Skocz do zawartości

Metal Gear Solid 4


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

To zwykłą wersję wkładają w takie tekturowe pudełko?nice by było,a koleś umieścił tam dalsze zdjęcia i niektóre na tle swojego nicku itp więc gra na 100% w MGS4

 

http://www.gameonly.pl/publicystyka/220

Rozgrzewka przed MGS4-czyli Mielu,człowiek ,który jako nieliczny w Polsce ukończył tą cześć serii odpowiada na pytania.Spokojnie jest bez spoilerów.

 

Wychwala tą część serii,zachwyca się tym jak Konami podaje nam kolejne informacje oraz trailery-wyraźnie sugeruje,że jednak dalej nic nie wiemy :P, wielokrotnie zaznacza ,żeby każdy z Nas zaczynał od "harda" oraz delikatnie informuje ,że między aktami czeka nas 2 minutowa przerwa ....na to co napisało Eurogamer.....czyli instalacja danych tudzież olbrzymi loading danych do pamięci tymczasowej konsoli...

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A ja mimo wszystko zacznę na normalu. Poprzednika zacząłem na very easy bo chciałem mieć usypiający pistolecik :) I wcale nie było tak banalnie jak może się wydawać. Co do Miela to chłonę wszystko co ma do powiedzienia o grze, ciekawe co to za akcja na rzece się szykuje. Pojutrze ma wyjść nowe Neo, a w nim oczywiście recenzja. Widzieliście okładkę? Miazga! PE musi im podkupić gościa od okładek :) Nie zdziwię się jak PE da teraz na okładkę Viva Pinatę 2 albo innego hita :)

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

Pewnie Neo+ da 10/10.Chyba każdy MGS u nich tyle dostał,a jeśli recenzje będzie pisał Mielu,który w wywiadzie dla gameonly pisze,że to najlepsza część sagi to może i 11/10 będzie :P.Zresztą ocenami nie ma co się przejmować ,100% gwarancję już mamy,że to godne i wspaniałe pożegnanie serii i bohatera legendy i tyle mi wystarcza.

 

PS.a ten koleś z tego forum faktycznie ma już MGS4 i mnie wkurza,że gra o tydzień wcześniej niż reszta :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Ty lepiej J.D napisz skąd masz info ,że ten OST w LE będzie miał zupełnie nowe utwory :P:).

 

A o poziom trudności się nie martwię-zacznę na hardzie i pewnie nie raz przy jakimś bossie lub ostatnich miejscówkach będę klnąć pod siebie.Zdecydowanie to lepsze wyjście niż banalne i bezstresowe przejście gry na normalu

Odnośnik do komentarza

Na TUSie przeczytałem ze Limited Edition OST ma mieć 16 nowych utworów. Nie sadze aby dawali jakieś okrojone go.wno do tego LE OST, jest jeszcze troche utworów których nazwy nie znamy choćby ten utwór który rozpoczyna MGSaga vol.2 przygrywajacy w intrze, na stronie Konami dodano utwór "The Patriots", był przeciez przeciek o Vamp battle music, a nie mamy tych utworów na standardowym soundtracku.

Odnośnik do komentarza

Dzięki za info,też myślę ,że tak będzie.

 

Ten koleś z posta od aux'a już od kilku godzin gra w MGS4 i podobno nie jest jedynym ,który wyczarował grę przed premierę.W związku z tym wystrzegajcie się wszyscy spoilerów w necie i nowych fotek.To kwestia godzin lub dni kiedy na internecie pojawi się filmik z zakończenia gry lub co poniektóry pochwalą się jakimś szokującym faktem.

 

Ja bym proponował ,żeby na forum obowiązywała taka zasada jak na forum MGS:TUS - nieoznakowany spoiler = pół roczny ban :D bo na 100% ktoś będzie chciał zepsuć wszystkim zabawę

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

ja sobie na "próbę" odpaliłem nagranie z gameplaya na ps3 i powiem Wam, że naprawdę się miło na to patrzyło na dużym ekranie z padem w łapach. aż złapałem się na tym, że chciałem prawą gałka ustawienie kamery zmienić :D

 

no, a teraz zostaje tylko czekać. przez cholerną sesję aż do lipca : d

 

a propo ocen famitsu.... super smash bros brawl 40 na 40? bądźmy poważni.... ale wypada się zgodzić co do reszty gier, więc mgs4 pewnikiem skopie zadki. w końcu przy Snake Eater kojima pokazał, że mgs2:sol go wiele nauczyło.

 

...kurde. chyba sobie jeszcze raz ten trailer odpalę.

 

Odnośnik do komentarza

Sporo ludzi już zdobyło MGS4. Na ebay'u sa juz do kupienia dostępne od ręki, a nie z wysyłką 12. Wczoraj widziałem aukcje, gdzie koleś sprzedawał za niecałe 35 funtów i pisał, ze jeśli do 17 godziny sie kupi, to wysyła jeszcze tego samego dnia, a na nastepny będzie na miejscu.

 

Premiera jest światowa, więc muszą szybciej rozwozić, żeby sie wyrobić, a ze niektórzy nie czekaja do 12, tylko od razu na ebay'u sprzedają, to ludzie mają.

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza
A ja sie dziwie ze w necie nie ma jeszcze wycieku odnośnie jakiś ważnych szczegółów zwiazanych z fabuła

Ponoć są ;) i koleś z tego forum co już ma MGS4 strzela coraz co ciekawsze i dużo zdradzające foty....tyle wiem ,a sam tam nie wchodzę.....i kto chce tam zaglądać niech robi to na własną odpowiedzialność

Odnośnik do komentarza
O już właśnie wypłyneły niektóre rzeczy o fabule na przykład znam niby odpowiedz kim sa Patrioci :rolleyes:

J.D ani się nie waż tego pisać bo Cię znajdę ,wytropię i te spotkanie nie będzie miłe :P

Pisać nie zamierzam :P ale powiem tylko ze jeśli to prawda to troche taka oczywista, chodziło konkretnie o członków The Patriots, ale poczekajmy :D

żal mi by było gdybym znał konkretne zakończenie MGS4....................

Edytowane przez J.D
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...