Skocz do zawartości

Co męczycie na kompie


BieŃ

Rekomendowane odpowiedzi

DEAD RISING 2 JEZUS GRA DZIESIĘCIOLECIA.

Kur.wa wpis jak nic.

Mózgoj.eb totalny ,nie moge sie od niej oderwac.

 

 

Nooo, ja też od paru już dni nie mogę się od tej gry oderwać. Rewelacyjny tytuł, w sam raz na odstresowanie. Jak dla mnie mocne 7+/10.

Do tego dochodzi Darksiders, od wczorajszego wieczora. Cholera, ta gra jest rewelacyjna: świetny klimat, chara design bohaterów, muzyka oraz b. dobra jatka. Jeden z minusów, jaki rzuca się w oczy to skopane sterowanie myszką oraz klawiaturą i brak konfiguracji ;/

Edytowane przez Guts
Odnośnik do komentarza

DEAD RISING 2 JEZUS GRA DZIESIĘCIOLECIA.

Kur.wa wpis jak nic.

Mózgoj.eb totalny ,nie moge sie od niej oderwac.

 

 

Nooo, ja też od paru już dni nie mogę się od tej gry oderwać. Rewelacyjny tytuł, w sam raz na odstresowanie. Jak dla mnie mocne 7+/10.

Do tego dochodzi Darksiders, od wczorajszego wieczora. Cholera, ta gra jest rewelacyjna: świetny klimat, chara design bohaterów, muzyka oraz b. dobra jatka. Jeden z minusów, jaki rzuca się w oczy to skopane sterowanie myszką oraz klawiaturą i brak konfiguracji ;/

a jak z opytmalizacją?

Odnośnik do komentarza

Sama grafika co do wymagań du'py nie urywa, jednak zważając na ilość zombie na ekranie jest bardzo spoko.

 

U mnie (2GB ram tylko i słaby procesor e2160 @ 3,5gHz + fajnie chłodzony to i podkręcony 4770) leci na max w 1280x1024 bardzo znośnie, a w 1024x768 jest bajka. Pewnie lepszy proc i całkiem płynnie jest. Znacznych zwolnień się nie odczuwa nawet jak wejdę do lokacji, gdzie jest dużo wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz w życiu kupiłem sobie porządnego i mocnego kompa i odrazu sobie zainstalowałem...

 

Half Life 2 tak jak bunny.

 

Jezusmaryjo to jest też gra dziesięciolecia, no i nigdy wcześniej nie grałem w nią na max detalach w 60 fps :wub:

Grafika z 2004 a dzisiaj bym jej wystawił 9/10 a gra oczywiście od zawsze ma 10/10. Jak skończę to zabieram się za Epizod 1 i Epizod 2.

Odnośnik do komentarza

Z nudów zabrałem się za zalegającą na dysku już chyba od trzech lat Shivah i skończyłem w jeden wieczór, zdecydowanie jedna z ciekawszych niezależnych przygodówek w jakie ostatnio grałem- krótka i w zasadzie pozbawiona wyzwania (może ze dwie jako tako logiczne zagadki), ale wynagradza to tematyka- w roli protagonisty zastanawiający się nad swoim powołaniem zgorzkniały rabin plus intryga kryminalna zahaczająca (bardzo lekko) właśnie o kwestie religijne, konkretne postaci i zależne od dialogów czy naszych decyzji rozgałęzienia akcji. Żadna tam rewelacja ale zagrać warto, szczególnie jak ktoś tęskni za oldskulowym klimatem p&c.

Edytowane przez Wielki K
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...