Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

1. przerobka to pojecie ogolne, wiec tak na prawde mowiac o przerobce trzeba troche szerzej na to patrzec, mozna wiele przerobek xboxa 360 wymienic i kazda z nich bedzie pod haslem przerobka, przerobka zasilacza ze 110V na 220V, przerobka ukladu chlodzenia, zmiana regionu, zmiana klucza, zmiana dasha, to wszystko mozna podczepic pod przerobki...

kylo pisze o ogolnej przerobce, czyli majac wlasny sprzet robi z nim co chce, moze nawet przerobic ja na toster

 

zeby miec mozliwosc odpalenia linuxa trzeba zmienic firmware napedu, to nawet przerobka nie mozna nazwac, raczej flashowaniem kosci flash napedu, a tylko linux daje mozliwosc wyciagniecia cpukeya by zmienic region konsoli na dowolny

w nowych konsolach 65nm nie da sie tu nic ruszyc juz, bo MS zabepzieczyl sie lepiej na taka ewentualnosc, to tylko dotyczy starych wersji konsol najlepiej bez HDMI...

 

2. bzdura, mozna sobie zmeinic na dowolna predkosc a jest kilka do wyboru x2 x5 x8 i standard czyli x12

na x2 tna w niektorych grach wstawki filmowe ale juz x5 czy nawet x8 tego nei uswiadczysz, a jak nawet znajdzie sie taka gra to mozna przestawic sie na x12 w kazdej chwili

 

w sluchawkach TY mozesz grac ale osoby przebywajace w tym samym pokoju (np. malzonka ktora spi obok, moze dostac szalu) slyszy glosna prace napedu...

wszelkie glupie pomysly i rady w stylu jak cie glowa boli to walnij sie mlotkiem w palec, glowa przestanie bolec, to mozesz sobie darowac (czyli jak za glosno to sluchawki kup (zapomniales dodac o zakupie jeszcze stoperow dla tych co sa obok grajacego a nie chca slyszec tego szumu konsoli), a moze lepiej PS3 kupic?)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na X1 odpalilem Gentooxa i jakos radosci nie odczulem z tego powodu :D, o udalo, fajnie, potem lezal do konca na dysku, jedynie przydal mi sie pare razy gdy PC byl w serwisie. Za bardzo nie siedze w scenie ale obecnie 360 jest uboga podwzgledem roznorakich modyfikacji poza napedem, wlozenia innego dysku, usuniecia reginu (jak mowil Juchy w 65nm juz sie tego nie da latwo, bo wtedy mozna bylo by sobie taniej gry sporowadzac z USA bo dolar tani), downgrejdu i chyba tyle. Dawniej dla X1 modyfikacja oznaczala XBMC, linux jako ciekawostka, regionfree, wlozenie dowolnego dysku, modyfikacja gier (gta, doa), spolszczenia, itd

Odnośnik do komentarza
Na X1 odpalilem Gentooxa i jakos radosci nie odczulem z tego powodu :), o udalo, fajnie, potem lezal do konca na dysku, jedynie przydal mi sie pare razy gdy PC byl w serwisie. Za bardzo nie siedze w scenie ale obecnie 360 jest uboga podwzgledem roznorakich modyfikacji poza napedem, wlozenia innego dysku, usuniecia reginu (jak mowil Juchy w 65nm juz sie tego nie da latwo, bo wtedy mozna bylo by sobie taniej gry sporowadzac z USA bo dolar tani), downgrejdu i chyba tyle. Dawniej dla X1 modyfikacja oznaczala XBMC, linux jako ciekawostka, regionfree, wlozenie dowolnego dysku, modyfikacja gier (gta, doa), spolszczenia, itd

mi chodzilo o cos innego :D, nie sam linux, a cale te "czary mary" zeby do tego dojsc aby go odpalic :P, infectus, downgrade itp.

ale to wszystko zalezne od tego co kogo kreci bardziej...

 

ale fakt faktem, malo tego jest co mozna zrobic z X0 prócz zmiany firmware pod kopie bezpieczenstwa, ale cos tam jest, w PS3 znow praktycznie nie ma nic bo sam linux podany jest na tacy, regionow brak, zero zabawy hardwarowej, wiec jak na razie to jedyny nextgen ktorym mozna sie jakkolwiek pobawic hardwarowo...

Odnośnik do komentarza

Ja mam konsolę z flashem Xtreme 5.3, podłączyłem do internetu i gram od paru dni sieciowo na kopiach (i oryginałach też :P ). O dziwo bana nie dostałem :P Tak sobie myślę, że dla większego bezpieczeństwa warto by było wgrać iXtreme 1.4 ale gdzieś czytałem, że gry w które grałem i tak sie zapisują w biosie więc nie wiem czy coś mi to da. Więc mam takie pytanko: czy wgranie iXtreme 1.4 coś da czy lepiej sobie odpuścić?

Odnośnik do komentarza
Ja mam konsolę z flashem Xtreme 5.3, podłączyłem do internetu i gram od paru dni sieciowo na kopiach (i oryginałach też :P ). O dziwo bana nie dostałem :P Tak sobie myślę, że dla większego bezpieczeństwa warto by było wgrać iXtreme 1.4 ale gdzieś czytałem, że gry w które grałem i tak sie zapisują w biosie więc nie wiem czy coś mi to da. Więc mam takie pytanko: czy wgranie iXtreme 1.4 coś da czy lepiej sobie odpuścić?

 

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś to... ODŁĄCZ KONSOLĘ OD INTERNETU! zrób to zanim wydarzy się naprawdę coś mało ciekawego. (run bitch, RUN!! :))

Odnośnik do komentarza

Sam nie wiem po co piszę tego posta , widać chyba mi odwala na stare lata bo robie się sentymentalny i gryzie mnie sumienie .

Przenigdy fizycznie niczego nie ukradłem , ba mam do tego sposobność jak nie jeden z Was bo pracuję w sklepie ale jakoś nigdy nie przez myśl nie przeszło mi żeby zapieprzyć choćby rzutki do darta ( małe a drogie hehe ) . Natomiast jestem złodziejem , przyznaje sie do tego chociaż trochę mi wstyd , kradnę nawet w tej chwili ściągając film i słucham kradzionej płyty cholera ja nawet pisze dzieki kradzionemu spiraconemu windowsowi. I nie wydałem na to złotówki nie licząc abonamentu za neta i kupionemu koncie premium na rapidshare.com ( w sumie po to żebym ściągać jeszcze więcej i szybciej ) A gry ? na mojej półce stoi ponad dwadzieścia orginałów na PlayStation 2 nawet przez myśl mi nie przeszło żeby ja przerobić czy też kupic swap magic no bo po co ? gry po 49 zl w dodatku nowe , albo super hity na allegro po 80 dych w stanie idealnym . Kurde jak patrze na tą kolekcje to mimowolnie sie uśmiecham i licząc ile to czasu zmarnowałem przed tym czarnym pudłem śliniąc sie jak cocker spaniel na widok kości .

Miesiąc temu kupilem xboxa 360 i dwie gry Gears of War i Forze 2 120 zl + 60 zl =180 zl za tą kase miałbym juz ze 4 gry na czarnule , Teraz została mi tylko Forza bo Gearsy skończyły się sam nie wiem kiedy ruiny , podziemia, ruiny,pociąg , " Die RAAD die bitch !! " , pudełko , półka , nuda . W tym miesiącu chciałbym kupić GTA IV , Halo 3 , PGR 4 i jakąś kopanke ( pewnie wybiore PESa ) 220+120+130+140 = 610 zl , dużo , plus rachunki za telefon, neta , jakiś ciuch , kino z dziewczyną , kurde fajnie by było jeszcze coś jeść. W dodatku tyle premier ( Batlefield , SC 4 , Grind ) wszystkie gry pewnie za 199 zl . Dlaczego mam w nie nie zagrać , ewentualnie zrobić to w rok po premierze ? Dlaczego CoD 4 na PC kosztuje 99 zl a na 360tke 100 zl wiecej ? przecież to ta sama cholerna gra . Co mi zostało ? Zflashować xboxa i za(pipi)a..ć tą gre tak samo jak te wszystkie filmy , mp3 i całą resztę . Na złość tym wszystkim dystrybutorom i wydawcom . peace

Odnośnik do komentarza
Poza tym widac, ze serwisy aukcyjne sa mu obce, patrzac po cenach...

 

Obce ? znam je doskonale jakby nie patrzyl to 3/4 gier na PS2 tam kupilem :) Popatrz na allegro tanie gry sa

a) stare

b) co druga aukcja to : PGR 3 , Kameo, GoW, Forza 2 itd

c) w miare swierze dobre tytuly maja

- brak pudelka ( czytaj kradzione ze sklepow , hurtowni przez pracownikow / klientow )

- jezyk inny niz angielski

- sa porysowane

 

Pozatym przejscie trzech gier w ciagu miesiaca ozncza nadmiar wolnego czasu ? Kupujac konsole nie robisz tego ,zeby lezala i ladnie wygladala pod tv , czyz nie ?

Odnośnik do komentarza

chris85 - przeplaciles i tyle GOWa mozna tanio wyrwac bo to staroc (ostatnio an forum byl za ok 50zl, Forza 2 + pinata = 50zl. Jak kupujesz gry w Media czy Empiku gdzie King Kong kosztuje nadal 209zl to nic dziwnego, patrz allegro i fora a znajdziesz taniej... . Odpal na kompie z konca 2k5 (premiera Xa) COD4 i juz chyba wiesz "dlaczego".

Odnośnik do komentarza

Ja się teraz zastanawiam nad przerobieniem Mojego Ixa? Z jednej strony jest to dobra opcja, oszczędność $, z drugiej jednak pamiętam przeróbki moich wcześniejszych konsol, wtedy nie doceniało się gier, przecież nic Cię nie kosztowały, więc pograło się 5 min i dawaj następną.

A teraz raz na miesiąc można sobie wydać kasę i kupić dobry tytuł, później na allegro można go łatwo opchnąć , dołożyć coś kasy i kupić inny, nie wspominając już o wymianie np na naszym forum.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...