Skocz do zawartości

Sporty, normalne i extremalne. Uprawiasz czy nie ?


Yahoosh

Rekomendowane odpowiedzi

- Pogoda wszysko zniszczyła, tak to ćwiczyłem podstawowe tricki na łyżworolkach. Obejdzie się bez grindów - jedynie graby, manuale, 180, 360, 540, wsztko z ollie.

 

- Oraz tak jak większość z was - wszelkie tereny pokonywane rowerem(-ami rodziny, bo z mojego została sama rama).

 

Kubaa_ thx za info, przydatna sprawa.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

treningi kyokushin, rozciaganie w domu co drugi dzień, drążek dwa razy dziennie każdego dnia, pompki co drugi dzień, 6 weidera codziennie i tyle ;) Pojeździłbym sobie na rowerze ale mi sie rozwalił kompletnie a na nowy kasy brak, mam inne wydatki. Chciałbym też sie nauczyć na deskorolce pomykać ale za bardzo nei wiem jaką kupić i jak sie zabrać do tego ;P

Odnośnik do komentarza

Kiedys 6 lat karate tradycyjne, ale ciagle kata i ograniaczanie kumite do minimum mnie zniechecily calkowicie. Oprocz tego epizodu, to non stop w pilke sobie gram w jakims tam klubie. Poza klubem rowniez.

 

Do jakies powazniejszej diety sie przymiezam, lecz poki co ciezko jest. Tak w ogole jakby ktos mial jakies wskazowki dotyczace diety pilkarzy, to odrazu zarzucam dyszke na fotce. Jakies podstawy mam, ale bez rewelacji w tej materi.

Odnośnik do komentarza

@Plugawy

Jak chcesz coś taniego na początek to nigdy ale to nigdy nie kupuj nowej deski ze sklepu, tylko wychacz jakąś używaną. Bo DUUUUŻO lepsza jest używka z porządnych części niż (pipi) warta nówka z marketu.

 

@kurczakov

Forum SFD i opcja szukaj - bez problemu powinieneś znaleźć wszystko co Cię interesuje ;)

Odnośnik do komentarza
@Plugawy

Jak chcesz coś taniego na początek to nigdy ale to nigdy nie kupuj nowej deski ze sklepu, tylko wychacz jakąś używaną. Bo DUUUUŻO lepsza jest używka z porządnych części niż (pipi) warta nówka z marketu.

 

 

nieprawda, kłamiesz.

 

deck + grip na poczatek ofkoz nowka. nowy = bardziej sprezysty, lepszy pop, latwiej Ci sie bedzie uczylo. Trucki moga byc uzywki i tak przez najlblizszy rok dwa ich nie roz(pipi)iesz, polecam independent,

kolka moge ci dac bo mam ich tysiąc pięćset sto dziewięćset i lezą na polce, lozyska tez kup nowe bo uzywy sie rozje.bia.

 

co do decka to bierz za 150zl od bujala z allegro (deck + grip z wliczona przesyła). Cala decha nie powinna Cie wyniesc wiecej niz 250pln

Odnośnik do komentarza

No mój deck po ciągłym dokładaniu jest teraz warty 600zł. Deck enjoy, traki independent, kółka mięciutkie element, łożyska nervous abec 5, wszelkiej maści nakrętki, śrubeczki i gumki mam od shortiego. Też polecam Bujala, każdy się u niego zaopatruje, tylko lepiej zamówić wcześniej, bo czasem potrafią iść pocztą 3-4 tyg. W zasadzie jacuś powyżej dobrze wszystko napisał- trucki mogą być obgryzione przez raptora, a i tak początkującemu będą służyć rok- łożyska nowe ok 40-50zł, grip + deck -150zł... resztę to można dostać za free od wieloletnich skejtów, którzy mają obsrane tym szafki, pudła, garaż, piwnica etc.

Odnośnik do komentarza
No mój deck po ciągłym dokładaniu jest teraz warty 600zł. Deck enjoy, traki independent, kółka mięciutkie element, łożyska nervous abec 5, wszelkiej maści nakrętki, śrubeczki i gumki mam od shortiego. Też polecam Bujala, każdy się u niego zaopatruje, tylko lepiej zamówić wcześniej, bo czasem potrafią iść pocztą 3-4 tyg. W zasadzie jacuś powyżej dobrze wszystko napisał- trucki mogą być obgryzione przez raptora, a i tak początkującemu będą służyć rok- łożyska nowe ok 40-50zł, grip + deck -150zł... resztę to można dostać za free od wieloletnich skejtów, którzy mają obsrane tym szafki, pudła, garaż, piwnica etc.

 

miętkie koła sa lejm.

 

teraz sie na twardziochach jezdzi! powerslidesony w modzie sa ;p

 

miekkie to dla rampiarzy raczej, twarde pure hc street madafaga

Edytowane przez superment
Odnośnik do komentarza

ogolnie jest tak ze ludzie ktorzy jezdza technicznie (mureczki, łilki) uzywaja waskich desek, najpopularniejsze sa 19, wiem z doswiadczenia

natomiast mordercy poraczy rurek i wielkich schodow z regoly wybieraja szer desiwa bo ino latwiej wbic sie na raila majac pod soba szeroka klode niz waziutki patyczek

z regoly wiekszosc prosow jezdzi na szerokich deskach, przylwazylem to na misticu, naprzyklad taki bastien ciagle rypal na 21, skateparkowcy wybieraja szerokie dęchy

jak rozmawialem na ten temat z sheldonem meleshinskim (am z zero) to mowil ze przy katowaniu handrailow wszyscy jego znajomi jezdza na ~20

 

 

 

no ale jak na poczatek to polecam zaopatrzyc sie w 19,5 - optymalna decha, potem pobierz sobie 19 a na koncu 20 i sam stwierdzisz na czym najlepiej Ci sie jezdzi

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kilka lat temu sobie kupiłem deseczke (strasznie drogi sprzęt jak na kawałek drewna z kółkami), pojeździłem troche i jak sie raz spier.doliłem przy próbie wykonania ollie to dałem sobie z tym sportem spokój.

 

Za to mój kolega był bardziej wytrwały i patrzcie jak teraz wymiata: http://youtube.com/watch?v=eJgimVNbe-E

 

Kiedyś troche boks ćwiczyłem, teraz pozostałem już przy siatkówce i drążku. Czasem sobie pobiegam.

Edytowane przez White
Odnośnik do komentarza

to zalezy od wielu czynnikow.

 

- z kim jezdzisz

- gdzie jezdzisz

- czy masz gdzie jezdzic zima

- czy jezdzic caly czas na dobrym sprzecie

 

 

jak jezdzisz z typami ktorzy zaczynaja razem z toba, jezdzisz przed blokiem bo w miescie nie ma dobrego parku, zima to dla ciebie koniec sezonu deskorolkowego i wegetujesz w domu od listopada do marca, jezdzisz na ogryzkach zamiast desek to po 3 - 4 latach bedziesz jezdzil jak kolega white'a

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...