Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Tomaszek- gdyby nie wzmożona chęć kupna w miarę dobrego auta to bym nie przerabiał.. Miałem naraz średnio około 14 gier, ale cóż kocham granie i nie zrezygnuje z niego, mimo że przez to staje się (pipi)ym piracikiem ;)

 

 

Znam to. Sam to przechodzilem i w sumie tez chce kupic samochod, a ciezko jest pogodzic granie i odkladanie kasy na furacza szczegolnie w naszych realiach :/

 

w ogole to moze ktos napisac jakie sa plusy i minusy przerobionej konsoli?

Edytowane przez Tomaszek88
Odnośnik do komentarza
hyhy :P

 

A ja się właśnie dowiedziałem ze jestem posiadaczem nowej konsoli z napędem liteona wiec nawet jak bym chciał to go nie przerobie :P

 

Niby czemu? 3 stowki +/- i sprawa zalatwiona, nehehehe. Kazda konsole da sie zmodowac o ile juz cos sie nie zmienilo, tylko, ze teraz juz nie ma bata zeby M$ sie nie skapnal, ze ktos grzebal w konsoli i pewnie gwarancji nie uzna. ;]

 

Dlatego wole jej nie przerabiac :P

Odnośnik do komentarza

te nowe modele chyba nawet nie są jeszcze sprawdzone jak z awaryjnością, a jednak za dużo zbierałem na ta konsole żeby jeszcze w nią wkładać kasę ;) I tak nie lubię piracić. Kiedyś jak miałem PS2 to miałem co prawda konsole przerobioną ale grałem tylko w gry które posiadałem, robiłem kopie oryginałów co by nie męczyć normalnych płytek ;)

Odnośnik do komentarza
I bardzo slusznie czynisz, te nowe konsole narazie oplacac sie nie przerabia - nie ma bata zeby serwis nie cyknal, ze konsola byla przerabiana. Trzeba czekac az wymysla cos lepszego, albo smigac po hipermarketach i szukac starszych wersii, ale te z natury sa wadliwe wiec hmmm - na chwile obecna z przyczyn bezpieczenstwa lepiej nie modowac boxow i uzywac legalnego softu. :idea:

Jak się już przerobi, to chyba nie za bardzo człowiek myśli, żeby ją później jeszcze opychać do oficjalnego serwisu MS. Choć różnie ludzie kombinują.

W sumie większość serwisów daje możliwość modyfikacji chłodzenia konsoli i zabezpieczenia jej przed przegrzaniem za pomocą jakiś klejów czy kij wie co tam jest. Więc serwis MS chyba już nie jest w tym momencie konieczny.

Odnośnik do komentarza

Chodzi o wygodę i estetykę. PC mam praktycznie na przeciwległej ścianie i raz, że ciężko taki długi kabel dostać to dwa, że nieładnie wygląda kabel biegnący przez cały pokój :) A tak to tylko włączam na X'ie i oglądam. A chodzi mi głównie o to czy dostane bana przy pobieraniu kodeków? Nie podłączałem pudła do neta jeszcze i w nic nie grałem i nie mam zamiaru. Głównie chodzi o to, żeby pobrać kodeki i mieć z tym spokój. To co da się ? ;)

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

witam, ja również jak wszyscy miałem dylemat czy przerabiać (przeróbka nawet napędu liteona to koszt 300 zł , czyli w sumie 2-3 gier) ale zdecydowałem sie że nie warto po 1-sze tracić gwarancji, nie bać sie o zbanowanie na xbox live itp. a patrząc na aukcje internetowe oferujące naprawe konsoli można wiele wywnioskować, że po przeróbce ludzie mają problemy i bany, wystarczy spojrzeć na przykładową aukcje http://www.allegro.pl/item467710423_profes...o_i_pewnie.html

wiec wybór należy do was.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Da sie flashować opusy?

a niby skad mialbys miec tego opusa?

 

na 99,99% nie dostaniesz nigdzie opusa ani MS Ci go nie da po naprawie

calyczas z tego co widze co MS przysyla to tylko xenony z epoxy na ukladach i heatpipe na gpu...

 

opus to byla ciekawostka chyba bo jak dotad nie widzialem 100% opusa zeby ktos dostal u nas...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...