Skocz do zawartości

Pytania na temat X360


Rekomendowane odpowiedzi

Ok dzieki za odpowiedzi.

 

Co do PRO,w sklepie w ktorym chce kupic sa tylko nazwy typu v2,albo nic,wiec jak mgoe poznac ze zestaw to PRO?

podaje link:

http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_HDMI_60GB/i6404/

mam rozumiec ze to jest wersja PRO?

 

I jeszcze 2 pytania:

1.Czy istnieje rowniez wersja "pro" lub cos podobnego do Arcade,jak rozpoznac jego najnowsza i najmiej awaryjna wersje?

2.Co to dokladnie jest multiregion-multiboot bo jestem zainteresowany odpalaniem gier NTSC.

 

Odnośnik do komentarza
2. regionfree oznacza to ze gre kupiona np. w USA odpalisz na konsoli PAL lecz nie koniecznie juz na NTSC-J

on raczej "pije" do mojego opisu w sygnaturze :)

nie ma to nic wspolnego z regionfree w grze...

 

a to oznacza cos czego w wersji HDMI miec nie moze wiec szkoda opisywania mi co to oznacza...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
2. regionfree oznacza to ze gre kupiona np. w USA odpalisz na konsoli PAL lecz nie koniecznie juz na NTSC-J

on raczej "pije" do mojego opisu w sygnaturze :)

nie ma to nic wspolnego z regionfree w grze...

 

a to oznacza cos czego w wersji HDMI miec nie moze wiec szkoda opisywania mi co to oznacza...

 

Dokladnie do tego pije.

Mam narazie konsole bez HDMI dlatego jestem ciekaw co to jest,jezeli bylbys skory Juchy zeby wytlumaczyc,bylbym wdzieczny.

I a propo tego linku do sklepu ktory dalem,czy ta konsola to wersja PRO i wrazie czego moge spokojnie brac?

Odnośnik do komentarza
2. regionfree oznacza to ze gre kupiona np. w USA odpalisz na konsoli PAL lecz nie koniecznie juz na NTSC-J

on raczej "pije" do mojego opisu w sygnaturze :)

nie ma to nic wspolnego z regionfree w grze...

 

a to oznacza cos czego w wersji HDMI miec nie moze wiec szkoda opisywania mi co to oznacza...

 

Dokladnie do tego pije.

Mam narazie konsole bez HDMI dlatego jestem ciekaw co to jest,jezeli bylbys skory Juchy zeby wytlumaczyc,bylbym wdzieczny.

I a propo tego linku do sklepu ktory dalem,czy ta konsola to wersja PRO i wrazie czego moge spokojnie brac?

Mowiac w duzym skrocie, Multiregion daje ci mozliwosc odpalenia biosu pal, ntsc-us lub ntsc-jap, dzieki czemu mozesz odpalac gry z europy, usa oraz japonii. Sprawa ma sens, gdy masz dostep np. do ebay`a. Gry z US sa z reguly tansze, niz europejskie wersje. Dodatkowo gry w US ukazuja sie raczej szybciej, niz na rynku europejskim, chociaz nie jest to w dzisiejszych czasach, az tak odczuwalne jak w przeszlosci. Dzieki temu mozesz rowniez zagrac w gry, ktore nigdy nie ukaza sie na naszym rodzimym rynku. Niestety nie wiem jak ma sie sprawa gry online pomiedzy np wersja Us, a Pal.

 

Odnośnik do komentarza

regionow gier jest wiecej tak naprawde, jeszcze do tego mozna dodac azjatycki i australia...

konsola zachowuje sie jak oryginalna wersja czy to europejska czy usa itd. wiec wszelkie inne rzeczy dzialaja tak jak dzialaj oryginalnie, po prostu nie trzeba miec kilku oddzielnych konsol a jest jedna...

bo to ze mozna sobie gry z USA zamawiac bo taniej wyjdzie to tak samo mozna konsole zamowic bez kombinacji...

nie wspominajac juz o uruchomieniu linuxa i kilku ciekawostek dropsa...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
najprawdopodobniej problem z podlaczeniem do XBL

sproboj polaczyc sie pozniej....

 

Po pewnym czasie udało się połączyć do XBL, lecz później w czasie grania znów wystąpił jakiś błąd, i Live ponownie zamarło. Dziś natomiast mam kolejny problem... Podczas pierwszego uruchamiania FIFY 09 pojawiło się info o aktualizacji, a więc dałem TAK, aktualizacja się chyba zrobiła, i chwilę później FIFA oraz konsola zaliczyły zwiechę. Teraz za każdym razem gdy włączam konsolę podłączoną do internetu, w momencie gdy pojawia się komunikat "jesteś zalogowany do Xbox Live", konsola się wiesza... Natomiast gdy włączam konsole odłączoną od neta wszystko jest w porządku. Wiecie co należy z tym zrobić?:/

Odnośnik do komentarza

Trzeba usunąć aktualnie ściągany plik z Marketplace, i wtedy powinny być ok:)

 

A ja mam kolejny problem........:D Otóż gdy kombinowałem z tym Live'm, niechcący usunąłem plik systemowy o nazwie Rynek, a nie chcą mi się załadować 3 zakładki w głównym interfejsie - Marketplace, Znajomi oraz Gry, i wydaje mi się że to przez brak tego pliku. Da się go jakoś szybko przywrócić?

Odnośnik do komentarza

Włączyłem przed sekundą xboxa, elegancko zalogowałem się do Live'a, a 3 zakładki się ładują i ładują. Wszedłem w pamięć/elementy systemowe, patrzę... a plik Dane rynku znajduje się na swoim miejscu:) Wracam do głównego interfejsu, a 3 zakładki pięknie się załadowały:) A więc na szczęście po problemie - uff:P Ale tak czy siak dzięki signap za pomoc:)

Edytowane przez PawciosS
Odnośnik do komentarza
Mam pytanie.

 

Czy jeśli kupie XO z USA i podłącze go do monitora, będę mógł grac w gry PAL ?

przeciez konsola z USA ma region NTSC wiec mozesz grac w gry NTSC lub region free, bylo wielokrotnie to pisane...

 

 

PS.

nowa wersja dasha podobno ma miec mzoliwosc wyboru czyli po sciagnieciu sie ma byc mozliwosc wyboru wygladu, albo wyglad stary albo nowy, jak bedzie zobaczymy

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...