Skocz do zawartości

Wszystko o modyfikacjach


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przecież każdy z was pseudo uczciwi gracze codziennie kradnie i oszukuje. Windowsy w 95 % piraty , Office 95 % piraty, pijesz piwo na ławce - wykroczenie , przechodzisz przez jezdnie nie na pasach - wykroczenie... Z wszystkich użytkowników tego forum nie sądze żebym trafił chociaż jednego w 100 procentach uczciwego... Takie czasy , takie życie.

mam WSZYSTKO oryginalne (vista, XP, Office, nowy nero, ze 40 gier na ps3, x360 i pc ) jak się chce to nie trzeba kraść tylko do takich wniosków trzeba dorosnąć

 

P.S. Też jak byłem w liceum to na ławce piwko piłem ale wtedy to nie było karalne teraz to preferuje pub lub klub względnie festiwal i koncert:)

Odnośnik do komentarza

przeciez jak dostaniesz banana to co ma Ci dac zmiana firmware? bana juz nie zdejmiesz zmiana firmware wiec po co zmiana firmware?

 

nie wiem gdzie u Ciebie jest problem, plik sie sciaga, rozpakowuje, i ten katalog $Syste... laduje na nosnik, ja mam na CDRW, wklada sie plytke i wyskakuje update i tyle...

 

jak sie nic nie robi to znaczy ze masz najnowszy, sprawdz i napisz jaka masz wersje kernela.

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pytanko, niemam mozliwosci przerobienia konsoli gdyz jestem w UK, mam x-a od roku i dosyc duzo wydalem na gierki, po necie nie gram. Jak samemu przerobic bez lutowania itp?? Mam Naped BenQ, przymierzalem sie do kupna Blastera 360 z neta, nagrywarki DL, czy tylko to potrzebuje? Nieznam sie kompletnie na tym, a na necie pisza ze nie potrzebuje blastera %) wiec cholera co potrzebuje zeby to mialo rece i nogi, stuff moge zamawiac tylko z angielskich stronek www.

 

Przeczytalem ze potrzebuje karte VIA SATA

http://www.amazon.co.uk/VT6421A-PORT-SATA-...R/dp/B000MR7SNS

Czy ta nadaje sie??

Edytowane przez crisscross
Odnośnik do komentarza

Witam!! Posiadam Xboxa 360 od jakis 9 miesiecy. Chcialbym ja przerobic. I mam pytanie czy przerabiac ta konsole czy poczekac az padnie czy cos. Na konsoli strasznie malo gralem (brak gierek) konsola moze przechodzila jakies 100 godzin. Zaciela mi sie 4 razy na grze Assassin's Creed. Bo boje sie ze jak przerobie to zaraz padnie. Prosze o odpowiedz.

Edytowane przez miketbg
Odnośnik do komentarza

Chcialem przerobic ixa po kilku dniach jak zobaczylem ze na pewnych stronach jest tyle fajnych gier.Mialem kasiorke na przerobke itp.I zaczolem sie zegnac z kumplami,zagralem ostatnia partyjke w gearsy.Lzy polaly mi sie bo kurde zegnalem sie z za(pipi)istymi ludzmi z ktorami gralem na codzien.I nie dlaem sie zlamac i dalej cioram na nie przerobionej konsoli.Gdyby nie live i kumple juz dawno bym przerobil ;] Nie warto przerabiac konsoli.Nic nie przebije multi i wyzywanie przez headseta :P

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to jakieś bzdury co wypisujecie, kurde mam pełno znajomych z poprzerabianymi konsolami, i jakoś, grają na livie, gadamy przez headseta, gramy w multi itd. Oczywiście, że to może być do czasu, bo w każdej chwili, moga zostać zbanowani, ale mają to w (pipi)e, ponieważ, konsolki tak staniały, że co za problem sprzedać zbanowana, troche dołożyc i kupić nową. Zreszta są ludzie co grają od początku, flasha, na przerobionej konsoli i nic. A po za tym przeróbka na X, jest o tyle fajna, że w żaden sposób, nie niszczy, nie obciąza konsoli. Tak jak to np. było w Ps2 gdzie siadały lasery czy czytniki Dvd. I po drugie, co zawsze, uważam, lipa by była, jakby Microsoft banował konta, to ok, przyznam się, że lipa jak cie wszsyscy znaja, kumple, masz nabitego GS, a tu ban. Ale ban na samą konsole to szczerze male piwko.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

No ja i tak nie gram na LIVE to mi tam. A i jeszcze kiedys przed serwisem jak brat jechal do Krakowa to dalem mu konsolke aby przerobil, ale okazalo sie ze chca za ta usluge tam 180zl to powiedzialem, aby przywiozl spowrotem. Rzucil ja na tylnym siedzeniu na sloncu. Jak ja dostalem i wlaczylem to 3ROD, a po 1h juz dzialala normalnie. Czy przerabiac taka konsole?

Odnośnik do komentarza
A po za tym przeróbka na X, jest o tyle fajna, że w żaden sposób, nie niszczy, nie obciąza konsoli. Tak jak to np. było w Ps2 gdzie siadały lasery czy czytniki Dvd.

 

Jaka jest różnica pomiędzy laserem, a czytnikiem DVD na tle przerabiania PS2? Fakt, po przeróbce padały lasery w PlayStation 2 ale było to spowodowane nie samym chipem, ale używaniem tanich, marnych jakościowo płyt. To tak w ramach sprostowania :P

Odnośnik do komentarza

tak w ogóle to myślę ze warto przerabiać xboxa360 jeśli kogoś nie stać na gry. co prawda oświeciło mnie i tak se czasem myślę ze lepiej byłoby kupić sobie jeden oryginał na miesiąc i wymasterować , zwłaszcza ze po prostu czasem nie ma czasu na więcej. ale jak kogoś nie stać nawet na ten oryginał ? to niech nie kupuje konsoli ? a walcie się , kupie i przerobie xD kupie i zapewne po tym zakupie będę przez jakiś czas pusty , myślałem o graniu w demka ale to za duży hardcore , poza tym zapewne kupie Arcade bez hdd. Jasne ze bym chciał kupić np ordźinala GTA4 , chłopakom się należy , niech mają tyle kasy ze GTA5 będzie jeszcze lepsze i lepsze , i niech ludzie widza ze zyski z gier dogoniła a nawet przegoniła ;p przemysł filmowy , bo takie to fajne(kiedyś siedzę a tu bach , na CNN czy BBC rozkmina na tematy premiery HALO 3 w dzienniku:D) No ale jak zajumam z neta a inaczej i tak bym jej nie kupił to takie mniejsze zło ;p porównywanie do jakichś kradzieży samochodu jest z dupy. Zresztą , taka rozkmina to chyba w hydepraku w temacie"czy piractwo jest kradzieżą" . Tutaj kwestie techniczne. A z tego co czytałem któraś z softu pozawala na granie w gry z safeczymśtam co chroni przed wykryciem online. Ktoś coś wie na ten temat ? jak to działa, czy ktoś używając tego został zbanowany mimo wszystko ? chyba można pytać o takie rzeczy tutaj ? pytam bo nie do końca wiem "czy warto przerabiać xbox360" ? ;p

Odnośnik do komentarza

Abdul - ludzie wola miec 10 roznych gier niz pare pozadnych - bo jesli widze na dysku ikonki do GOW, UT3, COD4, Flatout2, CS, CSS jakos nie mam ochoty zagrac w zadna juz. Kiedys kupicie mieszkanie ale nie bedziecie miec na prad czy gaz to sie podetniecie do kogos bo was na to nie stac.... W dobie netu, for, komunikatorow,itp latwo wymienic/sprzedac gre niz dawniej (kto wtedy mial orginaly?). Przejdziesz wymieniasz na inna, doplacasz pare zlotych i masz nowy tytul. Pozatym kto trzyma takiego Losta czy Bioshocka ktory ma tylko SP? Przechodzi i wymienia/sprzedaje bo trzymac gry za 150zl nie ma sensu. Wystarczy odczekac ze 2-3 miesiace a gra stanieje do sensownej ceny. Jesli was nie stac to idzcie na PC tam sa tansze gry ale nie wyrobicie na kolejnej modernizacji dla FarCry 2 czy Crysis 2

Odnośnik do komentarza
Abdul - ludzie wola miec 10 roznych gier niz pare pozadnych - bo jesli widze na dysku ikonki do GOW, UT3, COD4, Flatout2, CS, CSS jakos nie mam ochoty zagrac w zadna juz. Kiedys kupicie mieszkanie ale nie bedziecie miec na prad czy gaz to sie podetniecie do kogos bo was na to nie stac.... W dobie netu, for, komunikatorow,itp latwo wymienic/sprzedac gre niz dawniej (kto wtedy mial orginaly?). Przejdziesz wymieniasz na inna, doplacasz pare zlotych i masz nowy tytul. Pozatym kto trzyma takiego Losta czy Bioshocka ktory ma tylko SP? Przechodzi i wymienia/sprzedaje bo trzymac gry za 150zl nie ma sensu. Wystarczy odczekac ze 2-3 miesiace a gra stanieje do sensownej ceny. Jesli was nie stac to idzcie na PC tam sa tansze gry ale nie wyrobicie na kolejnej modernizacji dla FarCry 2 czy Crysis 2

 

Gadasz Signap, bzdury jak cholera, czy myślisz, że kazdy tylko kupuje tylko gierki sprzedaje, wymienia i kombinuje. Na twoje pytanie, kto trzyma gierki tylko z SP. Odpowiadam choćby ja, trzymam Bioschocka, Ojca Chrzestnego, The Darkness, Dead Rising, Saints Row, i pare innych gierek tylko z SP, albo odwrotnie ze słabym multi. Wymieniłem tylko 2 gry na X, które kompletnie mi nie podeszły i to właśnie z dobrym multi : Halo 3 i Virtua Fighter 5. Nie nawidze sprzedawać dobrych gierek, które, są, albo napewo będą klasykami. I dodam, że nie jestem, żadnym milionerem,(wręcz odwrotnie), którego stać, na kupowanie, nowych gierek. Ale wole kupić gierke miesiąc później, niż stracić inną dobrą grę, na rzecz nowej.

 

Druga sprawa, napisałeś wystarczy czekać 2-3 miesiące i kupić grę gdy stanieje, do sensownej ceny. Ok, mogę tak zrobić z grą pokroju Lost, czy tam na przykład Viking, które nie są tak dobre, ale warte zagrania, dla mnie. Wtedy takie gierki zapisuje, i jak tanieją, albo jest dobra okazja, do kupienia, a akurat mam sianko to biore. Ale do jasnej cholery nie wyobrażam sobie zagrać w GTA IV 3 miesiące po premierze, tylko dla tego, że gra stanieje jakieś 50-80 zł. Dlatego takie wielkie gry jak np. GTA, MGS, NG2, są zapowiadane o wiele szybciej 2-3 miesiące przed premierą. Więc spokojnie, można sianko uzbierać, na taką gierke. Ale, żeby czekać tyle, tylko po ty, zeby gierka troche staniała, troche mi się to kojarzy z zachowaniem "żydów" :P

 

Ostatnia sprawa, widze, że ci ludzie co wrzucają, na tych co mają przerobione konsole, zachowują sie jak psy ogrodnika "sami nie zjedzą, a drugiemu nie dadzą". Kurde, jeżeli ktoś ma przerobioną konsole, to jest tylko jego sprawa. Wyzywanie od złodziei,"niech rzuci kamieniem, ten kto jest bez winy" hehe. Wszyscy tacy święci, nikt z was, nigdy nie ściągnał filmu, mp3, kupował tylko orginalne gry na ps one, ps2, na kompa, nigdy nie złamał prawa. Akurat, chyba, że się gdzieś u mnichów wychowywaliście, albo u Dala i Lamy. Kurde, ja nie wiem włączam X, patrze, i jakiś z moich kumpli, gra w nowa gierkę, a wiem, że ma przerobioną konsole, to kurde, zagaduje, do niego jak gierka, jakie opinie, wrzucam mu dla beki, że go zbanują, czy on mi wrzuca, że czekam na orginała, a on już ma pirata itd. Ale to wszystko z jajem, humorem, a nie tak jak niektórzy "święci" na tym forum,zabiliby, gdyby mogli tych co piracą. Koniec mego pieprzenia.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

1. niewidze sensu kupowania gry za 150 np. Bioschoka ok - spedzialem ze 15h przy nim potem lezy ze 3 miechy, patrzysz na allegro - 80zl to chyba bylo lepiej przejsc, sprzedac i kupic jak stanieje 2x. Pytanie w druga strone - myslisz ze kazdy zbiera gierki? Raczej sadze ze jestes w mniejszej grupie

 

2. czy musisz grac w kazda gre gdy ma premiere? Ja jakos nigdy nie zagralem w gta w premiere czy po paru miesiacach - i jakos nic mi sie nie stalo dopiero po dluzszym okresie czasu majac ps2 czy psp zagralem w VC czy Storiesy. Wracajac do punktu 1 - wywalasz na GTA4 ze 200/ponad 200zl grasz polroku bo gra jest dluga to kazdy wie (zabawa, misje, mp) i sprzedajesz za polowe ceny.

 

Ja nie widze z tym jakis pozytywnych stron poza tym ze zagrasz predzej w dany tytul, ale twoja kasa i twoj X wiec twoj wybor :P

Odnośnik do komentarza

po co przerabia sie konsole?jasne zeby krasc gry,ale nie zawsze tak jest.jesli tacy ciekawi jestescie i nie wiecie to ja wam powiem :P.gry mam zawsze swiezutkie,jesli tylko zechce(mowa o orginalach),moge kupic,moge sprzedac albo wypozyczyc,ale nie bylbym soba gdybym nie rozebral kolejnej konsoli i nie sprawdzil co w niej piszczy.owszem czasami wyladuje pirat w czytniku,ale to w ramach sportu.kto lepszy ja czy ms.fakt nie ma zadnej sceny na nowe pudlo,ale ubuntu z hd x360 smiga jak burza(nawet xp mozna poogladac).chocby dlatego warto przerobic.kupilem ace combat 6 z dedykowanym kontrolerem wersja ntsc tu juz musialem przerobic zeby sobie polatc tym czyms,tez warto przerobic zeby nie ograniczaly cie regiony.zmniejszyc halas czytnika tez warto,jak komus zalezy.pewnie jeszcze kilka powodow poza piratami i dalajlamami sie znajdzie :).i tylko dzieci z kreconymi wlosami mysla ze przerobka=pirat :D

Odnośnik do komentarza

kylo

1 - od kiedy przerobionie usuwa regiony? Bo jakos nie przypominam sobie aby mozna bylo odpalac gry NTSC chyba ze w tych nowszych sie da bo nie interesowalem sie tym

2 - co do czytnika to jesli zmiejszysz to albo ci sie filmiki ciely,albo chyba nawet gra sie nie wczyta - wystarczy kupic sluchawki

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...