Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie teoretyczne pytanie. Otóż mam zamiar przerobić xboxa ixtreme 1.4 albo 1.5 jak już będzie i nie wiem jednej rzeczy. Czy jak będę grał na oryginałach to jest ryzyko bana ? Czy jak podłącze konsole ze sflashowanym napędem do neta (bez grania) to też jest ryzyko bana ?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnia fala banow nie byla za sam fakt przerobki a za uzywanie wersji gier ktore nie byly w sprzedazy

np wersje jakies przedpremierowe, redakcyjne itp.

 

ale ma to silny zwiazek z samym faktem przerobki bo takie wersje najszybciej rozchodza sie w sieci i Ci co uzywaja to tak naprawde nie wiedza czego uzywaja...

 

wiec na ta chwile jak ktos ma czy to oryginal, czy poprawnie wykonana kopie wlasnego orygnalu, zakupionego legalnie w sklepie czyli wersje sklepowa gry to nie powinien dostac bana...

Odnośnik do komentarza

tu chodzi o wersje tej gry a nie sam fakt grania przed premiera, za fakt grania przed premiera moga szukac winowajcy czyli czy sprzedal Ci to jakis sklep czy wyprowadzili z fabryki, slyszalem juz o wpadaniu niebieskich do domow po takie fanty kupione na allegro (wyprowadzone z fabryki)...

jesli miales wersje z tloczni ktora po premierze byla z tego samego tloczenia sprzedawana to jest ok

ale jesli ta wersja przed premierowa byla wersja oznaczona ze nie mzoe ukazac sie w sprzedazy detalistycznej i miec moga ja tylko okreslone osoby to bana moga dac i za to podobno teraz dawali, MS znaczy takie wersje w sobie znany sposob...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Jakoś w sierpniu oddałem konsolę do serwisu M$. Wróciła ze zmienioną płytą główną i napędem. Byłem święcie przekonany że ten nowy napęd to liteon, aż do dzisiaj. Coś mnie podkusiło i poczytałem tutoriale jaksprawdzić jaki to napęd, po zdjęciu przedniej obudowy, zaglądam do środka (przez taką małą dziurkę) i widzę że kable są białe czyli benq? Możliwe to jest ?

Odnośnik do komentarza

Właśnie wyszła mi gwarancja. I teraz mam dylemat przerobić, czy nie. Konsole już wcześniej była 2 razy w serwisie, ale od roku nie mam z nią problemów. Jedynie co, to nieraz trzeba tackę od napędu delikatnie puknąć od dołu bo się nie chce schować.

Wiem, że na RRoD'a jest 3 lata gwary, ale czy oprócz tego, że się tym zajmą to są jakieś szanse, że wymienią inne podzespoły /wymienią konsole? Czy teraz to już to mają w (pipi)e i skupiają się tylko na wyeliminowaniu RRoD'a?

Odnośnik do komentarza
Dołączam do pytania na górze, plus czy kopie zapasowe można instalować na dysku.

 

1. Nie wiadomo teraz jak M$ wykrywa piratow. Czy ingeruja w soft konsoli czy chodzi tu o kopie na ktorych sie gra. IMO ja bym nie ryzykowal bo takowe ryzyko (ban) zawsze istnieje, w koncu ludzie z Microsoftu zaczna (?) wylapywac soft konsoli.

Tak się zastanawiam przecież jak się ma profil offline to on się w ogóle nie łączy z netem więc M$ nie wie w co będę grał. Profile są niezależne od siebie wiec w online widać tylko oryginały, sam już nie wiem.

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Osobiscie nie chcialoby mi sie kupowac 2 konsol, zeby pograc na piratach. Inna sprawa, ze mam tak duzo czasu na gre, ze pare oryginalow po 100 zl jak dead space, mirorrs edge, GOW 2 i inne przechodze juz 2 miesiac. :lol:

Jak ktos lubi online to i tak 3/4 czasu spedza przy grach typu FIFA09, HALO, COD.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...