Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

pytanko. mam okazje kupic jakas tam zwykla kierownice no i na pudelku jest ze dziala z xbox, ps2, gamecube. czy jest szansa ze bedzie dzialac na 360?

nie ma szans

 

ja tam nie mam kłopotu z miejscem na HDD, ale do czasu jak wyjdzie update pozwalający zrzucać ISO - wtedy będzie kiepsko

wtedy mnei odwiedzisz i przechytrzymy te ograniczenia MS :) i bedziesz sie cieszyl 120 :)

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
To za 200zl mamy tak ok 120-200gb 2,5'' a nie marne 20 sorry 13 gb, nie zapomnajmy ze na HDD ludzie maja gry Arcade, OSty, DLC i z tych 13 zrobi sie znacznie mniej

 

ja tam nie mam kłopotu z miejscem na HDD, ale do czasu jak wyjdzie update pozwalający zrzucać ISO - wtedy będzie kiepsko

jesien i nowy update dla posiadaczy 20 zapowiada sie prawdopodobnie kiepsko, nie nadarmo wchodzi nowy premium o pojemnosci 60gb

Odnośnik do komentarza
jesien i nowy update dla posiadaczy 20 zapowiada sie prawdopodobnie kiepsko, nie nadarmo wchodzi nowy premium o pojemnosci 60gb

Pomyśl sobie o posiadaczach Core/Arcade ;).

 

Ponadto, dysk 60 GB nie jest jeszcze zapowiedziany dla Europy. Tak więc, nie wiadomo kiedy się u nas ukaże.

Edytowane przez Jacobss
Odnośnik do komentarza

przeciez ta instalacja to nie moze byc koniecznosc a mozliwosc

wiec dla jednych, wlasnei posiadaczy Arcade/Core ta instalacja nic nowego nie wniesie ale tez i nic gorszego nie wniesie

po za tym ta cala instalacja to nadal niewiadoma na czym bedzie polegac, oby bylo tak jak myslimy, czyli zrzut calych iso na hdd a nie jak w PS3 dodatkowy cache a plyta i tak lazi, pozyjemy zobaczymy....

Odnośnik do komentarza
przeciez ta instalacja to nie moze byc koniecznosc a mozliwosc

wiec dla jednych, wlasnei posiadaczy Arcade/Core ta instalacja nic nowego nie wniesie ale tez i nic gorszego nie wniesie

po za tym ta cala instalacja to nadal niewiadoma na czym bedzie polegac, oby bylo tak jak myslimy, czyli zrzut calych iso na hdd a nie jak w PS3 dodatkowy cache a plyta i tak lazi, pozyjemy zobaczymy....

Oby całe ISO, w końcu błoga cisza. Jedyną grą jaką posiadam, która jest cicha to Gears of War na multiplayerze. Załaduje i tyle, po prostu kręci się, ani słychu napędu. Ile bym dał by było tak w każdej grze. Tylko podczas instalacji trzeba będzie muzykę zapuszczać bo ten napęd chodzi jak kosiarka :wkurzony:

Odnośnik do komentarza
Korci mnie jedna sprawa ,a mianowicie dlaczego nie mam reklam w dashu? patrzyłem w ustawieniach i mam wszystko ustawione tak jak powinno być.

Hmm, a jak długo czekasz na te reklamy? Bo ja trochę muszę odczekać (kwestia prędkości internetu). Jeżeli to nie pomaga, to zrestartuj ustawienia konsoli, tam jest odpowiednia opcja do tego.

Mi wczoraj przy ściąganiu dodatków do Crackdowna wcięło w ogóle 3 zakładki, mianowicie marketplace, xbox live, gry. Wszystkie te 3 zawierały reklamy i wszystkie 3 dostały zwiechy. Nawet nie było opcji otwarcia napędu. Wtedy to musiałem ruszyć dupsko :E Po anulowaniu ściągania wszystko po 5 minutach wróciło do normy. Popróbuj.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
Korci mnie jedna sprawa ,a mianowicie dlaczego nie mam reklam w dashu? patrzyłem w ustawieniach i mam wszystko ustawione tak jak powinno być.

Hmm, a jak długo czekasz na te reklamy? Bo ja trochę muszę odczekać (kwestia prędkości internetu). Jeżeli to nie pomaga, to zrestartuj ustawienia konsoli, tam jest odpowiednia opcja do tego.

Mi wczoraj przy ściąganiu dodatków do Crackdowna wcięło w ogóle 3 zakładki, mianowicie marketplace, xbox live, gry. Wszystkie te 3 zawierały reklamy i wszystkie 3 dostały zwiechy. Nawet nie było opcji otwarcia napędu. Wtedy to musiałem ruszyć dupsko :E Po anulowaniu ściągania wszystko po 5 minutach wróciło do normy. Popróbuj.

 

Nawet gdybym czekał 2 lata to by się nie włączyło. Mam dwa profile na jednym działa wszystko wspaniale tylko na tym normalnym profilu w którym gram na co dzień nie chce . Zobacze z restem -może to podziała ,a jak nie to mówi się trudno.

Odnośnik do komentarza

Za to ja mam inne pytanie:

Kompilacja Arcade dodana do Xboxa zawiera grę Feeding Frenzy. Z ciekawości chciałem odpalić, co to wrzucają. No to poszło na pierwszy ogień i pełne zaskoczenie. Gra woła PAL-60, podrapałem się po głowie, no ale przecież monitor ma ustawione 60Hz, więc o co krzyk? Zrestartowałem konsole - nic to nie daje. Ktoś zna rozwiązanie? Kabel oryginalny M$ VGA HD.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Wróciłem z wakacji, xbox był odłączony od prądu. Gdy go dzisiaj włączyłem wszystko działa oprócz internetu. Xboxa mam podłączonego do routrera który też był wyłączony a teraz wogóle jakby nie było połączenia, kabel jest dobry bo sprawdziłem na kablu który idzie od kompa i to samo. Jak testuje połączenie w xboxie pisze że karta sieciowa odłączono, co robić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...