Fantastic mr. fox

 

 

przyznam ze im czesciej wspominam ta animacje ( poklatkową) tym bardziej jestem pod wrazeniem, chyba dawno nie widzialem tak fajnego filmu, jednym słowem urzekajacy film.

Teksty sa swietne, humor nietuzinkowy, animacja fajna, postacie swietne, muza jak ta lala, brak infantylnosci od pixara i innych, jest Opos :

167309.1.jpg?l=1260202162000

 

 

jest super

Odnośnik do komentarza

IMO najlepsza animacja kilku ostatnich lat. W końcu inny, bardziej dorosły humor, który na prawdę mnie śmieszył.

 

A bez off topa to ostatnio nadrobiłem "Amadeusza". I niech za rekomendację posłuży to, że wziąłem się zaraz po seansie za muzykę Mozarta ;] Forman wielkim reżyserem jest. WYBITNA rola Abrahama, zdecydowanie życia. Historia jednego z większych geniuszów muzycznych wszech czasów podana w wyjątkowo zjadliwy, humorystyczny sposób.

Odnośnik do komentarza

 

A bez off topa to ostatnio nadrobiłem "Amadeusza". I niech za rekomendację posłuży to, że wziąłem się zaraz po seansie za muzykę Mozarta ;] Forman wielkim reżyserem jest. WYBITNA rola Abrahama, zdecydowanie życia. Historia jednego z większych geniuszów muzycznych wszech czasów podana w wyjątkowo zjadliwy, humorystyczny sposób.

 

 

Tak, Amadeusz to GENIALNY film. W moim Top 10.

Odnośnik do komentarza

 

A bez off topa to ostatnio nadrobiłem "Amadeusza". I niech za rekomendację posłuży to, że wziąłem się zaraz po seansie za muzykę Mozarta ;] Forman wielkim reżyserem jest. WYBITNA rola Abrahama, zdecydowanie życia. Historia jednego z większych geniuszów muzycznych wszech czasów podana w wyjątkowo zjadliwy, humorystyczny sposób.

tez niedawno obejrzalem:)Z początku chciałem go sobie rozłożyć na dwa dni, bo zabrałem się za dir cuta trzy godzinnego, ale film mnie tak wciągnął, że nie było opcji aby wyłączyć. Perfekcyjny pod każdym względem.

9/10

Odnośnik do komentarza

Wyspa tajemnic Scorsese zaskoczyła mnie pozytywnie. Nie wiedziałem, że ten film będzie aż tak dobry. Zdradzanie fabuły, a zwłaszcza zakończenia jest równorzędne ze zdradą stanu. Dodam, że zakończenie nie jest oczywiste... Za mało takich filmów wypływa z USA.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

canibal holocaust

 

zawsze sadzilem ze to gó.wniany film snuff który wyłącze po uslyszeniu pierwszego dialogu/ pierwszej plastikowej sledziony.

A jednak film daje rade, poza paroma scenami gdzie widac ze zamiast rany otwartej jest pomalowany brzuch, to nie mozna narzekac ani na aktorstwo, ani na gore, ani na rezyserie.

 

spokojnie moge dac 7/10, a za przesłanie, biorac pod uwage ze film jest z 80 roku, to nawet 8.

 

ps. dobra du,pa była z tej Faye, pokazała wszystko, łacznie z kregoslupem, to sie chwali.

Odnośnik do komentarza

Cannibal Holocaust daje radę. Wolno się rozkręca ale w pewnym momencie przyp.ierdala z gruber rury.

Mimo 30 lat sceny rzeźni dają radę.

 

Kiedyś gdzieś czytałem, że po premierze filmu Deodato (reżyser) musiał pokazywać się z aktorami. Bo posądzano go, że tak jak podczas kręcenia filmu zwierzęta naprawdę zabijano.

To, to samo zrobiono z aktorami.

Bo sceny wyglądały za realnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Case 39 - thriller z Rene Zelłeger w roli głównej. Chociaż to właściwie horror. Rene jest pracowniczką pomocy społecznej. Jej 39 sprawa dotyczy dziewczynki dręczonej przez rodziców, więc odbiera ją od nich i przygarnia pod swój dach. Po czym w dziwnych okolicznościach zaczynają ginąć ludzie w jej otoczeniu, okazuje się, że to jednak dziewczynka znęcała się nad rodzicami, potem ginie jeszcze parę osób...Ogólnie początek jest dobry, potem zaczyna się robić coraz bzdurniej.

 

5,666/10

Odnośnik do komentarza

Old Boy - kurde, dobry film! nie spodziewałem się zupełnie, ciekawa historia z zaskakujacym zakonczeniem - szczerze mowiac nie pomyslalem , ze tka moze sie to skonczyc wszystko.

film ten pochodzi z trylogii tak? mam nadzieje, ze wiele nie stracilem, zaczynajac od drugiej czesci ;]

 

5-/6

Nie straciłeś bo te filmy nic nie łączy poza motywem zemsty, a i tylko Old boy jest warty uwagi.

 

Ostatnio widziałem Drogę z Aragarnem. Co to? Świat się konczy, że jakas dziwna moda na filmy postapokaliptyczne panuje? Najpierw Denzel, teraz Vigo. A film taki se. Mi sie nie podał. wynudziłem się i w ogole. A jak miało być z tego coś bardziej dramatycznego czy artystycznego to chyba zle wybrali tematyke

 

6-/10

Odnośnik do komentarza

Old Boy - kurde, dobry film! nie spodziewałem się zupełnie, ciekawa historia z zaskakujacym zakonczeniem - szczerze mowiac nie pomyslalem , ze tka moze sie to skonczyc wszystko.

film ten pochodzi z trylogii tak? mam nadzieje, ze wiele nie stracilem, zaczynajac od drugiej czesci ;]

 

5-/6

Nie straciłeś bo te filmy nic nie łączy poza motywem zemsty, a i tylko Old boy jest warty uwagi.

 

CO? Warta uwagi jest zarówno pierwsza(Pan Zemsta) jak i trzecia(Pani Zemsta). Owszem Old boy jest najciekawszy, ma najwięcej za(pipi)istych akcji ale szczególnie "Pani..." nie można odmówić intrygującej fabuły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...