Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

witam

pytanie takie mam. jaki dokładnie kabel do podłączenia do tv ma xbox 360 arcade? czy to jest ten kabelek który ma trzy końcówki: żółtą dla video i biała+czerwona dla audio?

 

ps. mam nadzieje że trafiłem w temat odpowiedni ;)

 

Tak, ma dokładnie ten kabel.

Odnośnik do komentarza
Pliki w formacie avi chodzą tylko musisz połączyć się z Live i po odpaleniu filmu pobiorą się kodeki.

 

dołączam się do tematu. Próbowałem ostatnio odtworzyć na swoim X360 film w formacie avi, pobrałem aktualizację kodeków, jednak niestety filmów oglądać dalej nie mogę. Słychać jedynie dźwięk, a jedyne co widzę to czarny ekran... i co teraz mam zrobić?

 

Odnośnik do komentarza

Moja kolej na pytanie :)

Wiecie gdzie można jeszcze dostać coś takiego? :

http://sklepgekon.pl/product_info.php/cPat...360_Sprzet.html

Gekon i Ultima już nie mają, na Allu też bieda. Ewentualnie jakieś inne propozycje? Zależy mi na HS zakładanym tylko na ucho. Mam przejściówkę żeby podłaczyć zwykły HS od pc pod pada ale nie chce mi się tym bawić więc najlepiej jakby było coś dedykowanego do X360.

Odnośnik do komentarza

Witam niedawno sobie zakupiłem konsole i juz sporo przeczytałem tematów w tym dziale, ale mam jeszcze parę pytań :)

 

1. Jak mozna z aktualizować konsole, aby mogła odczytać filmy itp

2. Jak gram sobie w jakąś gre i sporo się dzieje na arenie to mam wrażenie jakby mi sie gra przycinała. Od czego to może być?

3. Trzeba aktualizować gre jak się wkłada ją pierwszy raz do konsoli bo jakieś okineko wyskakuje

4. Jak ściągać patche do gier i gdzie to jest?

 

Dziękuje bardzo za pomc.

Odnośnik do komentarza

1. Zalogować się do Xbox Live. Nie wiem, czy tylko u mnie występuje taka dziwna sytuacja, ale będąc offline za każdym razem gdy odpalam "film", X360 woła o kodeki, bo inaczej dupa.

2. Od tego w jaką grę grasz, bo chyba nikt nie ma tutaj zdolności jasnowidztwa i nie wie w jakiej grze masz takowe zwolnienia.

3. Nie zaktualizujesz = nie pograsz przez neta.

4. Nigdzie. Zresztą skoro pytasz się o to wyżej, to już chyba znasz odpowiedź jak :rolleyes:?

Odnośnik do komentarza

nie mam siły do tego sprzętu, naprawdę tracę już cierpliwość. owszem, czytałem wcześniej że jest głośny ale nigdy nie przypuszczałem ze tak bardzo. mój 5-letni komp z toną kurzy na wiatrakach i otwartą klapą chodzi dużo ciszej. mam pytanie własnie z tym związane. jak xbox stoi w pionie nie da się grać praktycznie. wkładam płytę i po jakimś czasie odgłos tego co tam się dzieje przypomina elektryczną golarkę albo szczoteczkę do zębów, przy czym decybelami bliżej mu do tego pierwszego. jak położe go w poziomie to już tego 'pierdzenia' nie ma ale wcale wiele ciszej nie jest. i do tego mam wrażenie jakby nie czytał tej płyty 'płynnie'. co chwile są trzaski podobne do tego jak stare komputery odczytują dane z dysku twardego. to jest już moja druga konsola, pierwszą oddałem po jednym dniu użytkowania bo rysowała płyty. i właśnie w pozycji pionowej też miałem 'efekt golarki'. ale ten egzemplarz płyt nie rysuje. stąd pytanie. czy z czymś takim mogę reklamować sprzęt? bo włąściwie nie mam porównania, nie wiem jak to powinno chodzić. przecież konsola jest zaprojektowana do pracy w pozycji pionowej. ja nie mam za bardzo możłiwości trzymać jej w poziomie. ale te odgłosy... grać się odechciewa.

Odnośnik do komentarza
czy z czymś takim mogę reklamować sprzęt?

Nie. Hałas nie jest usterką gwarancyjna, nie zareklamujesz też jako towaru niezgodnego z umową, bo nigdzie w umowie nie ma o ciszy urządzenia.

I jest to normalne - konsola jest głośna. Mam nadzieję, że nowy dash i możliwość instalacji na HDD ograniczy hałas płyty w napędzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...