Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

zyroskop - rozpoznanie polozenie Xa i wtedy ustawia sobie odpowiednio diody (czasami sie to wali ;) tzn zle wyswietla)

to nie jest zaden zyroskop

 

zwykla kulka miedzy 2 parami precikow

jak kulka jest miedzy 2 precikami dolnymi to zwiera je, jak pionowo to wtedy boczne sa na dole i je zwiera

zasada prosta do bolu...

 

jak zle pokazuje to znaczy ze jeden z precikow sie odksztalcil i np kulka dotykac moze czasami bocznego precika

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Witam, czy aby koledze napewno chodzi o diody bo pisał iż dzwięk wydobywa się podczas gdy konsola niejest ruszana. Czyli moim zdaniem to wcale nie kulka od pozycji, ją tylko słychać gdy obraca się konsole. Ja na twoim miejscu poszedł bym odrazu do sklepu A CO kupiłeś nowy sprzęt i takie wałki !!!

Edytowane przez Ice Lolek
Odnośnik do komentarza
Tak z ciekawości, to co w takim razie jak się nie ma już gwarancji, a napęd jest zepsuty ?

jak zepsuty to naprawic

co za glupie pytania...

Głupie nie głupie, bo głupsza odpowiedź :E . Naprawić Liteona? :rolleyes: Chyba, że kwestia wymiany jakiegoś lasera, czy cuś. Gorzej jak totalna rozwałka w napędzie :P

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

jaka znow rozwalka totalna w napedzie?

jak nie znasz sie na naprawach to po co klepiesz bzdury o bryloku? i robisz ludzia wode z mozgu ze sie nie naprawia...spamowanie sie zalaczylo w palcach?

wszystko da sie naprawic i naprawia sie wszystko jakbys tego nie wiedzial...zepsuje sie liteon to sie naprawi, nie ma zadnego z tym problemu i swoje dziecinne bzdury zostaw dla siebie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Nie*/Polecam* włożyć grosik do napędu (a i tacy ciekawscy są).

Po prostu myślałem, że nic o Lite-onie jeszcze nie wiecie [nawet o naprawie] ;)

 

*Jak masz mózg niepotrzebne skreśl.

 

Ja mam zaś pytanie:

Ktoś mógłby dla mnie sprawdzić czy Xbox zrzuca na dysk Mp3 (u mnie blokada) i czy czyta CD-RW nagraną jako cd-audio któryś raz z kolei. Moja załapała tylko pierwszą sesję - reszta jakby "spie**zona".

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

mozna wkladac grosiki jak sie ma pieniadze na naprawy

ostatnio z LG wycignalem 1zł. ale nie przeszkadzal w prawidlowym funkcjonowaniu napedu, po prostu cos grzechotało i wlaczyla sie lampka w glowie CO...

a naped przyszedl do wymiany lasera, 1zł przy okazji na szczescie :)

 

co do zrzucania na dysk to o co dokladnie chodzi o plyty AUDIO?

zrzuca do WMA co jest oczywistym w koncu to produkt MS a to ich "wyrob"

 

a jesli chodzi o zgrywanie jakich kolwiek rzeczy typu muza czy zdjecia itp. z plyt (czy jakis penow itp.) na HDD xboxa 360 to nie ma takich mozliwosci

 

jesli audio CD-RW ropzoznaje nawet ta jedna sciezke to znak ze ja czyta, widocznie naped ma jakis problem z ta CD-RW, sprobowac innych marek i nagranych z mneisjza predkoscia...

 

 

 

Odnośnik do komentarza

No, bo mi kuzynek 5 groszówką nagrywarę do PC rozwalił (wtedy to był koszt ponad 200 zł...)

Wiesz, nagrywam CD-Audio (bo WMA próbowałem, niezrzuca - jedynie odtwarza, a nie o to chodzi ;)), no i zgrałem płyte, hula, ale biore drugi album nagrywam na tą samą płyte i już dupcia. Odczytuje pierwsze 2 sekundy każdej piosenki, i cisza. Po 5 nagraniu w ogóle nie czyta. Tylko laser sobie skacze po ścieżkach z tego co słyszę.

 

Chodzi mi o to jakie formaty można zrzucić, ale wychodzi na to, że tylko Audio.

 

No i czy wielokrotnie zapisane CD-rw odczytuje? Bo moja "była" miała z tym problemy...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

nie zupelnie zgrywa audio

ona je kompresuje do wma (chyba wma bo przegladajac dysk xbox360 nie mozna doszukac sie tego typu plikow a plytke mam zgrana, mozliwe ze na potrzeby xboxa 360 jakos inaczej te pliki kompresuje), ale to juz bylo od czasow Xbox1 taka opcja

wiecej opcji zgrywania z nosnikow na hdd xboxa 360 nie ma (zobaczymy po nowym update, moze cos oprocz gier dodadza...)

 

inna sprawa to probowac podlaczac hdd od x360 do pcta i bezposrednio ladowac pliki

 

sprawdzilem gdzie laduje pliki z kompresji audio

na partycji 3/mindex/media/i tu tworzy albumy plyt

pliki jednak sa bez rozszezenia, proba odtworzenia tego po sciagnieciu na PC tego pliku konczy sie nie powodzeniem przy dodaniu rozszezenia wma, wiec nie jest to czysty wma, nawet nei wiaodmo co to jest

proba zidentyfikowania progsem TrIDNet v1.80 tego pliku konczy sie niepowodzeniem...

 

odczytuje CD-RW...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

No i mam problem. Próbowałem przez pół wieczora podłączyć xboxa do internetu przez ICS. Mam laptopa z Vistą i internet z tepsy przez modem adsl. No to podłączyłem skrętką laptopa z konsolą, później robiłem wszystko wg, poradnika wroga na onlinecenter. Wszystko ok, az dochodzi do wykrywania DNSów. Wyłączyłem wszystkie firewalle, mogące blokować i dalej nic. cóż. Jestem w kropce.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...