Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

3. Dlaczego mam nie mieć dźwięku??? Dlatego kupuję kabel HDMI, a nie componenta - żeby wszystko dobrze chodziło. I jakoś nie widzę żadnego problemu w połączeniu TV z wejściem HDMI, z X360 Premium HDMI, kablem HDMI! :lol:

Ja też nie widzę, jeśli chcesz mieć dźwięk z głośników telewizora lub z systemu 5.1 podłączonego kablem optycznym pod telewizor. Jeśli jednak chcesz połączyć konsolę bezpośrednio z systemem 5.1 lub głośnikami "komputerowymi" to zanim zaczniesz się wyśmiewać, zastanów się jak to zrobisz posiadając sam kabel HDMI. Może wtedy dostrzeżesz problem.

Ja się wcale nie wyśmiewam, ale pokaż mi choć jedno zdanie mojego autorstwa, które wskazywałoby na jakieś zamiary podłączenia systemu 5.1 :P. Żeby sprawa była jasna: mam bardzo dobre głośniki w telewizorze (ot tak, dodali gratis :lol:), więc one mi wystarczają.

 

Hmm... Chyba już wiem o co chodzi z tym "wyśmiewaniem". :lol: - to jest tylko emotikon, nie traktuj go zbyt poważnie. :lol3:

Odnośnik do komentarza

jakbym nie mial to by sie nie dalo bo po co ktos by wrzucal je? By zasmiecic net?

 

"The save is at the last checkpoint of the game where you are in the helicopter with jin and holiday. Once the credits were

done and the game went back to the main menu, three achievements popped for me. No Juice, Survivalist, and Real Time."

 

http://www.youtube.com/watch?v=sUEOdd8IXNk...feature=related

 

w sumie nvm, mnie tam interesowalo by save dawal wszystkie pojazdy jak mi sie znudzi jezdzenie w Dircie czy innej grze sposoblem jak w X1 a tutaj trzeba sie bawic.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

to nie jest zwykla mozliwosc uzywania kogos save

to nielegalne hackowanie/cheatowanie save

 

myslisz ze CI z wysokim GS jak sie tego dorobili? wlasnie tak...

 

po za tym nie jest to takie proste, a MS wprowadza ciagle zmiany i utrudnia (i tak jak wspomnailem, ma za to karac, zerowac GS), sproboj a sie przekonasz sam, ze nie zdzialasz nic z tym...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dwa pytania:

1. Kupujecie kody na aukcjach czy zdrapki w jakichś sklepach? Naciął się ktoś kiedyś na niedziałający kod i zerwanie kontaktu ze sprzedawcą, albo coś? Od kogo kupujecie, jeśli na aukcjach?

2. Czytałem o procedurze serwisowej, ale czy mógłby mnie ktoś oświecić, czy dzwonię na helpline i rejestruję konsolę dopiero jak coś padnie, czy już teraz aktywuję gwarancję, żeby mieć ją aktywną w razie usterki?

Odnośnik do komentarza
OK, też miałem zamiar od papyflo brać. A mógłby mnie ktoś oświecić, jaki jest sens kupowania zdrapki na 13 miesięcy za 110zł na Europę, skoro za 99zł jest na cały świat? I to od tego samego sprzedającego. Robi to jakąś różnicę?

kupujesz taka na jaki kraj masz konto...

 

Mam pytanie. Czy z kablami Component jest tak samo, jak z kablami VGA, ze ich niska cena oznacza takze niska jakosc? Nosze sie z zamiarem kupna takiego kabla, gdyz sprawilem sobie telewizor HD, aczkolwiek jestem posiadaczem Core'a i nie mialem takiego w zestawie. Z gory dzieki za odpowiedz.

 

tak jest tak samo

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...