Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

Half life 2 - po prostu uwielbiam tą produkcję! Gra z 2004 a przebija 90% współczesnego szajsu. Jestem na początku i już czuję prawdziwe emocje, np podczas walki z

helikopterem

. Mało, która gra potrafi dostarczyć mi czegoś takiego. I jeszcze ta fizyka, muzyka :wub: + 60 klatek na max all, im love it!

 

To zainstaluj Half-Life 2: FakeFactory's Cinematic Mod V3.0 i już ci tak pięknie chodzić nie będzie ale za to jaka grafa :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnio dość przypadkowo zainteresowałem się tematem Kuby Rozpruwacza, więc staram się go wytropic i zdemaskować w grze 'Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz"- bardzo solidna, klasyczna przygodówka, a klimat ciemnego wiecznie zalanego deszczem Londynu doskonale współgra z tym co mam aktualnie za oknem. Najlepszą rekomendacją niechaj bedzie że dla tej gry zostawiłem rozgrzebane GTA 4 i Lost Oddysey na XOrolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Half life 2 - po prostu uwielbiam tą produkcję! Gra z 2004 a przebija 90% współczesnego szajsu. Jestem na początku i już czuję prawdziwe emocje, np podczas walki z

helikopterem

. Mało, która gra potrafi dostarczyć mi czegoś takiego. I jeszcze ta fizyka, muzyka :wub: + 60 klatek na max all, im love it!

To zainstaluj Half-Life 2: FakeFactory's Cinematic Mod V3.0 i już ci tak pięknie chodzić nie będzie ale za to jaka grafa :)

 

Modzik fajny ale skin dla Alyx mi się średnio podoba (z wcześniejszego builda była smakowitsza)

 

Właśnie skończyłem moją podróż (po raz kolejny) po HL2 i wszystkich epizodach, teraz zacznę od nowa na cinematic modzie, zobaczę co się zmieniło. Poziom hard niestety nie jest już wyzwaniem (w jedynce to co innego).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...