Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Mam wlaczona konsole i komputer jednoczesnie, na monitorze jest obraz z komputera, przelaczam obraz na monitorze na ten z konsoli i tym momencie konsola mi sie resetuje (leci logo startowe i od nowa loguje sie do XBL). Mialem tak tez na monitorze LG.

 

Druga sprawa jest taka ze jak wroce znow na obraz z komputera i pozniej znow na konsole to zawiesza mi sie komputer.

 

Postaram sie na jutro sprawdzic czy nie dzieje sie tak przypadkiem od kabla sieciowego (komp udostepnia lacze do a X'a).

nawet wyciaganie i wkladanie kabla HDMI podczas pracy chyba konsoli nie resetuje, wiec dziwny masz przypadek, sieciowka tez nie ma prawa resetowac konsoli

dziwnie sie zachowuje konsola i na pewno nie jest to dobry objaw, a moze jakies zwarcie robi ten monitor przy przelaczaniu jak i kompa zawiesic potrafil?

Zrobilem troche testow i wyglada na to ze to wina kabla lub monitora. Monitora na pewno sie nie pozbede ale z drugim kabelkiem sproboje.

Odnośnik do komentarza
Tak ale tylko mając na tym innym dysku zalogowany swój profil.

 

Kumpel kupił sobie dodatek do Mass Effecta.

Czy może przyjść do mnie, i odzyskać sobie na moim Xboxie swój profil po to żeby ściągnąć ten dodatek raz jeszcze ? (wątpię bo to byłoby nie logiczne ;D)

Jak nie to czy ja mogę bez problemu odzyskać na jego Xie swój profil i przejść dodatek tam, i normalnie zaliczyć achievementa za ukończenie ?

Odnośnik do komentarza

mam problem chciałbym podłączyć xboxa i komputer do jednego monitora, i nie wiem do konca jak to zrobić w załączonym zdjęciu przedstawiam problem, codzi mi o to, że mam jeden monitor i denerwujące jest takie przełączanie i myślę, że jak kupię taki rozdzielacz to nie będzie problemu, co włącze to się wyświetli na monitorze, przynajmniej ja tak to widzę, tylko pytam gdyż nie wiem czy to możliwe i czy nie będzie problemów i czy jak włącze xbox'a to sygnał w ogóle pójdzie, no i czy jak komp będzie włączony a xbox nie to niczym to nie grozi :) ?

pytam się bo sam nie wiem do końca czy to jest możliwe więc z góry dziękuje za wszelaką pomoc

 

PROBLEM.JPG

Odnośnik do komentarza

no monitor bedzie raczej wyświetlał to co będzie aktualnie włączone, a jak włączy się dwie rzeczy na raz to ... no właśnie to nie wiem co się stanie :) teraz jak nie korzystam z komputera tylko chcę pograć to przełaączam ale już powoli wejscie w komputzre się wyrabia przez to, więc to ma szanse działć czy nie?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...